Август чука на вратата на МАРТенчетата им тупкат сърчицата (6)

  • 9 026
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,
и аз да ви разкажа за моето приятно изживяване днес Simple Smile
Нали ходих за болничен, но личната док. ми казва, че повече от 1 седмица от нея не можееееее.... поизлъга ме де, но няма значение. Даде ми талон и ме прати при докторката МЦ, къде сме. Останах мноого приятно изненадана колка млада и мила докторка, обясни ми всичко, прегледа ме и ме регистрира, утре ще ходя да пускам изследвания... Simple Smile
Но по - важното - видях си бебето  newsm44.Вече си е бебе - вижда си се оформено Simple Smile много съм щастлива, голямо е 2.4 см  Simple Smile само ми е тъпо,че таткото ни не беше там да го види...

# 271
  • Мнения: 41
момичета благодаря ви за съчувствието
искам да ви питамслед колко време може да подновим опитите


Много съжалявам мила за това което се е случило. До колкото знам аз зависи каква е била причината и дали има някакви последствия. Най - добре е док да си каже и да се спазва предписанието  Hug

# 272
  • Мнения: 989
charlie, съжалявам много за случилото се, миличка!  Hug
Не знам в коя седмица си, но на мен днес док ми каза изобщо да не чакам, дойде ли ми първия цикъл и да започваме пак. Аз бях в началото на 9 седмица, когато е спряло сърчицето на бебчо. Днес направихме абразиото.

Момичета, благодаря ви топлите думи и за съчувствието и съжалявам, че ви разтревожих! Простете ми! Лека и безпроблемна бременност на всички!   bouquet

# 273
  • Мнения: 68
ами за колата аз 4ух 4е не била полезна защото имало кофеин в нея,но за всеки слу4аи ще попитам утре док защото и на мен това много ми помага.аз ина4е през живота си една кола не съм изпила,но сегааа Drunk  направо се наливам.леле скарлет като видях мила 4е си била в 9 седмица.ние нали бяхме в един термин,сега много се уплаших,нямам търпение да видя бебо дали е ...живи4ко. newsm17  пожелавам ти скоро време при първа възможност да се похвалиш с две 4ерти4ки EFP

# 274
  • Мнения: 56
Здравейте,Сладурки!
На моми4етата които не сполу4иха моето изкрено съ4уствие....много сила и търпение и скоро да ни се похвалят с хубави новини  Praynig
Аз днес бях на преглед ...бебетата бяха две на първия преглед сега беше само едното слава богу е добре 4ухме му сър4ицето....другото е загинало
Господ да бди над нас и бебенцата ни сладки бременлиики!!!!!!

# 275
  • Мнения: 1
Добро утро,

да ви се похваля, снощи бяхме на лекар и видяхме нашето ембрион-че, с тупкащо сърчице и е 16мм голямо, и сега с таткото сме много щастливи Simple Smile Пожелавам на всички, които все още не са чули сърчица да ги чуят и видят Simple Smile

eniq, за сватбата ако мога с нещо да съм полезна, съм на твое разположение, аз сама си организирах всичко по нашата (тя беше на 20.06.2009), а сега ще помагам и на снаха ми, за тяхната Simple Smile

# 276
  • София
  • Мнения: 335
charlie, Скарлет, много съжалявам милички. Не съм сигурна, че може да започнете опитити толкова рано. Миналата година загубих бебето в 9 седмица, абразиото беше без никакви усложнения и ми казаха да изчакам 6 месеца (може и 4-5), но в никакъв случай по-рано. Консултирайте се с лекар, но не мисля, че си струва да рискувате да бързате. Пожелавам ви следващия път всичко да е наред.  Hug

# 277
  • Мнения: 3
Здравейте  Hug
Първо да честитя на чулите сърчице,на тези които са видяли гумени мечета  newsm18
Второ-да споделя и аз моя горчив опит с абортите(много грубо звучи)-по принцип това трябва да е третата ми бременност,но първата не я броя,защото приключи много скоро след като разбрах(и след като видях точицата),че съм бременна.Доктора ми беше казал да изчакаме 6 месеца,но ние продължихме с опитите още на следващия месец,но след консултация с друг лекар.Тогава се консултирах с много лекари,защото се оказа,че съм голяма късметлийка,че всичко с мен е наред.Оказа се,че е трябвало да ми бъде направен кюртаж,но нали доктора който се падна тогава дежурен ме попита дали съм сигурна,че въобще съм била бременна(при условие,че носих бележка от гинеколожката,която установи бременността),а след прегледа ми каза:и да си била свършило е вече-довиждане!
Е след 4 месеца забременях със сина ми(да ми е жив и здрав)!
В началото е много трудно,но след време човек започва да гледа по друг начин на това,което е преживял.
Затова ще ви кажа-слушайте лекарите,но не пренебрегвайте и вътрешния глас-то тялото знае кога е готово.

Искам да попитам:на някоя от вас отичат ли и краката вечер?

Щях да забравя:Добре дошли на новите мами-честито и леко и безпроблемно бременеене! Hug

Лек ден на всички lovekiss

P.S.
Разгледах албумчето-много хубави снимки-да видим и аз кога ще качаSimple Smile

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 09:36 от sisi2000

# 278
  • Мнения: 1 814
Цитат
момичета благодаря ви за съчувствието
искам да ви питамслед колко време може да подновим опитите
все повече гинеколози препоръчват да се изчака само един цикъл, който бил достатъчен за възстановяване на лигавицата. По-дългите срокове били по-скоро за психическо възстановяване...това чета напоследък  Peace

# 279
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Честито на чулите сърчица и виделите малки мечета.Аз се надявам и мен да ме споходи това другия вторник.
За краката на мен постоянно ми отичат.Не е само вечер.От обяд вече са отекли и ми е много гадно, че на работа нямам възможност да си ги вдигна поне за малко, а така искам.
Мен вчера какво гадене ме хвана, кошмар.И днес сутринта имаше, но засега държа фронта.Опитвам се по-малко да похапвам.
Нещо ме наболява дясната гърда, но не е от нарастването, ами е едно вътрешно усещане все едно съм се ударила newsm78

# 280
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте,честити на виделите сърдечна дейност.
За аборта,на мен ми се случи септември,лекарката каза 3месеца да се пазим,но наистина чувам от много места че един месец бил достатъчен.
За колата четох,че била по вредна от кафето,когато спървата бременност ми падаше кръвното лекарката ми препоръча по едно кафе на ден.

# 281
  • Мнения: 1 325
Скарлет, щом док ти е дал зелена светлина веднага, възползвай се!
Както вече казах че тази ми бременност е веднага след аборт в 11г сед, с разликата , че аз съм без кюртаж.Казаха ми , че може да започваме веднага и , че всичко е ок!

# 282
  • Мнения: 190
ами за колата аз 4ух 4е не била полезна защото имало кофеин в нея,но за всеки слу4аи ще попитам утре док защото и на мен това много ми помага.аз ина4е през живота си една кола не съм изпила,но сегааа Drunk  направо се наливам.леле скарлет като видях мила 4е си била в 9 седмица.ние нали бяхме в един термин,сега много се уплаших,нямам търпение да видя бебо дали е ...живи4ко. newsm17  пожелавам ти скоро време при първа възможност да се похвалиш с две 4ерти4ки EFP
Моя личен лекар, който изключително много разбира и съм склонна да вярвам сляпо за всяко нещо, което ми каза защото ходи на семинари през 6 месеца за по 15 дни в чужбина каза че не е проблем да пия кола. Точните му думи бяха за ниското кръвно по-добре кола от кафе. Кафето ти го вдига за момент и после рязко пада и затова ти става лошо. Е не прекалявай както с всяко нещо по една две чаши на ден стигат.
Скарлет мила, моя гинеколог също казва, че е добре да се изчака поне една редовна менструация, а не е зле две за да се нормализират нещата. Успех

# 283
  • Мнения: 521
Здравейте мамчета!   bouquet

Много се радвам за всички видели малките съкровища и тупкащите сърчица!  Two Hearts

По повод на опитите след мисед - аз изчетох много много форуми и английски и немски и от това, което виждам, и в Англия и тук в Германия първо не препоръчват кюртаж, а предпочитат да изчакат (стига да е възможно) матката сама да се изчисти, защото е по-щадящо организма и второ казват, че 1 цикъл след мисед (максимум 2) няма проблем да се почне пак с опитите. Една моя приятелка в Англия точно така и направи, имаше мисед, сама се изчисти, следващия цикъл забременя, сега има малко сладичко пухкавичко момиченце. Така или иначе пожелавам на всички, които имаха такъв лош късмет сега, много скоро да се радват пак на мъничките гумени мечета!  Hug

# 284
  • Мнения: 1 165
Момичета, да ви попитам имате ли представа какво може да се пие при лека настинка и болки в гърлото?Нещо ме наболява днес гърлото, а снощи се разкихах и се притеснявам ако не взема мерки да не стане по-сериозно

Общи условия

Активация на акаунт