Август чука на вратата на МАРТенчетата им тупкат сърчицата (6)

  • 9 024
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 41
Добро утро момичета,

Аз днес съм много добре, няма гадене няма нищо. Само ми се яде от сутринта.....

Момичета като гледам темичката ни май скоро ще се изчерпа, ако и днес сме толкова активни де Simple Smile

Хубав ден на всички!

# 286
  • Мнения: 190
Момичета, да ви попитам имате ли представа какво може да се пие при лека настинка и болки в гърлото?Нещо ме наболява днес гърлото, а снощи се разкихах и се притеснявам ако не взема мерки да не стане по-сериозно
Биопарокс. Абсолютно безвреден е за бебето защото е локален антибиотик на билкова основа. Пръскаш 4 пъти в устата, по 4 пъти във всяка ноздра. Независимо, че нямаш хрема пръсташ и в нослето за да не се качи нагоре. Аз бях настинала и моя доктор му викам направи ми списък с нещата, които мога да пия сега и той ми вика : Биопарокс, парацетамол и списъка свърши. Чайове и мед тва е положението. Също много помага грейфруд изцеден на сок в големи количества или едни капки от грейфруд за засилване на имунитета. Нищо друго всички прахчета, фервекси и бла бла не били полезни в момента. Можело евентуално след 4-5 месец максумум по едно, но сега в никакъв случай не се отразяват добре на бебето.

# 287
  • Мнения: 1 768
За гърло мисля , че може да смучеш Прополки и мой съвет е да наблегнеш на мед и лимони.С чайчетата внимавай , по скоро можеш да пиеш бульони.

# 288
  • Мнения: 521
Аз само за парацетамол знам, че може, иначе само бабини лекове....

Като се изчерпа темичката ще направим нова.. давайте идеи за ново заглавие!  Party

Нещо от сорта на... Август, слънце и море, а МАРТенчето все расте, расте.... ??? Как ви звучи, давайте други идеи, ако ви хрумне нещо свежо?

# 289
  • Мнения: 6
здравейте и от мен
искрени съболезнования на момичетата, загубили гумените мечета. Кураж момичета и скоро да се похвалите с нова бременност!!!
Честито на всички вече чули сърчицата на мъничетата!!!
Мен сте ме забравили да ме впишете на първата страничка. Термина ми е за 09.03.2010г., втора бременност и съм от София. Благодаря!!!

# 290
  • Мнения: 6
Хубаво заглавие ! И в тази връзка ще ходите ли на море?

# 291
  • София
  • Мнения: 335
здравейте. сега се връщам от лекар и всичко е наред. Моля да ме запишете и мен на първа страница - на 28 години съм от София, първа бременност, терминът ми е на 03.03.2010, макар, че върви малко назад и може би ще позакъснее, но пък датата е много хубава Grinning
Обаче лекарката, при която ходих не може да ме запише за ЖК и сега търся къде да се запиша. можете ли да ми дадете съвет, живея на Орлов мост и предпочитам да е някъде по-наблизо и разбира се да е по ЗК.
Заглавието е супер!

# 292
  • Мнения: 68
здравеите и от мен.мнооого ми харесва новото заглавие, страшна си тинк как го измисли.аз сега трябва да се приготвям 4е отивам за инжекцията и да ви кажа много ме е страх.сърцето ми се е свило,защото от снощи имам една болка ниско долу и дори и нош па не ми помага.ще я помоля да ме види 4е много съм се притеснила.ина4е аз днес имам само леко неразположение,4ак ми се струва ненормално...знам ли.стискаите ми палци да се върна с добри новини smile3518

# 293
  • Мнения: 190
здравеите и от мен.мнооого ми харесва новото заглавие, страшна си тинк как го измисли.аз сега трябва да се приготвям 4е отивам за инжекцията и да ви кажа много ме е страх.сърцето ми се е свило,защото от снощи имам една болка ниско долу и дори и нош па не ми помага.ще я помоля да ме види 4е много съм се притеснила.ина4е аз днес имам само леко неразположение,4ак ми се струва ненормално...знам ли.стискаите ми палци да се върна с добри новини smile3518
успокой се всичко ще бъде на ред  newsm10 притесненията могат само да ти навредят

# 294
  • Мнения: 1 165
Благодаря.Биопарокс съм си вземала преди врема, беше много хубаво.
Tink, заглавието е много хубаво.Браво, как ги измисляте само
eniq, спокойно.Всичко ще мине добре.Наистина притесненията не са ни приятел, ама като се знам и аз каква паника съм.Забелязала съм, че хората, които по- не обръщат внимание/не само за  бременните, а и по принцип/ са по-добре.Спокойни, няма нерви, грижи.

# 295
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Заглавието ми харесва Peace
Имали момичета с втора,които първия път са родили секцио,защото аз съм от тях и този път много ми се иска да родя нормално,но незнам дали ще се получи.

# 296
  • Мнения: 521
eniq стискам ти палци дано всичко е наред!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Като се върнеш да пишеш какво е станало!  Hug

krischan аз лично тази година ще пропусна морето, че при нас мнгоо работа по местене и тн се очерава... Ама мисля догодина с дребосъчето да ходим нищо, че ще е още съввсем мънинко!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Радвам се, че ви харесва заглавието, като привършим тази страница ще отворя новата темичка...  Hug

anik79 имаше някой със секцио, който пак щеше да ражда със секцио ама не мога да се сетя кой беше...  newsm78

# 297
  • Мнения: 3
anik79 и аз съм като теб,но док каза,че ако няма пак проблеми е възможно.
Аз не искам да раждам пак секцио,защото не съм много доволна от този вид"раждане"-незнам другите какво му харесват,но ако се наложи........

Заглавието е страхотно! Hug

eniq чакаме добри новини!

# 298
  • Мнения: 6
А може ли да се влиза в морето или в басейн  като сме бременни

# 299
  • Мнения: 54
Заглавието на седмата тема е супер.

Браво
Момичета - евала , много бързо ги пърним тези теми на Мартенските мами.

Нямам време да ги изчета  Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт