Почитатели на Майкъл Джаксън 5 - REMEMBER THE TIME

  • 26 243
  • 598
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 87
Добро утро,момичета!
Вземете си днешния брой на "Стандарт" с притурката -kнижка за Майкъл-тъничка,но има доста снимки,които сме виждали и едно плакатче от "Bad tour".Сега ще чета и книжката и вас. Grinning
Не е лошо книжлето.Повече от него са цитати от "Moonwalk"


Аз пък се опитвам да намеря в youtube запис на онова концертно изпълнение на The Way You Make Me Feel, при което мацката (Tatiana Thumbtzen) целува Майкъл по устните  Sunglasses...Някой срещал ли го е?

Явно точно този концерт го няма на запис,но ето едно клипче.Изглежда истинско,но мисля,че беше повече слух.

http://www.youtube.com/watch?v=9JKWmbK3o-k&NR=1

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 08:52 от liliyyy

# 541
  • Мнения: 101
Добро утро и от мен.И аз преди малко си купих вестник''Стандарт'' с книжката.Доста от нещата съм ги чела,но пак ми е много интересно.Почвам да чета,до скоро Hug

# 542
  • Мнения: 3
И на мен Татяна ми е любимка! Доста красиво момиче и мисля, че с Майкъл си приличиха, а и е имало силно привличане, но са посъветвали Мйакъл да не се занимава с нея  Crossing Arms И затова после цял живот се чувстваше самотен!

http://www.youtube.com/watch?v=sO_6l5KwXRQ

# 543
  • Мнения: 87
Докато си купувах вестника си поговорихме с продавачката.Аз й казвам"Е,щом сте го харесвали понякакъв начин...",а тя "По някакъв?По всякакъв..."Била `62 набор.Каза:"Все едно аз да умра...Бил е много самотен...Това не се случва просто така...Аз плаках..." Беше толкова мила и откровена.Каза,че много си го харесвала от"Thriller".Разкошен бил там.Стана ми така топло на душата.Просто случаен човек,а го чустваш близък защото споделя същите чуства като твоите.

# 544
  • Мнения: 459
Момичета, кажете нещо повече за книжката в Стандарт  Praynig

# 545
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Много хора се чувстват така,както тази продавачка,Лили.И тази Татяна,наистина е много красиво момиче,от видеото което пусна MJ,да разбирам ли,че майка му е ревнувала от нея,и Майкъл наистина ли не е показал чувствата си към нея,сори Embarassedно с този половинчат анл.език толкова разбрах.,това с Татяна май е пускано в други теми,но не помня да е коментирано. newsm78

# 546
  • Мнения: 4 195
според мен дори не можем да си представим, колко обичан и харесван е бил и просто се моля, цялата тази оби да е стигала до него, да му е давала радост и сили, щастие и спокойствие,  че е оценен и че е разбран.
Приемам, че нее нужно всички да пишат о форуми, да афишират обичта си като нас, но аз наистина знам колко много хора го обичат и ще продължат.
Искам да ви кажа, че все по - голяма буца ми засяда в гърлото и ми е трудно да пиша, наистина.....

# 547
  • Мнения: 87
MJ,не бях гледала това видео.Господи,каква цена е плащал.Всички са го контролирали.И защо Франк е постъпил така?Какво му е бъркало,ако имат връзка.Как са го убивали бавничко,душичката мила!!!

Момичета, кажете нещо повече за книжката в Стандарт  Praynig

Нищо ново,а последната част озаглавена"Безсмъртен,макар и на небето" дори не я дочетох.Отвратителна помия ме заля и спрях.

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 09:55 от liliyyy

# 548
  • Мнения: 3
Аз мисля, че Майкъл е осъзнавал много добре колко много хора са го обичали. Страданието му идва от това, че големите гиганти, които са го превърнали в машина за пари са го третирали като техен роб.В момента, в който спре да им играе по свирката се започват удари по имиджа му. Нали никой не вярва, че медиите сами си измислят клюки без някой да им даде нареждане и то винаги от кухнята на човек за когото ще пишат?!! Той отдавна е разбрал каква акула е музикалната индустрия, още съвсем в началото, много добре е знаел какво ще се случи по-нататък, когато славата му се разпростре из света. Когато е искал да спре, са му спретнали тези номерца. Как да не се съсипеш, когато слушаш чудовищни неща за себе си?!

Толкова са гадни, ще бръкнат в най-дълбкото място на душата ти и ще сложат отрова! Това са долароманите, диамантените маниаци, властолюбците, човекомразците ... Това са всички печатари на пари, а хората за тях са средство! Не са му давали да има някой до себе си, когото да го обича! "They don't care about us" - въобще не я пее случайно тази песен, тя е насочена точно към този богат елит.

http://vbox7.com/play:1396c0fa

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 10:25 от MJ

# 549
  • Мнения: 3
MJ,не бях гледала това видео.Господи,каква цена е плащал.Всички са го контролирали.И защо Франк е постъпил така?Какво му е бъркало,ако имат връзка.


Извинявам се, че ще прозвуча грубо, но виж го моля те каква гнусна свиня е! Може и да му е завидял, знаеш ли го  що за извратеняк ще е!



 Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

Въобще няма да се учудя ак ое искал Татяна за себе си, знаем, че ги има тези неща в реалността.

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 10:18 от MJ

# 550
  • Мнения: 7 292
според мен дори не можем да си представим, колко обичан и харесван е бил и просто се моля, цялата тази оби да е стигала до него, да му е давала радост и сили, щастие и спокойствие,  че е оценен и че е разбран.
Приемам, че нее нужно всички да пишат о форуми, да афишират обичта си като нас, но аз наистина знам колко много хора го обичат и ще продължат.
Искам да ви кажа, че все по - голяма буца ми засяда в гърлото и ми е трудно да пиша, наистина.....

Moon Walk и аз съм така. Вместо да се оправя положението, по-лошо става. Нито ми се пише, нито нищо.

# 551
  • Мнения: 459
MJ, мисля, че си много права.... Много тежка и непосилно висока е била цената на славата му.... Но си е така - нищо по-лесно няма от това да контролираш и манипулираш човек, който си откъснал от всичко и от всички, които държат на него. Самотата и липсата на сродна душа, с която да сподели и радостите и неволите си, са го убивали бавно....

Толкова е тъжно...  Cry

# 552
  • Мнения: 3
...Искам да ви кажа, че все по - голяма буца ми засяда в гърлото и ми е трудно да пиша, наистина.....
Moon Walk и аз съм така. Вместо да се оправя положението, по-лошо става. Нито ми се пише, нито нищо.
И аз.Вчера като чух и интервюто с Катрин...."Мина месец,а все едно е станало вчера..."
Зная,че не искате да изпадаме в дупка,но честно казано все по - тежко ми става,вместо да отминава тази болка.Като ме свие сърцето имам чувство,че ще спре  Cry

# 553
  • Мнения: 87
MJ,не бях гледала това видео.Господи,каква цена е плащал.Всички са го контролирали.И защо Франк е постъпил така?Какво му е бъркало,ако имат връзка.


Извинявам се, че ще прозвуча грубо, но виж го моля те каква гнусна свиня е! Може и да му е завидял, знаеш ли го  що за извратеняк ще е!



 Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

Въобще няма да се учудя ак ое искал Татяна за себе си, знаем, че ги има тези неща в реалността.



Не знам.Те до преди месец и половина работиха заедно.Сигурно е перфектен мениджър.Може да било ревност,знам ли?А Майкъл вече супер звезда по това време.Как го е позволил???

# 554
  • Мнения: 3
"Изморих се да бъда жертва на омразата"  Cry

http://vbox7.com/play:1396c0fa Michael Jackson - They Dont Care About Us ( бг субтитри )

И на мен ми е тежко бе, хораааааа!!!! Та аз от малка нося музиката в кръвта си, а него така го разбирах ... Сънувам го все как танцува и се усмихва, а аз пея и тануцвам с него. Нямам интимни сънища, моля някой да не помисли такива работи. Сънувам го от 26.06 до днес все така - танцуващ, а аз пея.

Общи условия

Активация на акаунт