губя си ума по по-млад мъж

  • 11 486
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 480
Боже, Ксения, извинявай.
На теб отговорих, а въпросът ми го е задал Хохел.
Само това исках да уточня- Хохел и ти ме извини.

# 16
  • Мнения: 0
Действай. Ако и той има чувства /или поне желания/  Grinning към теб - действай без да му мислиш много. Е, можеш да помислиш единствено за това как, къде и съпругът ти да не разбере. Все пак няма да се излагаме пред комшиите я.

# 17
  • Мнения: 46 641
Е ти па се изказа! Joy Щом като си се влюбила в младо и хубаво значи задължително има проблем някъде. Laughing

Никол, ние да не сме слепи и с изрязани способности за влюбване като сме бракувани?

Да ти радва някой очите е едно, да хлътнеш по него - друго.
Ако нямаше пробем в сегашната връзка, нямаше да хлътне по друг. Може и да се е изчерпала и да няма смисъл да остава повече в нея, може да е заради рутината или други проблеми, само трябва да открие каква е причината и да прецени може ли (и заслужава ли си) да се оправи или не.
Не те убеждавам, просто това е моето мнение.

# 18
  • Мнения: 2 448
Ти щом от мислите си се срамуваш, какво ли ще е, ако наистина се захванеш с въпросния младеж? Вместо с опитна кака (леля) да не се налага той да те понаучи на това онова.  Laughing

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Никол, не е задължително да има проблеми, съществуват фермони, привличане
Не се влюбва човек само заради проблеми в семейството

# 20
  • Мнения: 46 641
Никол, не е задължително да има проблеми, съществуват фермони, привличане ...

Е, именно де, но това става в момент, в който феромоните в настоящата връзка са си дали почвика Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 911
Ееее,много светци са се събрали в тази тема.Моето скромно мнение,е че щом нещо ти липсва в семейното спалня си го търсиш навън(за мъже и за жените).Така ,че ако съпругата/съпругът се влюбват в млади мъже/жени ,то половинката им бездейства и почива на стари лаври! Laughing

# 22
  • Мнения: 3 435
Я си гледай кефа и хич да не ти пука Crazy И за двама ви ще остане спомен. Peace мен все ме харесват хлапаци,а пък аз хич-щом е под 35 не е мъж Crossing Arms И се си оставам с въпросите как е,искам,не искам съм вярна JoyТъкмо ще споделиш как е Grinning

# 23
  • Мнения: 21
Аз съм против изневерите, макар че понякога си представям разни неща, но до крайности не стигам!
Може би нещата в брака й ще се подредят, ако тя самата го разнообрази някак си !
Еротично бельо, смяна на обстановката - децата за малко при бабите и те сао двамата, като нова двойка, че защо пък трябва да се дава на някакъв си тама хлапак! Аз съм твърда за това да не го прави !
Скъпа, намери начин и самата ти дай живот на вече затвърдилата се връзка, купи си нови дрехи за мъжът, нагримирай се за  него, искай да ходите самодвамата някъде и така...  Hug

# 24
  • Мнения: 21
Имам чувството, че всички и казвате да прави  секс с този младеж, но вие самите не го правите ! защо сте толкова ... ?

# 25
  • Мнения: 41
Една отегчена домакиня винаги може да се влюби в 20 годишен хлапак,ако той и е обърнал малко повече внимание.Това не означава ,че има проблем в семейството.

# 26
  • София
  • Мнения: 911
Никой на никого не казва какво да прави .Всеки има глава на раменете.Че има проблем има.Липсва и внимание и страст-нещо което го има в това момче.Какво странно има?

# 27
  • Мнения: 21
Би могла да съживи тази страст у своя съпруг !  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 911
bleiz ,права си-може да опита.Ама ако той постоянно я отблъсква и си пие бирата ?До кога да търпи жената???

# 29
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
.

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 23:08 от InaDot

Общи условия

Активация на акаунт