Няма вече "Зайченцето бяло"- ФЕВРУАРЧЕТО за рок е зажадняло.

  • 10 490
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 186
Инка,да ти е жива и здрава майката,да ти помага много и да я дариш с още внуци!!! Wink

Ето малко снимки от нас:



# 31
  • София
  • Мнения: 186
Някой беше обяснил как се намалят снимки и беше много елементарно,но кой да помни..... Embarassed

# 32
  • Мнения: 139
Деничка ЧЕСТИТИ 1/2 РОЖДЕНИЯ ДЕН НА ГОГО И НАСКО:



 Hug

# 33
  • Мнения: 30
Привет от нас! newsm08
Ние сме много заети с гости и приготовления,остават ни около 3 седмици и .. smile3548 travel
Днес пък пристига едната ми сестра от София и пак ще зачезна.
Още не сме ходили на преглед за 5-тата ни месечинка,а скоро ще станем на 6 Embarassedняма да крия ,че и нас ни понамързява доста.Захранването засега върви добре,днес ядохме зеленчукова крем супичка,но единственото нещо,което не харесваме е картофа.Но нищо,като добавя тиква/понеже тиквата я обожава/ и всичко е на 6.
Тая вечер ще й дам и плодово пюренце малко по малко.Та както се притеснявах преди за захранването и нашето стомахче,та сега се захранваме с пълна сила LaughingНо все още не пием АМ NaughtyНика не го признава и незнам..
Гери,този Гого ще бъде голям сърцеразбивач 100 %-голям красавец е.
Марая,а вие с тази хубава снимка сте направо за някоя реклама!
Не мога да пропусна и Венци хубавеца ,как се търкаля из леглото Joy
Много хубави бебчета  love001

Гледам,че сте обсъждали свинския грип...голям ми е ужас!Нали ще пътуваме със самолет до Англия,аз,Ника и дъщеричката на мъжа ми и по тия летища сега...ще се моля на Господ всичко да е наред Praynig Praynig Praynig/все пак Англия е на първо място в Европа с този грип Rolling Eyes/Но разбира се,ще се надяваме на добро.Жалко,че няма как да сложа маска на малката,но ще гледам да покривам количиката с нещо.
Целувам ви всичките,ще бягам да чистя,хубави почивни дни и лека вечер!

# 34
  • Мнения: 5
Честита половин годинка на Насето,Гошко и Кристиян!Честита месечинка на Валето!  Да здрави и щастливи бебета.

# 35
  • Мнения: 40
Бетунга какво ще кажеш за утре 10.30 ч на сцена "Ръковина"  в морската  Grinning
Ще има някаквъв концерт с бразилска музика и с Десита 77 сме решили да ходим ( предложението важи за всички варненки и гостенки на Варна  Mr. GreenPeace Ако не можеш утре може в понеделник нещо да измислим  Peace
ok  Peace там 6те сме- не сме със синя количка, а в нея почти всичко е розово  Joy.
Момичета не съм в час за сре6тата  Embarassed разбрах само,че ще е някаде в Пловдив и датите -21,22,23-ти. Записах се в темата  newsm78 нещо друго трябвали да направя?

# 36
  • Мнения: 2 829
Момичета, ако ми остане време да отскоча до магазина ще взема и аз няколко бройки от тия гелчета за зъбки, пък после ще ги раздавам на който иска, ама не обещавам, защото ми остават 2 дни и все има някой на гости, пък трябва да имам кола, и бебето да е на кеф Simple Smile

За свинския грип аз смятам, че цялата истерия е мнооого силно преувеличена. Според досегашните статистики свинския грип предизвиква дори по-малко усложнения отколкото всеки друг "нормален" грип... Иначе за грипа няма никакво особено лечение- "лекува" се симптоматично, т.е. облекчават се симптомите докато организма сам се пребори. Напр. пием Панадол, той смъква температурата и облекчава човека, но всъщност не го лекува. Тук в университета е имало доста случаи на свински грип, но аз не се притеснявам.

Забравих- един съвет към всички, които ще пътуват със самолет- вземете си спрей със солена вода- от сорта на Стеримар, Аир и др., въздуха в самолета е много сух, аз винаги имам проблем с носа, винаги получавам нещо като хрема, гърлото ме заболява. Сега бях взела такъв спрей и периодично пръсках в носовете на бебето и на мен и просто във въздуха пред нас (защото Алекс не дава да му слагам в носа) и доста ме облекчаваше!

Дарима, дали няма да е добра идея да слагаш АМ в пюретата? Опитвала ли си да даваш със сламка, чаша с накрайник, обикновена чаша? Или пък с лъжичка? Може детето просто да не иска биберон, ако дадеш изцедена кърма пие ли? (Трябва да си призная, че мъъъничко се радвам че не успяваш да отбиеш и Ника още суче, но ако искаш разкажи ми на ЛС подробно кога суче, колко и какво яде през деня и какви са твоите планове за отбиване и може да ти помогна с идеи Simple Smile )

# 37
  • Варна
  • Мнения: 78
Да се запиша и аз. И да честитя месечинката на всички сладурковци  newsm51
Мен такъв мързел ме е налегнал, че не е истина. Ама снощи бебка ме събужда в 1ч - после дъъъъълго заспивах пак, после в 5ч. ш дъъъълго заспивах и тъкмо успях, айде в 7ч пак  #Crazy Освен това и мъжо си има едни грижи и цяла вечер се въртя и той.....
Искаше ми се и на мен утре да дойда в Морската, ама по някакво голямо изключение милото ще почива и ми се иска да се видя с него. Че в последно време рядко ни се случва Rolling Eyes Но за следващият път ще гледам да се класирам.
Лека вечер и цунки за всички зъбчовци и беззъбчовци  Hug
п.с. всички снимки са страшниииииии, големи сладури са тия нашите февруарчета

# 38
  • Мнения: 24
Бетунга пиши на Елфита каква стая искате и за колко време (1,2 или 3 вечери) до 7 август трябва да пратим на сметката и по 50 лв капаро  Peace Ето това е хотела  http://www.hotelzdravetz.com/index.php?lang_id=1&prm=home

Ние ще сме с червена количка и бебе затрупано с играчки в нея  hahaha


Един виц , който прочетох днес  Joy Joy Joy
"Две бебета играели карти в корема на майка си.Изведнъж едното хвърлило картите и казало:
-Аз повече няма да играя.
-Защо?-попитало другото.
-Защото един чичко с гола глава постоянно влиза и излиза и ми вижда картите."

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 18:34 от wondertedy7

# 39
  • Мнения: 40
wondertedy7 тенкю  Peace утре ще ме досветнеш  Peace
айде лека от мен, че зад мен стоят на опашка  smile3514

# 40
  • Мнения: 2 784
Искам и аз на среща с Бетунга! Ако мога да се измъкна по ранина с бебата и да оставя Калина на татко и, ще дойда. А иначе- носете си фотоапаратите и помислете за римейк в понеделник.  Wink Hug

# 41
  • Мнения: 10
 HugХайде и ние да се включим за малко.След приказки цял ден от рода"Леле,какво послушно и кротко бебе!"Иза реши да докаже обратното и 3 ч не спря да се тръшка и да пищи без да разбера защо и да почва да се смее като я взема на ръце SadАко това не са глезотии......Ето и от нас 2 снимки от веселия ни период от днес:

# 42
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте на всички, татито отиде на парти Simple Smile и аз имам нет сега, иначе събота и неделя ми е невъзможно да пиша...честити 5ти месечинки и 1/2 годишнини на всички сладури и сладурки

Аз да ви кажа как мина захранването с тиква...никак, същата работа като с моркова, е, не му се гадеше, но го буташе постоянно навън, аз навътре, той навън и накрая се разрева, мислех си, че само с готовото пюре от морков ще е така, но ако се окаже, че никакви готови пюрета не харесва и не знам какво ще правя, айде, картоф, морков, тиква, тиквички, ок, ама чушки и грах как да му приготвям, че и за зимата, направо ме стресира перспективата...за сега е ял само картоф и морков домашен, купен не иска и не иска, след тиквата минаваме на ябълка и да видим там какво ще е положението, силно се надявам поне с плодовете да няма проблеми, а пък за тиквата мисля утре да я разбъркам със сварен картоф и мляко и да пасирам (аааа, днес си купих нов пасатор, край с желязото Mr. Green ) и ако и така не яде готова тиква, ще купувам на парче и ще варя, какво да го правя моя глезльо (гевизе, нали така беше Simple Smile))))

# 43
  • Мнения: 115
Запис и от мен.
Моят син от вчера е невъзможен, нито гушкане, носене, возене, нищо не помага. Снощи имаше 37.2 Т, дадох панадолче и веднага се успокои и заспа. Зъби ли са, какво е  newsm78 незнам, но вече  #Crazy
И за пореден път да кажа, че всичките февруарчета са страхотни.  Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Хайде да се пробвам и аз с тези снимки

браво получи се момичета благодаря

Общи условия

Активация на акаунт