Музикална анктета!Дайте гласа за вашия стил

  • 2 997
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Аз си падам по метъл   superuu рок,джаз,ретро и бг поп /от време на време/
Ненавиждам чалгата  Stop
/не искам да обиждам никой/
А вие кой стил харесвате и кой не можете да изтърпите и минутка  dance

метъл , чалга и рап не изтърпявам  и минутка. слагам знак за равенство м/у тях.
/не искам да обиждам никой/
много лексиконски въпрос, браво:)



сподели по каква музика си падаш?

# 16
  • Мнения: 3 459
Рок, Джаз и Ретро.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 710
Ами не си падам.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 110

нямаш любим стил?! не слушаш музика ? Shocked

# 19
  • Мнения: 5 710
ами не, нямам любим стил, нито певица, певец, група, нито любим филм, актриса, актьор..
музика отдавна не съм слушала целенасочено, в айпода ми в момента има някакъв албум на N.O.H.A ,ще го трия.
харесвам лоундж мюзик, някакви джазови вариации .. всякакви 'барове', 'лоунджове', 'кафета' ги имам в колекцията, но рядко ги слушам ( в колата).
иначе с музика съм се занимавала упорито от 5 до 30г. възраст, сигурно съм в мозъчна почивка:)))

# 20
  • Мнения: 2 401
ами не, нямам любим стил, нито певица, певец, група, нито любим филм, актриса, актьор..


Хммм, интересно. Всичките ти аватари са с лика на една и съща певица.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 110
ами не, нямам любим стил, нито певица, певец, група, нито любим филм, актриса, актьор..


Хммм, интересно. Всичките ти аватари са с лика на една и съща певица.

Хахах и аз за това се зачудих Simple Smile а с каква музика си се занимавала по--конкретно Simple Smile би ли споделила Simple Smile

# 22
  • Мнения: X
Моят стил го нема в целата схема. Почти във всеки намирам нещо за и от себе си. От Моцарт, през Луис Рам/Армстронг, Пинк Флойд , Рейнбоу мога да стигна ехее до Ейми Уайнхаус Примерно. Мога дори и на Ищар да ревна, макар че доста злоупотребяват с нея. Лимп Бизкит и Еминем, Кийн и Кристина Агилера съжителстват добре в сърцето ми, за всеки си имам определеното време.
Само чалга не бих слушала примерно в колата или докато си ям салатата в къщи.

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 19:46 от Анонимен

# 23
  • Мнения: 2 401
Моят стил го нема в целата схема. Почти във всеки намирам нещо за и от себе си. през Луис Рамстронг...,

Кой е тоа?
Какво и е на чалгата?

# 24
  • Мнения: X
Хахах, тва е нещо средно между оня черния и Раммщайн бе.
А на чалгата какво й е ще кажат тези, които лягат и стават с нея. Аз не съм компетентна по този въпросТ.

# 25
  • Мнения: 5 710
ами не, нямам любим стил, нито певица, певец, група, нито любим филм, актриса, актьор..


Хммм, интересно. Всичките ти аватари са с лика на една и съща певица.

ами, всичките:) не гледаш внимателно:)

# 26
  • Мнения: 515
Тоят стил е Рап и R'n'B Гласува за последното нямаше повече опции, Слушам много и Рок.Понякога слушам и Хаус и Ретро , зависи от настроението ми , понякога слушам и чалга, това зависи от компанията ми  Wink

# 27
  • Мнения: 803
Джаз, рок и ...Буена виста соулшъл клъб, разбира се!

# 28
  • Мнения: 5 140
Електро, техно...ретро, джаз, ейсид джаз...чат пат рок ....ей това слушам аз, но гласувах с Чез електрокомпания  Laughing

# 29
  • Мнения: 2
А какво е това електро?

Общи условия

Активация на акаунт