Формула за пола на детето или таблицата на инките...... - 2

  • 60 336
  • 274
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 456
Честито, да ви е жив и здрав и много да ви радва..

# 211
  • София
  • Мнения: 2 484
Благодаря ви, момичета  Hug

# 212
  • Мнения: 521
При мен и за двете деца ми показва момиченца, а аз имам едно прекрасно момченце и второ момченце на път ....

# 213
  • Мнения: 2 591
на мен по всички формули и календари ми се получава момиче, а според ехографите, в т.ч и 4Д - момче Rolling Eyes Rolling Eyes

# 214
  • Мнения: 451

Да ти е жив и здрав  Hug
Значи и аз вървя в тази посока  Joy

# 215
  • Мнения: 4 784
Вярна е, числото е 9, имам си момче.
Сега ще видим за второто какво ще покаже, според тази формула пак би трябвало да е момче.

# 216
  • Мнения: 15
Досега всички тестове, които правих ми даваха резултат момиче, според докторите също е момиче, надявам се да няма изненади на финала  Wink въпреки че в този отдел рекламации не се правят  Joy Joy Joy

# 217
  • Мнения: 62
Формулата на инките   е вярна и доста точна!
 
Според мен  руската е още по-вярна и по-точна, защото отчита и влиянието на бащата!

Прогноза за пола на детето

Онлайн калкулатори за мамите    Китайски лунен календар        Женски календар 

Проверете и пишете!

# 218
  • Мнения: 1 130
Аз мисля, че съм забременяла на 31.08 или на 01.09.2010, но като въведа августската дата ми показва - момче, както ми казват всички доктори, а като въведа 01.09 ми показва момиче, та ще видим Май какво ще излезе

# 219
  • Мнения: 451
Формулата на инките   е вярна и доста точна!
 
Според мен  руската е още по-вярна и по-точна, защото отчита и влиянието на бащата!

Прогноза за пола на детето

Онлайн калкулатори за мамите    Китайски лунен календар        Женски календар 

Проверете и пишете!
При мен само на инките важи  Laughing Показва момче,а досега всички лекари казват същото,но знам ли вече,при условие че на едни наши познати до последно им казваха момиче,хората си купиха всичко за женска рожба и онзи ден момичето роди МОМЧЕ!!!

# 220
  • Мнения: 4
При мен формулата на инките ми показва момиченце, при положение,  че си въведа реалната възраст на зачеване, но като въведа годините, които навърших месец по - късно ми дава момченце. Кое е вярното newsm12? Според ехографа и доктора, обаче е момиченцеWink.

# 221
  • Мнения: 1 449

Позабавлявах се, а и излезе вярна за трите ми деца, явно и за четвъртото ще бъде такава Simple Smile

# 222
  • Мнения: 282
Според формулата на инките и руската- момиче т.е вярно, според китайския лунен календар- момче.

# 223
  • Мнения: 2 456


При мен показва момиче, а аз чакам момче...  newsm78

# 224
  • Мнения: 62
При мен показва момиче, а аз чакам момче...  newsm78

Провери с Патентования метод на  съпрузите Будянски - Метод Будянских
 
С този метод може да проверите себе и всички около вас! За мен е  страхотен!

Същност на метода

Методът се основава на менструалния цикъл на всяка жена.
В определени месеци  една жена може да зачене момиче, а в други - момче.
Всичко, което е необходимо да  знаете е  датата на зачатие на самата жена и на нейните деца.

Нечетната жена ще  роди момиче в нечетните месеци, а момче в четните.
Четната жена - в четните месеци ще роди момиче, а  в  нечетните - момче.



Алгоритъм:

1. Определете каква сте  MАMА:  ЧЕТНА или  НЕЧЕТНА

Вземете датата на зачеване, ако  не я знаем  -  от рождения  ден се изваждат 8,5 месеца.
Гледаме  годината на зачеване - ако е нечетна -  гледаме лявата колона - нечетни години.
Ако годината на зачеване е четна - гледаме  дясната  колона - четни години.
Гледаме къде се пресичат на датата на зачеването с  годината и се определяме (четна или нечетна).

Нечетната жена ще  роди момиче в нечетните месеци, а момче в четните.
Четната жена - в четните месеци ще роди момиче, а  в  нечетните - момче.


Пример:
Аз съм родена на  06.03.1978. Значи съм зачената в  нечетна година някъде  в края на юни.
Пресечната точка на нечетни години и за периода 18.06-15.07 дава нечетен резултат - т.е. аз съм  НЕЧЕТНА.

Забележка:  Понякога е трудно да се изчисли датата на зачеване или тя е  на границата между два съседни месеца.Тогава трябва да се провери и коригира по раждането на децата.

2. Определяме  пола на детето по същата методика  според  датата на зачеването

Пример:
2003 г. е нечетна - гледаме лявата колона   +   периода на зачатие  21 май-17 юни -  ЧЕТЕН месец! Аз съм НЕЧЕТНА  --->  МОМЧЕ. Павел е роден!

2005 г. - годината е нечетна - същата лява колонка - период на зачатие  26 февруари - 25 март -  НЕЧЕТЕН  месец!  Аз съм НЕЧЕТНА ---> МОМИЧЕНЦЕ. Ира е родена!

Знаейки своята четност е лесно да изберете пола на детето си. Опитайте и ще успеете.

Радиестезичен метод -  Твърди се, че дава сигурни резултати.

Определяне на пола на детето с махало. Връзва се на конец  един пръстен (без камък)  или игла и го задръжте  над корема на бременната. След известно време махалото започва да се люлее.  Ако  се движи по права линия - в утробата има  момче. Ако се върти в кръг - момиче.

Бабини деветини

1. Помолете бременната да си покаже ръцете.
Ако дланите са обърнати  нагоре - ще роди момиче, а ако дланите са надолу - момче.

2. Поставете на масата ключ и помолете бременната да го вземе.
Ако го хване за кръглата част (ухото) - ще бъде момче, в края - момиче, а по средата - хермафродит.

Инфо и тук

 

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 13:47 от elenex

Общи условия

Активация на акаунт