Ягодка и Саса - ето Август веч дойде, всички ли сте на море?

  • 5 710
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 779
 на4инаеща съм-опитвам се да влезна в страницата за поръ4ки с продукти за България,но не ми отваря страницата?!къде греша Thinking

# 31
# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
на4инаеща съм-опитвам се да влезна в страницата за поръ4ки с продукти за България,но не ми отваря страницата?!къде греша Thinking

Как така с продукти за България...всички продукти, които си поръчаш ще дойдат до България... Thinking

# 33
  • Мнения: 779
http://www.strawberrynet.com/country/ Jorjeta,ей тук като вляза и отляво в падащото меню като избера България ми излиза "Address Not Found" newsm78
на4инаеща съм-опитвам се да влезна в страницата за поръ4ки с продукти за България,но не ми отваря страницата?!къде греша Thinking

Как така с продукти за България...всички продукти, които си поръчаш ще дойдат до България... Thinking

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 415
lanibarbi, аз като кликнах там и ме препрати към началната страница...виж сега...влизаш www.strawberrynet.com избираш си каквото искаш...слагаш в кошницата и после си попълваш адреса и няма да имаш проблеми  Peace

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 20:37 от Jorjeta

# 35
  • Мнения: 779
Address Not Found ми дава отново от линка ,който ми даваш newsm78 мерси все пак  bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Я пробвай пак, че при писането го бях объркала  Blush

# 37
  • Мнения: 779
Jorjeta   bouquet
някой поръ4вал ли е тези
ESTEE LAUDER  11$
SCOTT BARNES  22$
LANCOME  13.50$
CLINIQUE  18$

 много се запалих да си поръ4ам нещо,а и виждам  има подарък при първа поръ4ка от stilla,..за около 60лв.мога да си взема страхотни неща Blush ,примерно 3 от тези...като се реша ще пиша за въпроси тук около поръ4ката  Peace

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 13:04 от lanibarbi

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 4 845
lanibarbi, точно за този глос на Estee Lauder не зная нищо, но съм ползвала от тази серия, много са хубави - http://oth.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/pure-color-crys … 323/51725/#DETAIL.

Спиралата на Ланком е с много особена четка, която си има някакъв специфичен способ за нанасяне. Аз я нанасям с четка от друга спирала. Но не бих си купила пак Fatale.

Сенките от палитрата на Clinique са много хубави - изключително са фини, цветовете добре се преливат и стоят чудесно.  Peace

# 39
  • Мнения: 779
    love001 моми4ета, много сте полезни-ще пиша като правя поръ4ка

# 40
  • Мнения: 74
skrita   bouquet
първо да се запиша после ще чета...

# 41
  • Мнения: 1 270
lanibarbi още един глас против спиралата на Ланком. Изобщо не знам защо, но тези спирали не ми допадат
Глосчето на Ести е приятно и на вкус и като цвят
Сенките на Клиник са хубави, а четката за руж е много удобна  Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 415
lanibarbi, в търсене на перфектния глос си поръчах този на Ести...според мен беше развален...миришеше ужасно и консистенцията му беше странна ... дори не го допрях до устните си... Tired

# 43
  • Мнения: 23
Моля Ви дайте идея за хубав гланц за устни  Thinking
Искам да има лек цвят,да придава обем и да не е с брокатени частици,че са ми много гадни на хрупане  Mr. Green
Да попитам пак Blush

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ето от тези палитри съм много доволна...икономични, трайни...имаше един глос на Шисейдо много хубав, но не го намирам... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт