Ягодка и Саса - ето Август веч дойде, всички ли сте на море?

  • 5 706
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 762
  :oops:skrita FUstA моля те, изчисти си съобщенията, кутията ти е пълна

# 46
  • Мнения: 0
   Не съм поръчвала скоро от Ягодката, сега може ли още да се поръчва чрез FEMA

# 47
Здравейте ,момичета!Още не съм BG-мама Grinning, нореших да питам вас.От около 1 седмица съм се запалила по идеята да си поръчам парфюм от Ягодка,но нямам карта.Знаете ли някой посредник които да приема поръчки за сайта и до днешна дата ,защото аз вече се умотих да тъ Sad рся и все немога да намеря!!!Моля ви помагаите Peace Peace

# 48
   Не съм поръчвала скоро от Ягодката, сега може ли още да се поръчва чрез FEMA
Не може, мила.Азим писах и ми отгожориха така:

От:     Чаровна
Пуснато на:    Нед Авг 09, 2009 2:01 pm
Заглавие:    Re: Ягодка    Отговорете с цитат на съобщението
Здравей,

вече не се правят поръчки от Фема, но можеш да видиш из нета - мисля, че има и други посредници. Поздрави

_________________
Парфюми за ценители

# 49
  • Мнения: 6 648
Виж skrita FUstA ,но по- добре се регистрирай.

# 50
  • Мнения: 779
 колко правите да ви излиза една поръ4ка да не минава през митница-колко максимално newsm78,4е фдт като е до около 55лв.,искам и нещо друго-примерно поръ4ката да ми е около 70-80лв.,...и нещо имаше в какво да се задават парите лева или долари newsm78....приемат ли сметката от райфайзен и pay pal препоръ4ително ли е да си правя  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 270
 lanibarbi поръчвай смело до 150 евро  Peace

# 52
  • Мнения: 214
Здравейте. Поръчах и  аз от  Ягодка  и когато  направих  поръчката  ми  излезе този  надпис
•   Thank you for shopping at StrawberryNET. We hope that you enjoyed the experience.
Your order confirmation is:
•   980120306
•   Please note down this number/title should you wish to contact us at any time about this order.
 От  това  ми  стана  ясно  че ми е   приета  заявката. Проблемът е  че  като  се  опитвам  да я   проследя  ми  дава  грешка , не  бил  това  )№  на  доставката. Какво  да  направя??? newsm12

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Em, това е номера на поръчката...когато я изпратят ще получиш mail с номера на пратката, чрез който можеш да я следиш  Peace

# 54
  • Мнения: 762
CLINIQUE
Youth Surge SPF 15 Age Decelerating Moisturizer - Combination Oily to Oily 50ml/1.7oz
http://oth.strawberrynet.com/skincare/clinique/youth-surge-spf-1 … ing/90113/#DETAIL
Някой може ли да сподели инфо за този крем. Май е нов и за каква възраст е? Става ли за +40

# 55
  • Мнения: 779
lanibarbi поръчвай смело до 150 евро  Peace
мерси мила Crazy

# 56
  • Мнения: 214
Мерси. Обаче  пак  не  ми  стана  ясно. Аз  преди  10  дни  поръчах  а  още  не  са  ми  пратили  имейл. Дали  няма  някакъв проблем.  Какви  са  сроковете ? newsm78

# 57
  • Мнения: 1 270
Мерси. Обаче  пак  не  ми  стана  ясно. Аз  преди  10  дни  поръчах  а  още  не  са  ми  пратили  имейл. Дали  няма  някакъв проблем.  Какви  са  сроковете ? newsm78
провери в спам  Peace понякога попадат там писмата

# 58
  • Мнения: 214
Ей, много  мерси  в  спама  беше. Че  като  проверих че и  парите  са  си  изтеглили `а  нямам  имейл  съвсем  ме  втресе. Сега  се  поуспокоих.  newsm51

# 59
  • Мнения: 534
Здравейте момичета, чета ви от известно време и реших да пиша, ще се радвам да ме приемете сред редиците ви newsm03
Не съм поръчвала досега от Ягодка, просто нямам идея какво толкова голям избор има, че съвсем се обърквам пък и толкова неизвестни за мен марки Blush
Бихте ли ми препоръчали някакво кремче за комбинирана към суха кожа на 25г.съм за дневна и нощна грижа. От предните ви теми препоръчвате на Есте Лаудер и SHISEIDO към тях ли да се ориентирам за мойта кожа newsm78
Моля за съвет Hug

Общи условия

Активация на акаунт