Щом искаш да отслабнеш ти Дюкан сланинките ще ти стопи - 204

  • 18 699
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 630
Я да видим дали ще успея на първа?
 hahaha изпревариха ме.
Привет момичета!
Вещи - благодаря за темичката   bouquet
Ние се завърнахме от почивка в Китен. Изкарахме си чудесно Grinning Много се притеснявах от показанията на кантара, но напразно. Идеше ми да коленича и да го целуна - 60 моля ви се! Аз в трета преди 2 месеца влязох 63. Въртях се 61-62 и изведнъж...въпреки "лъскавите"пилешки шишчета, каренца и рибки на скара. Освен това за 8-те дена направихме 3 гали / празнувахме и 10 годишнина от сватбата/, но тази седмица ще компенсираме така, че за 2 седмици да са общо 4. Говоря в множествено число, защото диетата спазваме заедно със съпруга. И докато неговата талия намаля с режима от 122 на 88см., моята само с 14 см, но затова пък бюста ми от 115 в момента е мизерните 95см. Sad Това за сравнение - някой се оплакваше, че бюста му намалял.
По въпроса за плодовете в трета - може да се каже, че и аз съм издънка. Изобщо не мога да се спра на 1 порция. За сега /2 месеца и нещо в трета/ не ми се отразява, но да видим. Не е добра идея да се бъзикам  с режима, четейки завърналите се момичета.

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 07:26 от amadis

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
и аз да се разпиша...
Вещи  Hug
Имам си плюс, който се надявам до 2 дни да го разкарам!
Хубав ден на всички!  Hug

# 18
  • Мнения: 157
Здравейте момичета,

Аз отдавна не съм писала, но ще поправя това:)
Малко със закъснение, но и аз да дам отчет за софийската срещичка - както винаги СУУУУПЕЕЕРска беше и весела, ама сме хубавииии бе Simple Smile
После по магазините с момичетата - та се сдобих с рокля и блузка. Леле момичета рокля не съм носила не знам откога.

А сега да ви почерпя че днес имам месечинка




# 19
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
ПРИВЕТ!
Да се запиша, че се опитвам да ви следя.
Ще се връщам в старата тема и аз снимки да гледам.
На всички с поводи, които съм пропуснала - ЧЕСТИТО!
Хубав ден!

# 20
  • Мнения: 0
добро утро!
аз след като сваля 1- 1.5кг. и започва едно чакане.но нищо ще чакам-аз 81.5 не съм била мнооого отдавна та сигурно за това така се получава.
лек и усмихнат ден!  bouquet

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добро утро и от мен!
dj100 благодаря за записа Hug
При мен нищо ново. Желая хубав ден на всички! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 27
Добро утро Hug
Днас кантара не ме обича.Показва 2 килограма повече от вчера,а съм си режимна
Люси,а дали наистина не ти е време за трета.Гледам на снимките изглеждаш супер.Другия път е да си продължиш стриктно режима и да чакаш резултати колкото и дълго да е това











# 23
  • Мнения: 485
Здравейте  Hug

Люси-  Hug още не си започнала да сваляш, затова се получава така, още не си отключила метаболизма да гори мазнини, а само си играеш с водното съдържание на клетките ти и количеството баласт в червата. Ще се наложи да потърпиш докато отключиш горенето на мазнините. Мирка  Hug беше така почти месец ако не беше и повече от месец преди отново да отключи горенето. При мен сега се получава същото - просто трябва време да се осъзнае тялото какво искаме от него - не може месеци наред да правим каквото си искаме с него и сега като щракнем с пръсти и да ни играе по свирката-  търпение му е майката и оптимизъм - всичко се оправя - хубавите неща стават бавно  Peace

Аз задържам килцата от последният ми минус преди седмица  Simple Smile  имах онзи ден едно намаление от 700гр. но то беше сутринта след голямата ми петъчна температура и най-вероятно е било обезводняване, защото бързо изчезна този минус така какот беше дошъл.
Но като цяло аз съм много щастлива, за пръв път откакто отказах цигарите вече не катеря кантара нагоре, ходя нормално на тоалетна без медикаменти, изобщо не ми се пуши, и нямам никакви наклонности за прегрешения с нережимности.  Задържам си килцата, въпреки втория антибиотик, който пия от две седмици насам. Търпение и режимност и ще започна и да свалям  Peace

Имам угризения, че на излизане от Дивака в събота се разминахме с Татянка  Embarassed , точно излизахме когато една девойка се беше запътила към нашето сепаре, аз я позагледах, но не бях сигурна дали е тя, а на снимка съм я виждала още миналата година, колкото повече го мисля, толкова повече ми се струва че беше тя. Дано се обади, та да се видим  Praynig  

Гардения, може и да стане това дето го предлагаш, ние с Мирка двете под мишница с шофьора ни е стествено. Нищо не обещавам, че личната лекарка май иска да ме вкара в болница, за да спра да правя бронхити...  

Нещо много взех да пиша, я да ви кажа лек и отслабващ ден и се усмихвайте  Wink
 Hug  Hug  Hug

ЕДИТ
Майлс - Честита месечинка   bouquet - харесаха ли те с роклята, а  Wink
Кали - благодаря  Hug
 

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 09:24 от svetlat

# 24
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен!  Hug
Вещи, темата е страхотна както винаги!   bouquet
И аз не искам сама да готвя!  Peace
За протокола аз съм си 62, но все пак свалих 1кг, докато бях в МЦ и сега съм на ПЗ и смятам че като мина след два дни на П пак ще сваля 1-2кг!
Обаче малката много ме притеснява, вече 5 ден вдига Т от тези зъбки! Ходихме и до Бърза Помощ! То не беше повръщане на лекарства и слагане в мокър чаршаф! Правя и компреси с оцет и уж я свалям и на другия ден пак 38.6! Въртя се в един кръг и незнам докога ще е така! Оплаках ви се, но вече недоспиването ми идва в повече! Постоянно се будя и я пипам и меря Т и после ми е толкова трудно да заспя! Как да сваля я като не си доспивам, но детето да се оправи пък аз ще си отслабна де! Сега тя ми е най-важната!
Пожелавам ви слънчев и отслабващ ден на всички сладурки и сладури!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 141
Всички теми ми харесват, има си хас, щом не пропускам, но тези снимки искрено ме развеселиха от сутринта. Искам никога, ама никога да не ми се налага да готвя сама. Пази боже и в такава кухня!

Вещи, благодаря!   bouquet

Боби, ще си помисля много сериозно за преминаването в трета. Аз опитах преди три месеца, но ме налегна такава лакомия и липса на сериозни дюкански спирачки, че се изплаших, че тогава ще оплескам работата. Сега се въртя в едни три кила, малко нагоре, малко надолу, понякога повече надолу, а после за сметка на тов повече нагоре. Не падат и това е. Така, че мисля  newsm78

Гарденийка, чакам Надето да определи кога ще тръгваме.  Joy

Зоритка, благодаря!  Hug

Светлат, да се оправяш бързичко и браво за отказването на цигарите - окончателно и безвъзвратно. За мен няма нищо по лесно от това, аз лично съм ги отказвала над 10 пъти. И си права за метаболизма и водата.  Hug

# 26
  • Мнения: 1 035
запис Embarassed
нямам какво да кажа, не мърдам хич... Rolling Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 276
добро утро, любими!
аз днес се събудих 2 кг по лека!!! #Crazy Shocked много странно!а съм и в МЦ!да видим утре де!
ДЖ100, благодаря, любов! Hug Hug Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 100
не можах на 1  страничкааааа Cry е другия път Simple Smile Simple Smile
ДОБРО УТРООООО  bouquet  bouquet  bouquetИ ЛЕК ДЕН Hug Hug

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
искам да готвя с компания  Simple Smile като се има в предвид че съпружето е готвач няма да е никак трудно (дори да съм 100кила) ... и все пак искам да съм слабинка да можем да се размнинаваме в куФнята   Mr. Green Sunglasses
dj100, 10X за записа Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт