Щом искаш да отслабнеш ти Дюкан сланинките ще ти стопи - 204

  • 18 697
  • 436
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 145
Здравейте, момичета! Hug

Само да се обадя,в България съм,режимна съм доколкото мога,дори засега се оказва по-лесно да не се изкушавам,отколкото очаквах!
Може би жегата и емоциите също помагат да си отклоня вниманието от храната....

Прегръщам ви,до скоро!

Lucie,ти си знаеш... Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 227
ей нова тема и 4 страница  Shocked отивам да чета после ще редактирам  Hug Hug Hug
така да допълвам-честита месечинка на Miles,Вещи честити ти 2 години и половина на режима
и аз имам месечинка днес-правя 1 месец,но съм в МЦ и кантара не мърда  Sad но дано като свърши да има резултат  Praynig
сега да ви почерпя и изчезвам,че имам работа 

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 11:28 от isp_mam4e

# 47
  • Мнения: 0
Добро утро!
Dj100 - мерси!
За протокола : свалям около 1 кг - 1,5 кг през 5-те дни П и ги качвам в първия ПЗ smile3511 .... Държа ги до следващия П и въртележката продължава...
Дайте акъл какво да правя? Да мина ли на 1П/1ПЗ????


Lucie
И при мен е така newsm61  smile3514 newsm45

# 48
  • Мнения: 67
Цоци, мерси за лекцията, имах нужда  Hug

# 49
  • GYM
  • Мнения: 814
DJ 100, благодарско за записчето на  1-ва
Вещи, честити ти 2,5 години, адмирации за волята
За протокола -500г
Организираме среща в Пловдив, пишете на лични на tanyatais и мен
Прекрасен ден, прекрасни дами  bouquet

# 50
  • Мнения: 663
значи установихме ............за първа страница "АКО ИСКАТЕ ДА ГОТВИТЕ САМИ ".........хей таккива дунди ще сте ..........."АКО ИСКАТЕ ДА ВИ ГОТВЯТ С УСМИВКА "...... СТАВАЙТЕ МАЦКИ ....

Dobi_83 ....за лекция .... винаги готова ...пак за повядай .... хич не сваляй надолу нос ,....за някакваи 15 дни задържане .... доколкото разбрах то е след първоначалното сваляне ..така че е особенно належащо и полезно

# 51
  • Мнения: 980
Dj100, мерси за записа на първа страничка. Дебнах, дебнах, ама Вещи е коварна вещица !!  Joy

Мименситка, браво ! Hug Утре да е –1.400 ! Peace

Амадис, че какво по-хубаво от това ? Да се върнеш от почивка, а кантара да е благосклонен ..моя никога не е !! Браво на теб !! Hug
Много се радвам да чувам от третофазнички, че задържат без проблем !

Цоци, ако се излъжеш и му сготвиш някой ден на съпруга, ще вземеш да го шашнеш, ще се зачуди някакъв празник ли има ???  Shocked hahaha hahaha

Вещи, а дано на третата година да си караш успешна трета , бодро устремена към четвърта фаза !   bouquet  Hug

Сноу, ще го разкараш ами, де ще ходиш с тоя плюс ?? Хубавите жени
“ ходят “само с минуси !!  Flutter Joy

Miles,  хубаво е да можеш да носиш роклички !!  Heart Eyes

Анчето, чакането ще си заслужава. Изведнъж кантара ще те шашне с – 2 кила !  Peace

Луска, търпение , миличка !! Ще мръдне изведнъж !  Hug Hug
 
Гардения, при твойта фигура не ти трябва повече от кило на месец !! Че ще изчезнеш сУвсем !  Crazy
 
Янич, какъв е тоя сутиен с цици ???? Нали дупето е малко..хич не ги мисли тия цици.  Hug
 
Боби, само така !!! Ама като те знам колко си слабичка,  да не улееш с това сваляне !  Hug

Доби83, изчакай три дни след края на цикъла и съм сигурна ,че ще те изненада !  Peace

Мастърчее, нещо не те виждам и чувам ????  Rolling Eyes Да не седиш още в старата тема ??  Joy Joy

Оооо, пловдивчанки ще се събирате май ?? Абе Вещи преди редовно организираше срещи, ама май е доста заета сега ...

Аз съм  –300 грама ..Готино е чувството да е все надолу, ама знам , че ще се стопира за известно време..Няма как... newsm78

Айде, целувки !! И  поздравчее !!
http://www.vbox7.com/play:f715e6fa







# 52
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен в новата тема!

Вещи, благодаря ти и честити ти 2,5 Дюкански годинки!    bouquet  Пожелавам ти безпроблемно (до)сваляне на оставащите килца и да имаш все така железни нерви, позитивно мислене и ентусиазъм да продължаваш да се грижиш за нас, невинаги добротo дюканско народонаселение.  Hug   bouquet   bouquet

Dj, мерси за записа!   bouquet

Miles, честита ти месечинка - голямо браво за постигнатото до сега и успехи за по-нататък!   bouquet Честито и на isp_mamce!   bouquet

Пожелавам на всички болнички ( Светлат, дъщеричката на maia_a_А, Викито и който oще забравям) бързо оздравяване!!!  Praynig  Hug

Музичка, Heart Eyes  Зоритке  Heart Eyes - гушкам ви и двете ама много силно!  Hug Много ми е мъчно като чета, че ви мъчат проблеми (ей да му се не види - живота е сУрАв и кУрав  #Cussing out , това е...), с друго не мога да помогна, освен да ви подкрепя, доколкото мога, с вас съм!!!  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug

Лек и отслабващ ден и много   Hug  Hug  Hug  Hug за всички!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 590
Вещи, честита годишнина!!!!!    bouquet
Да си жива и здрава, и да мине успешно новата ти фаза!!!
Следя те изтънко, че следвам твоя път и аз... Mr. Green

Светлат, Блекснейк - мерси за окуражаването, ма май от тиган имам нужда...
Калимана, твойто не е задържане а нормалното стъпаловидно сваляне... аз съм вече повече от година на режима, и съм зациклила от половин година ...

Чочосан, не съм си догонила линийката...  Embarassed
Минах в трета преди време по съвет на много дружки тук, и най-вече на Боби1973 ... но още първата седмица качих 3 кг.... уплаших се като Кали 08 и се върнах във втора... Сега си цикля във втора, като на всеки 10 дни правя по едно дребно нарушение, поне е само плодово (а не високоградусово, както преди...).

Мастерчето ме окуражи на срещата, каза че при въвеждане на новите храни в трета и тя е имала отклонения на кантаря по 3 кг, които са се регулирали сами, но аз нЕмах това хладнокръвие...

Не знам newsm78, чакам да обменя още малко опит с третофазничките, и с Кали 08 на живо, пък ще се пробваме пак... заедно може би ...

# 54
  • Мнения: 3 066
СРЕЩА В ПЛОВДИВ НА ВСИЧКИ ДюКАНКИ-ПЛОВДИВЧАНКИ В БАР /ГРИЛ ФРЕШ СЪБОТА ОТ 16.00 ИЛИ 20 .00 ЧАСА!
ПИЩЕТЕ НА ЛИЧНИ ЗА ЗАПИСАВАНЕ!

Fresh Bar & Grill - bar & grill , fish restaurant, restaurant, Plovdiv

# 55
  • Мнения: 3 091
привет на всички!

Честито на Вещи! 2,5 г. са много време на лишения и постоянство! Браво!

Аз си ям протеините и съм много любопитна какъв ще бъде резултатът другата седмица. Да видим първа фаза при мен какви резултати ще даде. После идва трудното, но разчитам на идиотския си характер.
Не пуша вече почти от 3 години, надявам се да се дисциплинирам и в храненето.

Можете ли да ми пуснете линк - ако е дискутирано, кои нискомаслени млечни продукти е удачно да се купуват. В някои има растителни мазнини. Благодаря предварително!

# 56
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Момичета, идвам само да ви кажа, че много ми липсвахте!
Изгубих се, защото ме сполетяха много трагични събития. Сега се опитвам да продължа напред. Не съм режимна, но няма и как. Браво на вас! Виждам че сте режимни и се държите здраво на положение! Целувки и прегръдки за всички, които ме помнят!

# 57
  • Мнения: 3 091
Момичета, идвам само да ви кажа, че много ми липсвахте!
(...)
не зная какво да ти кажа! съчувствам ти! аз също съм преживяла нещо подобно! ако с нещо мога да ти бъда помогна - пиши ми!

# 58
  • Мнения: 980
mmmStelxen_mHug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug!!!!!!!

# 59
  • Мнения: 1 033
Момичета, идвам само да ви кажа, че много ми липсвахте!
Изгубих се, защото ме сполетяха много трагични събития. Сега се опитвам да продължа напред. Не съм режимна, но няма и как. Браво на вас! Виждам че сте режимни и се държите здраво на положение! Целувки и прегръдки за всички, които ме помнят!
Големи прегъдки  Hug Hug Hug Hug Hug и за теб, Стелкс!
Трудно ще намери думи човек да утеши друг след скъпа загуба, но ти сама си казала, че трябва да се продължи напред, то е ясно, че болката ще остане.....  Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт