Щом искаш да отслабнеш ти Дюкан сланинките ще ти стопи - 204

  • 18 720
  • 436
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Вещи 2.5г. са си доста време на лишения. Браво!  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 336
Момичета, идвам само да ви кажа, че много ми липсвахте!
Изгубих се, защото ме сполетяха много трагични събития. Сега се опитвам да продължа напред. Не съм режимна, но няма и как. Браво на вас! Виждам че сте режимни и се държите здраво на положение! Целувки и прегръдки за всички, които ме помнят!
Помним те, мила Hug Много кураж и сили, съжалявам за загубата ти  HugSad

# 62
  • Мнения: 63
Вещи, честита годишнина!
Стел spoko  Hug  Cry !


Можете ли да ми пуснете линк - ако е дискутирано, кои нискомаслени млечни продукти е удачно да се купуват. В някои има растителни мазнини. Благодаря предварително!


Удачно е киселото и прясното мляко да е 0,1% и изварата да е обезмаслена (да не е кашкавалена)  Peace Има и един продукт като крема сирене -  Екскуиза Фит Лайн 0,2% (чувам, че се яде, ама не съм го и виждала даже  Embarassed ). Друго не мога да ти кажа, освен да ти пусна списъка на тези, които са обявили, че добавят растителни мазнини - ето! Но със сигурност има и такива, които добавят, а не са го обявили  Peace

Isp mam4e, честита месечинка

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 13:41 от Gardenia

# 63
  • Мнения: 0
Добър ден от мен,
днес пак радост, още 500 гр паднаха. Чак се учудвам, какво ми става. Миналия месец нямах никакво развитие е сега за 2 дена 1 кг. С такъв страх се качих на кантара сутринта да не да съм загубила вчерашния минус, и като спря на 56 направо Shocked. 3-4 пъти се качвах, но той беше категоричен. Свалила съм и това си е newsm44.
dj100,  Hug Hug Hug Благодаря ти за запсчето на първа страничка   bouquet
Вещи, Честити 2 годинки и половина с режима  bouquet.
Ламята неСпаска, аз хапвам млекцето на герма0.1%(по е киселко и ми е идеално за таратор) и на верея 0.1%(за кремче, или мляко +степ), извара на пършевица, а прясното мляко ми е на my day 0.1%. Дано съм ти била полезна.
Лек и отслабващ ден  Hug Hug Hug

# 64
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Благодаря ви, момичета! Знаех, че тук ще намеря куража и подкрепата от които имам нужда сега, но не можех да се престраша да пиша.  Cry
Обичам ви всички!  Hug
Знаете, колко исках и как чаках да ми се случи чудото... И накрая поради лекарска небрежност изгубих най-скъпото което имах...  Cry Cry Cry ...

# 65
  • Мнения: 7
Здравейте,мили момичета!Досега само четях и не смеех да се включа ,че съм голяма ламя и не очаквах да постигна резултати EmbarassedЗапочнах режима на 18.07.09 с 10 дни П.Изкарах 5 дни ПЗ и сега съм отново на П.Не се бях мерила от началото(липса на кантар) и днес хоп-5.5 кг. Като хора с повече опит да ми кажете добре ли е?

# 66
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте,мили момичета!Досега само четях и не смеех да се включа ,че съм голяма ламя и не очаквах да постигна резултати EmbarassedЗапочнах режима на 18.07.09 с 10 дни П.Изкарах 5 дни ПЗ и сега съм отново на П.Не се бях мерила от началото(липса на кантар) и днес хоп-5.5 кг. Като хора с повече опит да ми кажете добре ли е?

Здравей   bouquet
Не знам от колко килограма си почнала, нито на колко години си и т.н., но по принцип 10 дни първи етап се прави под лекарски контрол и при тежка форма на напълняване. Минало е, но не е добър пример за тези, които сега започват Hug Иначе резултатът ти е страхотен  Hug

# 67
  • Мнения: 980
rtery , ами това е чудесен резултат ! Дори са ти били много П дни в началото, ама станалото, станало. Колко килограма искаш да свалиш все пак ??

Стелксен, ще ти се сбъдне мечтата !! Всяка болка се преодолява, никога не се забравя, но поне с времето спира да боли толкова...Кураж и дано скоро видим  отново хубавата ти усмивка. Аз винаги ти се радвах и на усмихнатото лице и на позитивните постове.  Hug

CarmenQueasy , браво !! И при мен се раздвижиха нещата след дълъг застой..ама знам, че пак ще спрат за известно време..Но не може да се сваля постоянно .  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравейте!

Чудни резултати постигат повечето от вас! Аз не се тегля всеки ден, защото не всеки ден успявам да дочакам голямата нужда в нормален сутрешен час. Но пък и без това кантарът ми е на цели числа, не е голяма загуба.

# 69
  • София
  • Мнения: 135
Стел много съжалявам за това, което се е случило! Прегръщам те силно  Hug  Hug   Hug, бъди силна и гледай напред(знам че е трудно) Пиши по-често, много ни липсваше!   bouquet

# 70
  • Мнения: 207
Стеле hug миличка много съжалявам Cry.

Липсваше ни!Дано всичко лошо си е заминало завинаги  Praynig Hug Hug Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 7
Започнах от 83,5 кг.На 32 год.съм .Целта ми беше 58 кг., но след срещата с калкулатора 60кг.Мисля,че и с тях ще изглеждам 100 пъти по-добре от сега.

# 72
  • Мнения: 31
Вещи - честити ти 2 години и половина! Желая ти достигане на желаните кг и визия!  newsm51
Честити месечинки - Майлс  smile3525, Isp mam4e   smile3525
Стел -  Hug каквото и да кажа ще е слабо в момента, бъди силна и гледай напред! И споделяй тук, ще ти бъде по-леко!Ние сме с теб и ни липсваше!

# 73
  • Мнения: 7
Стел,   action032 Времето лекува, миличка, а бъдещето носи надежда. Поне вече знаеш, че на теб може да се случи чудо, е, ще се случи пак  Hug
Честити месечинки на Miles и isp_mam4e и годишнината на Вещи!   bouquet  bouquet  bouquet 

# 74
  • Мнения: 7
Стел,   action032 Времето лекува, миличка, а бъдещето носи надежда. Поне вече знаеш, че на теб може да се случи чудо, е, ще се случи пак  Hug
С теб сме миличка Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт