Щом искаш да отслабнеш ти Дюкан сланинките ще ти стопи - 204

  • 18 702
  • 436
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 207
 Видях пловдивчанки  bouquet

Изключително красиви и нежни дами Peace  bouquet
Браво на вас!Никога не бих предположила,че сте на диета!Успех и на тричките и подържайте красотата си  Hug Hug Hug

# 421
  • Мнения: 219
Пловдивчанки много сте хубави и усмихнати  HugДобре сте си изкарали.Другия път повече да се съберете. Peace
За утре нямам търпение ,сигорно няма да мога да спа  1countingsheep

# 422
  • Мнения: 485
Пловдивчанките - познах Блулейди (тя е пускала снимки), а може ли да доибем представа кой кой е - иначе сте много хубави   bouquet

Лека и отслабваща нощ  Hug

Танятаис - благодаря - вечесе запознахме  Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 21:52 от svetlat

# 423
  • Мнения: 3 066
Благодаря Ви за благопожеланията: Мимииии , tqna ,miss Marple ,mmmshushy80  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Дано на следващата среща се съберем повече и да отчетем много минуси и свалени сантиметри! Много готини Дюканки ! Hug Hug
svetlat Блулейди е русокоска,Марчелка е със синята ризка и широката усмивка, а пук Танятайс е изправената до тях на кичури!Запопзнахте се! Hug hahaha

# 424
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 632
Когато си в трета фаза и имаш протеинов ден, в него не трябва да се взимат трици, нали така, или нещо пак не съм разбрала???  newsm78

# 425
  • Мнения: 0
Здравейте сладурки
Днес нямам сила да пиша хванала съм летен грип. Повръщане и р......о и температура ужас . Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Лека нощ на всички и приятно изкарване в Свищов. Утре ще чета на зад сега нямам сили doctor doctor doctor
tanyatais , Блулейди и Марчелка , много сте хубави и слънчеви ! Другия път ще гледам да се включа и аз  bouquet  bouquet  bouquet
Викито , пиши по - честичко    Hug Hug Hug Hug

 Весела77 , честита ти месечинка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Зоритка честита месечинка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 22:06 от mihi69

# 426
  • Мнения: 0
Здравейте!!! Аз искам да кажа, че който не дойде на срещата в Пловдив може само да съжалява. Hug Hug Hug
Дамите, с които се запознах са очарователни сладурки и аз съм много
щастлива, че имах възможността да ги срещна.
За другата среща се надявам да се съберем повече  Praynig
Приятна и отслабваща вечер ви желая  bouquet

# 427
  • Мнения: 11
Здравейте, дами! Много съжалявам, че пропуснах срещата в Пловдив - не бях влизала в нета и нямах идея за нея  Cry В последно време нямам възможност да съм редовна тук - преместихме се да живеем другаде и сега това е основната ми работа - чистене, подреждане - голям е хаос.  newsm75 newsm28 Жалко, че не съм прочела, че ще се събирате... Дано скоро вляза в крачка  #Crazy

Зоритка, на теб честита ти месечинка  smile3525 Продължавай като до сега - постовете ти винаги са  newsm10 smile3521 Все така я карай  Hug

На останалите с поводи, които съм пропуснала - много здраве и късмет желая!  newsm51

Иначе аз си продължавам все така - нямам кантар тук и не се тегля  Embarassed , но дрехите ми си ми стоят все по този широчък и доволен за мен начин, та...  Mr. Green

Целувки и прегръдки за всички  Hug

# 428
  • Мнения: 158
Благодаря на всички,които ми честитиха и пожелаха разни хубави неща!
Музичка, fight ,щото точно сега нямам нужда от това  smile3532
Чакам тъпата пералня  washда се накани да свърши с прането и се гътам  1countingsheep да броя себеподобните.
Исках още нещо да пиша, ама който не консумира въглехидрати...........

Немско цвете, не мога да се сдържа и да не ти честитя 11-тата месечинка,почти годинка и да ти пожелая успешно задържане на килата и то точно толкова, колкото ти поискаш. newsm51
Михи,   remybussi оздравявай бързо!
Весела77,честита ти месечинка!
Пловдивчанки са чуднички!
dodojoro, Hug не си мисли,че не си под контрол  ,помним....помним....ич не ми е до смях ама.......пусто като ми иде отвътре smile3540 smile3519 goodandevilи си турни колажчето на първа снимка,не на последна,постигнатото е за показване!
триците са 3 супени лъжици с връх до края на живота

всеки ден,без значение дали ти е протеинов или не

Котето зачезна,Айнур нищо не казва,хм ша га я видим тая работа Drunk

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 22:46 от zorita

# 429
  • Мнения: 342
Здравейте, не мога да изчета всичко за Вашата диета, понеже като количество е огромно! Видях снимките преди и сега и направо съм зашеметена!!! Браво и невероятни сте!
Много мислех и се двоумях дали да започна този режим, поради няколкото предавания по БТВ за вредността от диетата на Дюкан и заради това, че съм с ниско кръвно и анемична, но днес една позната така ме зариби, а сега и като се порових тук, направо смятам от понеделник да започна!
До сега кърмех и си хапвах от всичко по много (беше ми се паднало), но сега вече няма на къде.
Имам обаче няколоко въпроса като за начало, дано някой който вече е чел и отговарял на подобни не ме нахока, но наистина не мога да изчета всичко  Embarassed
Първо да попитам - "страшен" ли е ударният период? На мен лично ми звучи даже примамлив, пък и от многото диети, които съм правила преди то всичко това ми се струва добре. Може би не наяждат чистите протеини или просто се променя режима  newsm78
А и като се има предвид, че е от 1 до 10 дни...
Второ - яде ли се под час и има ли някаква закономерност в приема на храни от различни продукти като кисело мляко и месо например (това съобразяване ми остана от разделното хранене).
Не се сещам на този етап за други въпроси, непременно ще възникнат от понеделник, но за да не ви досаждам, моля ако някой е описал някъде как е преминала диетата му да ми прати линк  Praynig
И още нещо се сещам - трябва ли да съм добре подготвена с този режим, или мога направо да следвам поетапно отделните периоди и описаните в тях правила?

Предварително благодаря на всички стекли се на помощ   bouquet

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 23:10 от данина

# 430
  • Мнения: 103
данина,ако нещо те интересува конкретно ми пиши на лични ще ти помогна с удоволствие.

# 431
  • Мнения: 63
Ето списъка за срещата:
Съни,Липстик,ДЖ100,Мимии,Таня от Бургас
Гардения с Надя и добавката  Hug Hugот Дряново
Кали08 и Петенци-цветенце от Варна
Филюдич,Нарциса и приятелка от Русе
Пепена от Попово
Мис Марпъл с добавката си от Борово
Люска,Мирка,Светлат с добавката си от София
Стефи,Таня,Айтен (след русенската среща е подюканчена вече),Грандмама и приятелка,Зорита от Свищов

 newsm78 newsm78 да не съм изпуснала някой newsm78 newsm78
Изпуснала си pink85  от Бяла.
Но пък ПеПеНа сигурно няма да дойде  Sad, има детенце с температура.
Пловдивчанки, много сте хубави  Hug

И Петенци-цветенци се отказа  Sad   Дано скоро се оправи на ПеПеНа съкровището  Praynig Ние ще вземем Пинк85   Peace

Весела77  честита месечинка   bouquet

Малееееей, как щях да забравя да заредя апарата  smile3555

Данина,  welcome  то по принцип си има и етап за кърмачи  Peace но щом вече не кърмиш - давай. В ударния етап се хапва месо (от позволеното), риба всякаква (дори и най мазната), яйца, млечни продукти до 1кг на ден (в който влиза не повече от 250мл прясно мляко), но внимавай, обезмаслено сирене и кашкавал в БГ НЯМА (тъпчат ги с растителни мазнини), затова се яде извара.
Не се хвърляй на 10 дни ударен период, това се прави под лекарско наблюдение, а всички споделят, че след 5-тия ден не се сваля. Иначе не е страшно, протеините засищат много. Трябва да ядеш, за да не усещаш глад, само така се сваля. Хапваш колкото искаш, но само от позволените храни. Глада и разделното хранене не са за нас. Ако нещо ти липсва, порови  тук! В дясно има меню и търсачка.
При всички положения трябва много добре да прочетеш пъррвия пост, там има линк и към книгата. Ако ще се захващаш с нещо толкова сериозно като промяна на хранителните навици и на визията, трябва да си запозната кое как действа на организма ти  Peace  Естествено, че сме отговаряли на много еднакви въпроси, но никой не очаква от теб да изчетеш всички 200+ теми. Обаче основното (кое може и кое не) трябва да се знае. Успех!

# 432
  • Мнения: 55
Зориииии Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes, благодаря ти от сърце, мила и ти връщам пожеланията 100-кратно newsm51 Как само ме разкри публично, а аз си мислех да се покрия...  Joy  hahaha  Joy  

Честита месечинка и на Vesela77!   bouquet
Видях и прекрасните пловдивчанки - красиви, млади и слабички, наистина никoй няма да предположи, че са на диета!   bouquet
И Звездопадчето видях, че се е появило!  Hug Браво за успешната трета и все така и занапред!   bouquet

amadis  Hug , наистина трябва да предприемете нещо да спрете продължаващото отслабване в трета. Peace  За съжаление точни рецепти за това няма - бях чела съвети да се добави всекидневно и по една шепа ядки, другия вариант е да се увеличат въглехидратите, но по колко е трудно да се каже, индивидуално е. Всичко е на принципа на изпробването, важно е да се мерите всеки ден, за да видите кое как действа и много, много да внимавате.  Peace Аз имах подобен проблем и се оказа, че трябва да добавя наистина много за да спря отслабването.  Whistling

Боби 1973, благодаря ти, че се отзова на странните ми въпроси за трета Hug  По принцип съм съгласна с разсъжденията ти  Peace, макар че бих се опитала (като адвокат на дявола  Crazy ) да дам аргументи и срещу удължаването на трета за допълнително свалените килограми.  Thinking Ще си помисля пак...  Peace

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 23:51 от blumchen_fee

# 433
  • Мнения: 342
Рони и Гардения, благодаря много - страхотни сте! Май наистина когато има някой да ти даде едно рамо е друго! Ще прочета всичко, което мога да понеделник, защото не искам да отлагам вече. Надявам се да нямам проблем със здравето (коса, зъби, кожа...)
Рони, благодаря за предложението, със сигурност ще те притесня на лични, но сега на този етап не знам още какво да питам  Embarassed
Тепърва днес след обед започнах да чета, и до колкото малката, която е на годинка ми позволява, то значи, че не знам почти нищо  Sad

П.П. Има ли йо-йо ефект?

# 434
  • Мнения: 63
Пускам нов пост, за да:
 * честитя месечинката на blumchen_fee   newsm51
 * да кажа на пловдивските хубавици, че много ми харесаха усмивките им  Heart Eyes tanyatais , Блулейди и Марчелка  Hug Hug Hug
 *И най вече да успокоя Данина, че ако не яде захар, тесто, плод и мазнини известно време няма да се гътне  hahaha  Относно косата - подсилващите серуми и шампоани са с протеини, а ние ги консумираме по много  Mr. Green
А относното ЙО-ЙО-то - в този режим си има фаза за задържане на теглото. Ако не я спазваш, а започнеш да ядеш от всичко по много, какво мислиш, че ще се получи?
Аз от два дни си мисля за този ефект и не мога да си обясня защо се опитваме да оправдаем лакомията си с тази дума  newsm78
Все си мисля, че надебеляването не е следствие на свалени преди това килограми, а на здраво ядене  Peace Не я знам тази магия, която ще ти позволи да ядеш в големи количества от най-вредните храни и няма да качиш и грам. Значи връщане на килограмите няма, ако се храним здравословно и не прекаляваме с количествата  Peace Та извода за мен е, че ефект ЙО-ЙО е просто връщане към старото лапане и когато осъзнаем, че сме загубили труда си ( отслабването), трябва да започнем отначало или пък да обвиним някакъв ефект, а не собствената си лакомия  Peace
Не си лягам, ами съм се впуснала в размисли  hahaha

ПП. Вещи, извинявам се за многопостието (ама дума измислих  Laughing ), ако заслужавам тиган, давай. То така се отслабва. Тъкмо с тигани и среща утре и си отивам до целта  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт