Август, слънце и море, а МАРТенчето все расте, расте... (7)

  • 8 836
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30
Леле,много сте изписали за един ден.Не мога да смогна да прочета всичко.И аз мисля да првя БХС между 11-13седмица.А моя доки,каза,че ако всичко е наред на 7.08 ще ме запише на ЖК.

# 61
  • Мнения: 1 866
Цветослава, колко струва БХС там, където ще го правиш? Може и цена с феталната

# 62
  • Мнения: 30
Ще го правя в Майчин домл.Май цената е 42лв.

# 63
  • Мнения: 30
А феталната морфология се прави към 18-19 седмица.

# 64
  • Мнения: 1 866
Цитат
А феталната морфология се прави към 18-19 седмица.
да, втората, първата е 11-13, за измерване на нухалната гънка

# 65
  • Мнения: 54
Аз ще правя БХС в МЦ св.Петка/в сградата на 20-то ДКЦ/ и ми казаха цена 60лв.

Я кажете какво според вас представлява БХС - чета доста различни мнения, на едни им взимат кръв, на други не. на едни резултатите им стават след 1 седмица, на други след 2 дни. Нещо и аз немога да разбера.

# 66
  • Мнения: 2 926
Добор утро  Embarassed Аз сега ставам  Embarassed
Сутринта бях на крак в 7 часа, отидох да ми източат кръвта в болницата, стана ми лошо, закусих и заспах...така чак до сега....Тия дни отново ме налегна съня, а гадене нямам никакво.Много странно  newsm78
Иначе при мен изследванията са много подробни защото поддържам постоянна температура и се съмняват, че нещо бъбреците ми не се кефят на бременността  Laughing Понеже образувам камъни, бъбречни кризи и т.н да не ви занимавам... Носих стерилна урина, две спринцовки кръв от вената ми взеха и от пръста също и съответно като си гладен рано сутрин и си с ниско кръвно, веднага ти прилошава.Както и да е.
Видях, че сте обсъждали гърдите - мен никога не са ме боляли много силно.Чувствам някакво напрежение, но в никакъв случай не мога да го нарека болка.Може би защото съм с малко по-голям бюст, не знам.Иначе много ме болят само при натиск и когато спя по корем.

# 67
  • Мнения: 1 866
Цитат
Я кажете какво според вас представлява БХС - чета доста различни мнения, на едни им взимат кърв, на други не. на едни резултатите им стават след 1 седмица, на други след 2 дни. Нещо и аз немога да разбера.
доколкото разбрах в МА вече са закупили нова апаратура и изследването можело да стане готово за няколко часа...отделно, че вече се прави в по-ранна седмица. Това го четох в едно интервю на проф Кременски. В Шейново БХС струва сто лева, което първоначално ми се видя много, но после разбрах, че в него влиза и феталната. Кръвно е, от вената

# 68
  • Мнения: 54
Е на мен БХС-то ми е в 14,00часа. Далеч съм от мисълта че ще сетя гладна до 14ч. за да ми вземат кръв. Явно има и други технологии и апаратури. Аз лично имам много голямо доверие на докторката си. Мисля си, че няма да е грешка да си направя кръвните изследвания в 12 г.с.

Моят БХС незнам дали включва и ФМ , но предполагам, докторката досега все на 3Д ме е гледала, така че силно се надявам и сега да ме гледа.

# 69
  • Мнения: 190
Добор утро  Embarassed Аз сега ставам  Embarassed
Сутринта бях на крак в 7 часа, отидох да ми източат кръвта в болницата, стана ми лошо, закусих и заспах...така чак до сега....Тия дни отново ме налегна съня, а гадене нямам никакво.Много странно  newsm78
Иначе при мен изследванията са много подробни защото поддържам постоянна температура и се съмняват, че нещо бъбреците ми не се кефят на бременността  Laughing Понеже образувам камъни, бъбречни кризи и т.н да не ви занимавам... Носих стерилна урина, две спринцовки кръв от вената ми взеха и от пръста също и съответно като си гладен рано сутрин и си с ниско кръвно, веднага ти прилошава.Както и да е.
Видях, че сте обсъждали гърдите - мен никога не са ме боляли много силно.Чувствам някакво напрежение, но в никакъв случай не мога да го нарека болка.Може би защото съм с малко по-голям бюст, не знам.Иначе много ме болят само при натиск и когато спя по корем.

и на мен хич не ми се гади, което може би е много странно, ама пък ми е по-добре, но аз никога през живота си не съм повръщала и не ми се е гадело така че явно е до организъм.
Гърдите мен тази нощ ме боляха щом се обърна и ги натисна явно е всеобщ проблем Sad

# 70
  • Мнения: 2 926
цветослава
въобще не съм писала,че съм била на БХС, казах, че ми направиха кръвните изследвания и тези на урината, които са задължителни + някои допълнителни заради температурата, която поддържам.
Така че, не мога да знам дали трябва да стоиш гладна до 14 часа.
Принципно кръв на гладно се взима, когато се следи и кръвната захар.

Tasty0703
може би периода вече отминава.
Аз снощи съвсем леко гадене имах към един през ноща, но в сравнение с екшъна отпреди седмица направо се беше нищожно.

# 71
  • Мнения: 1 866
БХС не трябва да е на гладно, изрично питах

# 72
  • Мнения: 1 768
Лелеееееее машинописки такива  Laughing Какво е това чудо  Laughingизписали сте една камара страници , свят ми се зави. Laughing
Гърди аз мажа с VICHY против стрии , както коремче , дупе и бедра. Незнам как сте вие , но аз вече съм с коремче /мъжо го снима вчера / - може би защото съм след ин витро и там стимулацията с лекарства е доста здрава .Гърдите ме боляха доста и пареха преди десетина дни , сега са по спокойни , но като полегна на някоя боли  Laughing Вече съм записана на ЖК и изследванията ми са готови. Абе не се оплаквам , като гледам става ви лошо , гадене , повръщане , аз направо съм с Бога вечеряла. Гади ми се много рядко и то само ако съм гладна.Не ми става зле , не ми се вие свят.Само дето сутрин в 4 се събуждам и няма заспиване  ooooh! , но пък си дремя през деня . Не пийте кола - съдържа фосфорна киселина.Баш тя не ни трябва сега  Wink

# 73
  • Мнения: 54
цветослава
въобще не съм писала,че съм била на БХС, казах, че ми направиха кръвните изследвания и тези на урината, които са задължителни + някои допълнителни заради температурата, която поддържам.
Така че, не мога да знам дали трябва да стоиш гладна до 14 часа.
Принципно кръв на гладно се взима, когато се следи и кръвната захар.


Карамел, като писах поста, нямах предвид твоето взимане на кръв, а попринцип изследванията и взимате на кръв че се прави на гладно, но явно БХС прави изключение

# 74
  • Мнения: 25
А АЗ ИМАХ МИНАЛАТА СЕДМИЦА СИМПТОМИ А ОТ ДНЕСКА НИЩО И ЧЕСНО КАЗАНО МЕ Е СТРАХ ЗАЩОТО МИСЛЯ ЧЕ Е РАНО ДА ОТМИНАТ СИМПТОМИТЕ   Thinking ДАНО ДА НЕ СЕ Е СЛУЧИЛО НЕЩО ЛОШО С БЕБЧО  baby_neutral  Confused

Общи условия

Активация на акаунт