Помощ! Бременност на 16г?!?

  • 3 167
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Колкото и малка да е вероятността,все пак такава има.

Все пак след като се чувстваш голяма да водиш полов живот,не е ли редно отговорно да  се предпазваш-освен от бременност,а и от болсети ,предавани по полов път.

Препоръчвам ти да не действаш толкова безотговорно,за да не се чудиш откъде ти е дошло после.

А за Ескапел,защо не се обърнеш към гинеколог.Освен консултация по отношение на предпаз
ните  средства ,ще ти каже дали да го пиеш в момента,защото си все пак на 16 Naughty

# 16
  • Мнения: 793
Аз забременях по такъв начин.  Но при мен беше въпрос на време да се реша за бебе, защото с приятеля ми живеем от 5 години заедно. И за мен това забременяване беше добре дошло. При теб явно не е желателно да си бременна,затова използвай предпазни средства,защото един аборт на тази възраст може много да ти обърка психиката,и не само нея. Успех  Hug

# 17
  • Мнения: 1 053
Заглавието на темата ммалко подвежда,но както и да е.А,защо не ползвате презерватив???Вместо да се вайкаш,трябва да подхождаш по разумно.И все пак ти пожелавам да е това което искаш Peace.

# 18
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Колкото и малка да е вероятността,все пак такава има.

Все пак след като се чувстваш голяма да водиш полов живот,не е ли редно отговорно да  се предпазваш-освен от бременност,а и от болсети ,предавани по полов път.

Препоръчвам ти да не действаш толкова безотговорно,за да не се чудиш откъде ти е дошло после.

А за Ескапел,защо не се обърнеш към гинеколог.Освен консултация по отношение на предпаз
ните  средства ,ще ти каже дали да го пиеш в момента,защото си все пак на 16 Naughty

Хормонални препарати само след консултация с гинеколог  Naughty

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Заглавието на темата трябваше да бъде - "Помощ, сексуално неграмотна тинейджърка...."

Момиче - консултирай се с лекар, а другият път мисли предварително Peace

# 20
  • Мнения: 2 224
Здравейте!Имам нужда от съвет...вчера правих секс с приятеля ми само че без презерватив и той не свърши в мен,само че по време на самия акт все пак се отделя някакво малко количество сперма..има ли опастност да съм бременна  Cry моля ви посъветвайте ме какво да правя...да си купа ли Escapelle?

А довечера като правиш отново секс без презерватив, пак ли ще вземеш Escapelle? Вероятността да си бременна съществува по-скоро на теория, но ако искаш да правиш секс и да си спокойна, ползвай предпазни средства. Хапчетата от рода на Escapelle не са за честа употреба, а за някакви изключителни случаи.

# 21
  • Мнения: 2 960
Щом правиш секс без предпазни средства ,значи има такава вероятнос/то и с предпазни средства няма 100% ,но все пак има една доста по голяма степе на сигурност/.Не прибягвай без лекарско мнение към Escapelle.
И наистина мисли в дългосрочен аспект за това да правиш безопасен секс.

# 22
  • Мнения: 2 153
Аз недоумявам защо без презерватив!!! Щом водиш полов живот е редно да се държиш по- отговорно на пъво място към самата себе си,  след това към приятеля си, близките си, бебето което може да дойде....Това е елементарно 30 стотинки струва един презерватив Sick

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 147
а, защо изобщо правиш секс като незнаеш нищо за предпазните мерки.?!

# 24
  • Мнения: 1 740
Макар и малка все пак има вероятност.
Мисля ,че трябва да си по отговорна следващият път.

# 25
  • Мнения: 1 464
Здравейте!Имам нужда от съвет...вчера правих секс с приятеля ми само че без презерватив и той не свърши в мен,само че по време на самия акт все пак се отделя някакво малко количество сперма..има ли опастност да съм бременна  Cry моля ви посъветвайте ме какво да правя...да си купа ли Escapelle?

Моят съвет е да спреш да правиш секс,докато не си изясниш всичко около забременяването,мерките за безопасност,полово предаваните болести и всичко свързано със сексуалната култура!!!То верно,че е лято и сте във ваканция,ама по-добре задължителните книги за другата година да си прочетеш,отколкото да правиш простотии и да питаш после по форумите!!!

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Остави забременяването! СПИН и разни други неприятни неща се пипват по полов път... Помисли малко следващия път!

# 27
  • Мнения: 7
Напълно подкрепям Тарталета!

# 28
  • Мнения: 718
Има малка вероятност да забременееш. За хапчето - ако си много притеснена, го вземи - по-добре то, отколкото аборт. Другият път ползвай презерватив, ще те предпази от много повече неща от една евентуална бременност  Wink

# 29
  • Мнения: 4 335
Попринцип е малка вероятността(да не кажа никаква).
И аз подкрепям мнението на Тарталета.На твое място по биха ме притеснявали някой болести.

Общи условия

Активация на акаунт