Нашето прекрасно лято няма край, СЕПТЕМВРИйчето от щастие сияй!

  • 41 378
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 970
Честито на именниците и рождениците Hug

Днес с мъжа ми имаме годишнина от сватбата  Heart Eyes  

А и е празника на Варна  Hug

# 31
  • Мнения: 529
Chestito na vsichki praznuvashti dnes.

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 21:44 от Amaretto

# 32
  • Мнения: 2 123
Алфира, да ти е живо и здраво малкото момче Стефан!  Нека е здрав и усмихнат винаги редом до батко си! Честито!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН и на всичките ни Мии, Марии и на милите ни варненки.

Ацз също вече празнувам на този ден, защото малакат ми дъщеричка Верджиния също има имен ден днес  Embarassed
Почерпете се и за нейно здраве

Мацки, какво правим с общия рожден ден?

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 959
Честит празник на всички малки и големи именнички, нека Богородица бди над тях  Praynig


Честито и на Варненци, на рожденниците, абе хубав ден е днес  Peace
irinii как е малката голяма именничка? Ще ни пуснеш ли снимка на сладурката?
Фиби винаги с голямо удоволствие чета за пътешествията ви и гледам снимките, страхотни сте  Hug
DZ дано да е читава колата  Peace
Моята именничка тъкмо се възстановява от някакъв вирус -само с висока Т -39,5 два дни, нищо друго...засега  newsm78
Иначе сме добре, гледаме да си уплътняваме времето с весели и полезни занимания, само дето ме е яд ,че на планина няма да може да отидем  Sad

# 34
  • Мнения: 514
Честит празник на всички малки и големи именници!Нека Божията майка ви дава здраве,сили,много любов и успехи! Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 366
Честит Рожден ден на Стефчо, да е жив и здрав , много весел и игрив ... Много целувки на мама...   bouquet
 
Честит Имен Ден на Мии, Марии и всички наши приятелки , които празнуват днес ! Бъдете все такива.. прекрасни !

ние сме на морски пост, пак бързам , но ви целувам... Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 109
Момичета, честит светъл празник на всички!

На имениците - най-вече здраве и радост!
На варненки - честит двоен празник!
На Стефи - щастливо детство!
DZ, честита годишнина!
Ави, ДЗ, Цвети, мерси за поздравите!  Hug
Фиби, пак принцеса видях.  Heart Eyes
Доничка, важно е Хриси да е щастлив. Догодина, догодина.
Меги, не се ли превърнахте в амфибии вече?!  Grinning
Алина, бързо оздравяване!  Hug
DZ, за всичко си помислила, ей затова искам и аз осиновяване. Wink

Днес толкова и телеграфно!  Mr. Green

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 22:28 от Марлела

# 37
  • Мнения: 215
Честит празник на всички...именници, рожденници, празнуващи и непразнуващи!
  bouquet  bouquet  bouquet

Поздрав специален и за всички, които искаха да бъдат на Spirit of Burgas, но не можаха...
Беше супер яко! Party

http://vbox7.com/play:fe9192b1

# 38
  • Мнения: 366
Сърдечен поздрави и на Джинджи, аз пак нещо пропуснах, Ири да ти е жива и здрава ...!!!
Фиби, изглежда супер яко, добре сте си изкарали...
Марлелка, не амфибии ами направо сирени сме станали.. каква ли е разликата .. хехе ама сме мноооого черни вече
Ирини, поздрави от Бай Георги ...
Лаци вилнее , сестра ми ни е пак на гости , за съжаление за малко , но пък партито на Wake up  днес се очертава жестоко, неделя е и идва един DJ  много готина музика пуска.. та започваме с мазането с UV фактор и се впускаме
Прекрасен ден ви желая и до скоро

# 39
  • Мнения: 313
Привет... smile3507
Чувствам се ужасно, недоспала...

Нека сега обаче да почерпя и аз за Богородица, защото и аз съм Мария и бях именничка в събота...



ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ КОИТО ПРАЗНУВАХА В СЪБОТА! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МАЛКИТЕ НИ ИМЕННИЦИ И ГОЛЕМИТЕ!  bouquet

Сега да докладвам за нас... Данайка в събота сутринта се събуди с хрема и запушено носле, обаче слава богу вече сме шест. Аз на 6-ти август бях на преглед при доки и се оказа, че плацентата с растенето на матката се е изтеглила по нагоре и сега не е на 3,5 см. от родовия канал , а е на 5,1 см. Сега поне се успокоих най-вече не, толкова че можеше да е секцио, а да не се получат някакви усложнения при раждането... Бебката е добре, расте си, даже доки каза, че този път сме направили един "скок" в развитието... Чухме тонове, снимкчици както всеки път и т.н. ааааа и се беше обърнала вече обратно, до сега беше седалищно.

Искаше ми се още да пиша обаче си имам малка нападателка и иска и тя да пише... Зверчето се събуди, купона започва..
Чао на всички и лек ден! Hug

# 40
  • Мнения: 3 970
Вече мога да се похваля  Mr. Green
Собственичка съм на Киа Спортич  newsm08  newsm01

Марлела идвай вече има място  Mr. Green

Нямам търпение да видя лицето на Ники като я види .Много харесва джипки  Laughing

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 959
DZ - ха, честито ! Със здраве и без аварии да си я караш   bouquet  Като се качи човек на височко /на джип/, после хич не му се слиза в ниското  Mr. Green
Кузманка - дано всичко да е наред с плацентата вече и да нямаш проблеми с раждането  Peace
И мойто зверче /големото/  днес се събуди със запушено носле, дано да е нещо краткотрайно, че утре смятаме да ходим за няколко дни до Царево. Нещо като кратка почивчица...с двете деца  Mr. Green
Много съм изморена и изнервена тези дни, Мария беше болна, после пък Николай май от ваксината получи реакция и имаше два дни Т и ужасно мрънкане, направо не мога да го позная  Sad Плюс излизащи четири зъба наведнъж /слава Богу, един остана/ , та покрай тях и аз съм станала ужасна  #Cussing out
Весели дни на всички   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 123
Бонджорно дами!
ДЗ, честито ти возило, маме. Да ви вози със здраве на все по-хубави места.
Кузманка, много мина малко остана. Радвам се, че си по-спокойна.
Мама Меги и ти да поздравиш бай ни Георги и да хапнеш една хубава баница и за нас.
Фибс, прелест!Пре-лест!

От вчера Спаси е неузнаваем. Няма такова мрънкане и сърцераздирателен плч за най-дребнит енеща. Държи се като бременна госпоИца, заради което според мен е нещо хормонално и "модерно" като бебешки пубертет. В този ред на мисли вече няколко пъти както си гледа детски ме вика, за да ми покаже колко добре си е... оголил пишлето  Shocked Shocked Shocked Откри си тази занимавка и хем ми е смешно, хем малко притеснително като го видя. Истинският шок е бил за баба му, която е изключително фин човек. Разбрахме се да не съсредоточаваме вниманието му върху това, а просто да прекратяваме дейността с кратко обяснение, че не е хубаво така. Малък е още за влзане в подробности и само ще му развинтим любопитството ако действаме по друг начин. Но да се върна на ревливия му период. Казвам ви вчера вече ми идеше да вия з тръшкане, рев, претенции... за всичко! Направо не знаех кое от децата ми е бебето. А бях сама с двамата и с майстори /които работиха 9 часа по кухннята ми/.
Сега са с татко си на разходка, а з вместо да ви пиша, трябва да седна и да преподредя съдържимото на кухненските шкафове, които и отвън, и отвътре са покрити с микроскопична бяла прах.

Хубав ден

# 43
  • Мнения: 313
Добър ден ... Wink

Благодаря за подкрепата момичета... наистина много мина, малко остана...

Моето зверче заспа и аз полежах малко и сега хоп да видя как сте... В понеделник вечер ако знаете какво се случи... ooooh! Каръшка вечер. Първо мен ме ужили една пчела (незнайно от къде е влезнала и лазеше по пода). Аз съм я настъпала и така изревах от болка, че изкарах акъла и на мъжо и на детето, но направо ми прималя от болка. Това мина и замина... тръгваме да си лягаме и Данайка отидоха с тати да се преобличат и ги слушам, че си играят на спалнята, тя скача на нея а баща и я закача, то това им е вечната игра всяка божа вечер... И по едно време, слушам, че баща и каза "Мале какво направи Дани", отивам на Даная цялата уста в кръв, ама като извор извира направо тази кръв, не спира... А, тя както си скача, пада и се удря в главата на баща си и той не е оаквал за да я хване и си удря устата. Пипам долните зъбки предните, защото от там тече кръвта, клатят се... Направо лошо ми стана, слагахме тампони да спре кръвта, после се успокоиха нещата и заспа. На сутринта като тана, пипах зъбките, не се клатят, но явно я наболяват, защото не иска да гриска, а иска аз да и давам да и чупя и да и давам, като яде нещо. Зъболекаря каза, че са разкъсани меки връзки при удара и затова е текла толкова кръв и сега ще се оправят, ще заздравеят. Сега са и малко синички от долу зъбките, четирите предни долни.  Голям кошмар беше. Днес бяхме на прощъпулник на нашите кумове на детенцето и Данайка сама си яде от питката, значи вече не я боли толкова, а и вчера вечерта гризка пак сма, не ме кара да и чупя... Боже, само ако я бехте видели, на какво приличаше, цялото легло в кръв, тениската и... Думи нямам... Добре, че пак с малко се разминахме, че не паднаха зъбките!

irinii, Даная е същата само мрънка, реве и то се надува да реве за дреболии и това ме влудява направо, обаче като не и се връзвам и не и обръщам внимание и спира, вижда, че не се дразня и спира. Веднъж я попитах, добре сега за какво мрънкаш, а тя отвърна "Да дразня мама"! Направо ме заби. Wink
ДЗ, честит автомобил, със здраве да си го караш!  bouquet

Ставам мацки, че ме чака куп домакинска работа... Ужас!!! Лек ден на всички! Hug

# 44
  • Мнения: 57
hei,mnogo spokoino tuk !
sorry za latinicata ama moq komp e na 4i4o doktor a toq e nqkakav stranen  Shocked
da pozdravim malak mi6i,vsi4ki s prekrasen imen den na 15 i mackite s novite vozila Wink kade da si kaja 4e obi4am i az djipki  Mr. Green
vklu4vam se nabarzo da se pohvalq 4e moqta malka lady e ve4e krastena i da vi po4erpq virtualno,no nqmam sili da se borq s kompa Simple Smile
napravihme kra6taneto na "mimin den " s krastnica Maria i v manastir "pokrov bogorodi4en".mnogo mi be6e mila cqlata simvolika.
dajdat malko me pritesni sutrinta no po patq kam manastira se prosvetli i vremeto be6e razko6.
be6e golqma emocia i valnenieto mi be6e mnogo golqmo - samata az ne sam krastena i kra6tenieto na da6terq mi ..neznam kak da vi go obqsnq..
Mia se darja kato istinska lady,s dqdo pop komunikiraha prez cqloto vreme,mnogo vnimava6e i i be6e mnogo interesno.dosega vse bqh hodila na kra6taneta na bebeta i tova opredeleno be6e razli4no.
4akaite da vi razsmeq - popa obqsnqva na Mii4ka da povtarq dumi4kite sled nego i posle kazva na krastnicata da otgovarq vmesto Mia ako malkata se zatrudnqva...pee si dqdo pop a Mia si tancuva  Simple Smile
posle dqdo pop i kazva "kaji "otri4am se "
Mia se zamislq,a krastnicata re6ava da go kaje vmesto neq i kazva"otri4am se"
Malkata mi 4u64ica q poglejda mnogozna4itelno,obra6ta se kam popa i kazva "otri4ame se !"Laughing
Rase6e gi mnogo biseri,no umrqh da se smeq,kogato,sled kato popa i podstriga ot kosi4kata tq se obarna kam men i mi kaza tajno "mamo,ve4e ne sam s dalga kosa Laughing
i taka na6eto kra6tane mina s mnogo usmivki,s"balna roklq i obuvki na tok" Wink
bqha samo blizki i topli hora i naistina si be6e na6 malak praznik
radvam se 4e re6ih da go napravim to4no sega
unesoh se,a mili4ki?
prosto iskah da vi predam ot hubavo use6tane i polojitelnata ni emocia
naceluvaite mnogo mal4ovcite si,za6toto mnogo barzo mai rastat..
spokoina i lubovna no6t

Общи условия

Активация на акаунт