Юли 2006 - Тема 87

  • 12 100
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 858
А Рени ,дай малко инфо бре жена.недей така..не се спи Mr. Green
Позитивна да,това съм новата аз.и си ми е мнооооооооого добре Party

Дидка,честита нова кола.Безаварийно шофиране Peace  bouquet

Рени,казвай да не те зачеша в скайпа Laughing

# 61
  • Мнения: 1 298
А Рени ,дай малко инфо бре жена.недей така..не се спи Mr. Green
Позитивна да,това съм новата аз.и си ми е мнооооооооого добре Party

Дидка,честита нова кола.Безаварийно шофиране Peace  bouquet

Рени,казвай да не те зачеша в скайпа Laughing

Хахаха,ти иначе няма да се сетиш да пишеш.То не че  имам време за комп де..

Утре сме на плаж-пикник с приятели,супер  Party

А,Жоржи мислех да ти пиша че мн ти е як подписът!  Peace

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 01:05 от Ренито

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 858




Ронка,мила приятелко Честит Рожден ден!!!  Много те Обичам !!!
Пред теб са годините млади,
нека съдбата те дари с щедри награди!
Преминавай с лекота всички прегради,
вкуси в живота от всички наслади!
Във този слънчев ден
приеми най-скъпи поздрави от мен
послучай твоя ден рожден.
Бъди все толкоз мила и добра,
бъди си просто майка и жена.
И не преставай да даряваш
с обич и със топлота
твоето богатство,твоите деца.
И макар годините да натежават,
остани си млада и помни
че всички днес те уважават
на колкото години и да си!!!



Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 00:04 от jorjito

# 63
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Ронка, честит рожден ден!

Здраве, късмет, любов, щастие, сбъднати мечти и осъществени планове!

# 64
  • Мнения: 1 298
РОНКА ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛА! Скоро да си намерите хубав апартамент и много щастие ви желая!

# 65
  • Мнения: 2 484
Ронка честит рожден ден!Бъди здрава ,щастлива,обичана майка и жена!

Дю аз не разбрах как предрече че има вчера РД а то днес newsm78

Ние днес сме на Рд детски а вечерта на съседка ,много рожденници днес Hug

# 66
  • Мнения: 1 584
Честит рожден ден, Рони! Всичко най-най-хубаво, много щастие и любов!

# 67
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ронка Честит Рожден Ден,пожелавам ти здраве,щастие,много любов и нека всичко с което се захванеш,да ти носи желаните успехи newsm51

# 68
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Мила Рони, Честит рожден ден! Hug  bouquet Hug
Пожелания няма да пиша, защото не действат Stop Просто ти изпращам прегръдки Heart Eyes

Диди81, един познат има такава кола /бяла/ и вози като лимузина. Много добър избор, браво Hug

Като си говорим с Павел, май и ние по-добре да купим нова /друга/ кола, отколкото да оправяме тази. Но и ние си падаме по компактните коли Grinning

Рени, не само, че няма кой да помага финансово, ами и много често ние даваме пари на близките си. Мъжът ми, като военен, е единствения със сигурна работа и редовна заплата. Не ги връщат, защото няма откъде. Но те пък помагат нематериално. Може би именно всичко това ни сплотява много и сме едно голямо семейство. Не мога да си представя да живеем само трината отделно.
Я кажи как си правиш разчетите за седмицата, и аз си мисля за това. Може на ЛС, да не занимаваме темата с глупости.

Днес сме сами с Дая - всички са на работа. Но с удоволствие установявам, че тя повече ми помага, отколкото да ми тежи. Подрежда играчки и дрехи, събира боклуците и ги хвърля в коша, донесе ми каничката с кафе и чаша от кухнята... Абе все едно не съм сама... Grinning

Брат ми беше 2 месеца в Русе в командировка. Кранист е и там строят някакъв мол. И вчера ни изненада приятно, като си дойде ненадейно Simple Smile Чакаме ги да дойдат с приятелката му следобед и ще си заформим една празнична вечеря в негова чест Drunk

# 69
  • Мнения: 1 241
Мила Рони, честит рожден ден! Нека от тук нататък ти се случват само хубави неща!

Ели, аз се обърках, защото Иси вчера беше честитила РД-то на Ронка. Но после видях, че те днес пътуват и за това го прави по-рано.

# 70
  • Мнения: 1 341
Благодаря ви, момичета.



Ние след малко ще избягаме от тукашната жега в Андора на хладно...да си избера и подарък.
Рени, айде де, стискам палци скоро да се похвалиш. Hug

Диди, много е хубава колата. И на теб безаварийно шофиране.

Рени и аз искам нещо малко, че тук са мнооого тесни уличките и паркингите, ама няма да ме огрее скоро. Crazy

Мименце, пожеланието ти много ме разчувства. Heart Eyes Както и всички останали, разбира се. Hug

Много объркано го написах, но нямам време...

# 71
  • Мнения: 1 294
Честит Рожден Ден, мила Ронка! Пожелавам ти от днес нататък, единствено положителни емоции да имаш, да се насладаваш на своята втора бременност,и нищо да не е в състояние да помрачи това сладко очакване. Малката Ема и мъжо да те изпълват с щастие и скоро материалните затруднения да останат зад гърбът ви! Hug Hug Hug

# 72
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Честит рожден ден, мила Ронка! Hug  bouquet Много здраве на пьрво място, много прекрасни мигове сьс семейството ти, леко раждане на втората рожба и много парички в банката! Hug

Ренка, и за нас е по-добре малка кола /там няма места за паркиране, улиците са теснички/, но пьк тази я купихме от познат и не излезна скьпо Peace Е сега трябват нови гуми и разни части да се сменят, но това е неизбежно откьдето и да си я купил Tired А няма смисьл да оправяме предишната, защото е много стара вече Confused
Иначе возията наистина е много хубава, няма нищо общо сьс старото ни опелче Simple Smile
Ели, Исито знае кога е рождения ден, защото си пишат на скаип, знаят си рожденните дни и по-точно казано са приятелки PeaceАз сьщо знаех, че е днес Wink

# 73
  • Мнения: 314
Честит Рожден Ден, мила Ронка!Бъди най-щастливата,здрава и обичана майка и жена!Леко раждане ти желая и много щастливи мигове с новия член на семейството ви!


# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден Ден St.g!Желая ти много здраве и прекрасни моменти с любимите ти хора!!!

Общи условия

Активация на акаунт