АВГУСТинчето навършва ТРИ ,може дори свещичките да преброи!

  • 18 100
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 610
Благодаря за топлото посрещане  bouquet
Ембър,горкото мъниче,дано бързо да и мине Praynig

Малко за нас-другото ми лъвче е на 8г и е на 25ти юли.М/у другото той на тази възраст наистина можеше да чете,но не от мои родителски амбиции,а просто това го интересуваше от 1,5г.като научи буквите и не ни остави намира докато не научи цифрите,да чете и т.н.т.Молех го да излезем на разходка,а той искаше само да седим в къщи и да четем и пишем Rolling Eyes
За сметка на него,брат му дори една приказка неможе да изтърпи да му прочета и е винаги в движение.Дори баща ми само пита"Абе,този дребниия никога ли не ходи?" Mr. Greenзащото основното му придвижване е на бегом Grinning Иначе познава буквите и някои цифри и може да брои,но дотам,нито иска повече,нито имам намерение да му досаждам.Едно генийче вкъщи стига ,нека поне другото си е нормално Joy
Чакайте да пробвам да кача и някоя снимка:,а тук са и двамата

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 17:51 от liani

# 16
  • Мнения: 2 829
Привет и от мен, вече сме на родна земя, засега само се записвам, още се адаптираме Simple Smile
Пътуването на връщане беше много по-леко, децата спаха за разлика от полета към Щатите...
Ще разказвам тия дни!

Бубче, ако имаш нужда разказвай тук, споделяй... Сигурно хич не ти е лесно, дано нещата почнат да си идват по местата. Имаш ли нужда от помощ?

# 17
  • Мнения: 1 602
Да се запиша и аз в новата тема.

За blanc и Марго   bouquet  bouquet!

Тука приръсва дъждец, но още не е заваляло силно. Макар че вече гърми и се е затъмнило небето.

Ей, още на третия ден успяха да ме ядосат на работа. Ама така, че бях яхнала метлата. Чак не можах да се позная. Twisted Evil

Честит рожден ден на празнуващите!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554

Малко за нас-другото ми лъвче е на 8г и е на 25ти юли.

Имах аз някакво предчувствие, че е на тази дата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 743
кайли, много усилия положих, ама не успях да си те представя така  afwitch  Laughing Hug

Яни, добре дошли  Hug ще чакаме разкази в картинки  Laughing

# 20
  • Мнения: 439
Добре дошли на мама Лиани, Миши и Росен! И при нас дано ви е приятно, има и още юлски лъвчета, които празнуват заедно при нас!

Ембър, добре, че не е по-голямото зло.
Мама Марго, чудесно заглавие си измайсторила.
Сега гледахме земетресението, снимано от една охранителна камера.

# 21
  • Мнения: 1 602
кайли, много усилия положих, ама не успях да си те представя така  afwitch  Laughing Hug


Ванче, много рядко ми се случва. Но ме държи дълго и трудно се успокоявам.

Добре дошли на мама Лиани, Миши и Росен!

Ембър добре че не си е избила и зъбчетата. Аз имам спомен как малката ми сестра си изби предните зъбчета падайки на стълбите. Но за щастие като излязоха постояните нямаше проблеми.

Яна добре дошли на Бг земя. Ще чакаме снимки и разкази.

# 22
  • Мнения: 276
Да се запиша и аз набързо, да не ви загубя Laughing Добре дошла на новата мама! Честит рожден ден на Марулка и всички останали, които пропуснах  bouquet Янаст чакаме снимки Flutter Бубче преместихте ли се, хайде пиши, че те мислим  Hug Малее какво е това земетресение, ужас, аз сега разбрах, отивам да звъня на майка, че тя каквато е паника, в Русе усетило ли се е?

# 23
  • Мнения: 718
Привет!!!
Марулка,Честит Рожден ден!!! Много щастие и любов от нас с Марти!!!

# 24
  • Мнения: 1 602
Честит рожден ден на Ваня и Ники на Айла! Много здраве и безгрижно детство!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 202
Добро утро!Слагам кафето

Благодаря ви, милички за прекрасните думи за моето слънчице. Hug


Честит Рожден Ден на Ваня и Ники на Айла!С пожелание за много здраве и весели детски игри!

Добре допшла на мама Лиани и двамата и юнаци!

Ember,много неприятна случка.Дано мине бързо ожулването и  скоро Вики да не си спомня за случилото се.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 755
на Ваня и Ники! Да са здрави, усмихнати и много щасливи! Айла, честит празник! Hug Heart Eyes
Добре дошли на новата мама и двете Лъвчета!   bouquet (сигурно не ти е лесно  Crazy Laughing Hug)
Вст, освен да е от името  newsm78 Laughing
Ембър, и Ивчо си беше разбил устата един път, така се беше подула устната, че не се виждаха горните зъби, та си помислих че е избил всичко  ooooh!
Бубче,  Hug и от мен!

# 27
  • Мнения: 574
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛЕТА И ВАНЯ  bouquet ПОЖЕЛАВАМ ИМ ДА СА ЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ ДЕЧИЦА И ПОСЛУШНИ КАКИ НА МАЛКАТА ЕЛЕНА  bouquet
Ира, благодаря за кафето, имам нужда Hug
Яна, добре дошли Hug И аз съм нетърпелива за снимки Wink И от Елия ще чакам, от новия фотоапарат. Със здраве да го ползвате и да не сдава багажа Peace
ВСТ, аз не съм разбрала, че партито ви е за събота Embarassed Май го дават хубаво времето, весел празник Hug
Кайли, и аз не си те представям ядосана Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на НИКИ и ВАНЯ!
МНОГО ЗДРАВЕ и КЪСМЕТ, ВЕСЕЛИ ИГРИ и УСМИВКИ!



Aila, да са ти живи и здрави и трите госпожици!Весел празник! Hug

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
Айла,да са ти живи и здрави щерките. Честит празник! Да са ти радост и опора!

Общи условия

Активация на акаунт