АВГУСТинчето навършва ТРИ ,може дори свещичките да преброи!

  • 18 101
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 545
ЧРД, Марулка, да си жива и здрава ! Тората е страхотна, браво!
ЧРД, на Ваня и Ники!
Добре дошла на новата мама   bouquet Големи сладури са двамата  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 743
Честит рожден ден на Ваня и Ники ! Да са ти живи и здрави ,да пораснат красиви и умни като мама  Mr. Green

Честит рожден ден Силве и от мен ! Да си все така позитивна усмихната и добра,много творческо вдъхновение и сили ти пожелавам!
Тортата е страхотна особено детайлите,но и ти имаш златни ръце!



Честит рожден ден и на другите августинчета които пропуснах  Embarassed
Да са много здравички ,весели и безгрижни!   bouquet

Милата Вики дано и мине бързо устичката  Hug
Пепе бързо оздравяване на юначето от нас ! Heart Eyes
Кайли не се тормози излишно нервите са нещо ценно и невъзстановимо ,както знаеш ,така че пази се  Hug
Анди и аз да си призная без бой давам на животните по нещо ,но главно ябълки и банани,това носим в чантата за навън,но понякога и солетки  Embarassed
Бубче ако имаш нужда от нещо което може да се купи от тук свиркай  Peace
Какво става с тези земетресения напоследък,не се ли наместиха тези плочи вече...много страшно звучи наистина.
Велмарче ние отгледахме преди много време две лястовичета,хранихме ги с червеи и после със семенца и накрая ги пуснахме на село ,те милите отначало кръжаха в двора но после си заминаха на някъде,много си ги обичахме ,успех с пиленцето  Hug
Ирен страхотна е малката ,а последната снимка е като за корица на списание  Peace

Аз съм на легло,отново се схванах в кръста и сега ни напред ни назад, не мога да ходя , т.е ходя но прегърбена на една страна и с адски болки в кръста и единия крак, не мога да стана и да седна без болка ,кофти работа, онзи ден бях на лекар ,вчера бях на рентген ,да видим какво ще кажат.Дадоха ми болкоуспокояващи, но като прочетох страничните им действия май няма да ги пия.

Иначе се готвим да празнуваме с децата в градината на Еличка и на другия ден у нас с малко приятели и така.
Весело празнуване на всички ако не се вясна скоро.

Добре дошла и на новата мама,дано и е приятно тук  HugМного са ти красиви момчетата!

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 18:09 от MamaMargo

# 32
  • София
  • Мнения: 3 610
Момичетаа,много сте мили Hug
Честит рожден ден на Ваня и Ники  ura да растат здрави,обичани и щастливи,за мама им  bouquet
Ние днес ходихме да купим чершафи на Миши,да го местим в стаята при брат му,на голямо легло Laughingда се видим и ние с таткото на спокойствие Mr. Green,че за 8години не ни се е случвало,освен инцидентно.Малко ми е притеснено,че трудно ще заспиват,защото ще вилнеят и да не наквасва често леглото,че ще видя зор Rolling Eyes
Вашите съкровища как се справят със задържането нощем?Моя трябва да го вдигам поне веднъж и да му ограничавам вечер течностите,но се случват и инциденти все още,а сме без нощен памперс от година ooooh!Да не говорим,че без дневен е от 1годинка,но още трябва да го подканям,а ,сам не си казва,освен ако не му се ака.

# 33
  • Мнения: 4 970
Марго, врабчо днес предаде Богу дух Rolling Eyes На мен ми се дорева, но се овладях и просто изкарах кутийката на балкона, за да не го види Дари .Така се надявах да оцелее....жях сигурна в това. Снощи му давахме със спринцовка варен жълтък, семенца му чоплих от мюслите... ooooh!Не му е било писано явно на милото Sad
Установих със сигурност че няма да си причиня отглеждане на домашен любимец Naughty Дария е луда по всякакви животни, което много ме радва. Не я ограни4авам в контактите й с тях, но - вкъщи категорично няма да вземем!
Днес съм за последен ден на работа Simple Smile ( То пък една работа- ходя за половин час вечер Crazy- язък за горивото).Тази вечер минахме за финални  покупки за утрешния ден през джъмбо. Е_ няма такава лудница ooooh! Все едно утре е Коледа. Ако не беше последния момент, щях да захвърля всичко и да си изляза.Не се сещат да  отворят още няколко каси, а разни заблудени служители  по 100 пъти просто пререждат щандове или се шляят...
Лиани, Дари махна от раз всички видове памперси и от тогава не е имала нито веднъж фалове. Течности пие много.Не я будим нощем.Издържа и по 12 часа.Сложи  протектор на матрака за да си по-спокойна.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Лиани, Кало махна памперса едва сега през месец май, когато беше на 2 години и 9 месеца, но го махна и дневен и нощен за 24 часа и не се е напикавал изобщо. През нощта спи без да става и не се напикава.
Но то си е до дете.

Ние пък тази вечер го ударихме на спокойствие. Водихме с Митко Кало в детски клуб да си поиграе и после през Кауфланд, където пак се ядосах. За една торба неща - 60 лева. Аман! Митко се опитва да ме убеди, че било нормално, но не мисля така... Не е, мамка му  Twisted Evil

# 35
  • София
  • Мнения: 3 610
Слагам памперс чершаф,но пак е гадно.Дори днес ,като стана следобяд, не поиска да пишка,излезнахме пред блока-пак не пика и като се прибрахме видях,че е пуснал на гащите,но ако го питаш казва,че не му се пишка-абе инат голям ooooh!
velmar ,много гадно за врабчето Sad Мъж ми затова не дава домашен любимец,защото много трудно преживя смъртта на кучето си Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 743
Честит ,ожден ден на Ваня и Ники  Heart Eyes Айла, да са ти живи и зд,ави, много да ви ,адват.


# 37
  • Мнения: 439
Честит рожден ден на сладуранките Ваня и Ники! Много здравички и щастливи, да палавеят и да помагат на мама и тати!
Айла, честит празник!
Благодаря ви за подкрепата, милички!
Всичко е от гърлото. Ходихме до докторката, предписа капки Умкалор и вит.С. Тази вечер Даниел не е вдигал Т. Игра си навън с децата, даже ги оставих с баба му, аз се прибрах и прередих багажа под леглото. Майка ми вика да се спра, че ще взема да го родя.
Лека нощ

# 38
  • софия
  • Мнения: 1 745
привет и от нас  Grinning
пожелавам (с много закъснение  Blush)на всички празнували  мишлета -ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО,МНОГО ЩАСТЛИВИ   

да почерпя (с час по-рано,защото ще лягам  Wink,да събирам силици,за утре,че  и свеки пристига в 7ч.-за месец  Mr. Green),за здравето на моята приказка  Heart Eyes
да ми е жива и здрава и си пожелавам малко да кротне  Laughing,че е направо-ПОЖАР  Laughing


целуФки от нас  Flutter

# 39
  • Мнения: 4 970
ЕЙ, Дани, доживехме да се разпишеш  Hug Надявам се следващото ти " запис" да не е след година Whistling Хайде- пишем ти извинение в идния месец, ама за после... Naughty
Аз приключих с украсата- досега бяхме в акция- надуване на балони, разпъване на гирлянди, опаковане на подаръци Crazy Голяма еуфория ме е обзела- както всяка година.Сега остава само да заредя камерата и фотоапарата - и сме готови запосрещане на най-предкрасния ден Hug
И понеже по моя часовник вече  сме в него заповядайте, мили дружки и се почерпете за здравето на моята принцеса.
Честит рожден ден и на останлите мили дечица  в отбора :Ангел, Найа,Преси,ЕЛичка....и всички останали  bouquetСамо здраве, щастливо детство у много усмивки желая!
Отивам да отмарям че утре ни чака дъъъъъъълъг ден

# 40
  • Мнения: 1 602

Честит Рожден ден на голямата групичка Августинчета днес! Пожелавам много здраве и усмивки! newsm59 Tada


Дани радвам се че се разписа. А сега ще чакам снимки от рождения ден ( а може и други) на малката фурия Найя. Hug Ходи ли още на ясла? Ти как си? Или е по-добре този въпрос да ти задам след като си отиде свеки. Wink
Велмар пак ли правите изненада на Дари? Много си изобретателна. Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
Честит рожден ден на всички августинчета, родени днес!

Сватьоооооооо, честита ти радост! Да е жива и здрава снахата, все така емоционална, усмихната и здрава!

Айде като една добра свекърва  Mr. Green да почерпя и аз с любимата торта на снахата  hahaha

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 202
Честит Рожден Ден на всички августинчета родени днес. С пожелания за много здраве,усмивки и весели игри!

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 4 154

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ДАРИ, ЕЛИЧКА, МАРТИ, НАЙА ! Да са здрави,весели и само прекрасни неща да им се случват! Честит празник и на очарователните им майки!

 Велмар,само докато те чета какво си свършила и се уморявам  hahaha, ,пък какво ли би било ако тичам по задачи като теб!
 Жалко за врабчето.

 Моето "врабче " мрънколясва за поредната си доза мляко с као .

 Хубав ден на всички.

# 44
  • Мнения: 743
Честит рожден ден на голямата групичка днес и от нас  Hug Пожелаваме им много здраве, усмивки и весели игри! Честит празник на прекрасните мами   bouquet


Дани, радвам се, че се разписа  Hug Много сили ти пожелавам  Laughing
Велмарче, представям си сънената муцунка на Дари  Heart Eyes Да ни пуснеш снимчици после  Praynig
Аз днес съм в трескава подготовка за утре  Crazy А Лори така се вълнува, че само задава въпроси  Laughing Милото дано да има късмет с времето и да не е разочаровано от скромното си парти  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт