МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 22, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 760
  • 413
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 397
Да.Кенан няма достатъчно твърда позиция спямо Джавидан,не й каза направо,че не я обича,само й казваше от време на време да не го командва ,да не му се меси,но не успя да обуздае поведението й,остави я да му се качи на главата и да седне там по турски.Повече твърдост и кураж  да скъса окончателно с нея ,това му липсва.Той се задушава от жена си,няма истинска духовна връзка с нея,но въпреки това стои в къщата й-ей това не го разбирам,защо няма смелостта да се освободи!защо се подава все още на манипулациите й,не мисля ,че е глупав,макар да е леко недосетлив често,но не е глупав,трябва все да има някоя мисъл в главата му,да се досеща ,че Джавидан явно е в другия отбор и че явно е в неин интерес да очерня умишлено Ламия.

Относно Нимет-да,приятно ми е да я гледам и слушам,има чар и е по-свястна все пак от Енисето/дребната душица с празния животец/.

# 76
  • Мнения: 1 064
искам той да намери копия от дневниците й и  да ги прочете, за да види колко струват хората, които му се пишат най-близки сестра му и Джавата.

Не залагай на това. Нали доскоро искахме да научи за детето и да разбере, че Ламия не е била с друг. Но какво стана - последва изводът: Ти си виновна за всичко! и никакъв размисъл над собствените си оценки.

Камея, Кенан не иска да къса с Джавидан.

# 77
  • Мнения: 213
Тайм аут  Grinning - Века, вчера минах през магазина и си харесах една много хубава мека чанта, която може да се сгъне и на две за по-претенциозните власти  Wink Благодаря   bouquet

# 78
  • Мнения: 5 397
Ок,но тогава защо не иска да скъса с джавидан-като душевна патерица ли ще я ползва??
не го разбирам вече тоя Кенан...

# 79
  • София
  • Мнения: 3 913
искам той да намери копия от дневниците й и  да ги прочете, за да види колко струват хората, които му се пишат най-близки сестра му и Джавата.

Не залагай на това. Нали доскоро искахме да научи за детето и да разбере, че Ламия не е била с друг. Но какво стана - последва изводът: Ти си виновна за всичко! и никакъв размисъл над собствените си оценки.

А нима тя няма вина, защото не му каза?!Не искам да спорим, за мен може би не е толкова важно дали ще му каже за детето, колкото той да разбере, че за нея това дете е резултат от една голяма любов, любов за която тя дори не е мечтала.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 913
Тайм аут  Grinning - Века, вчера минах през магазина и си харесах една много хубава мека чанта, която може да се сгъне и на две за по-претенциозните власти  Wink Благодаря   bouquet

Моля, радвам се че скъпоценната рокля ще отиде в целия си блясък, където трябва. Hug

# 81
  • Мнения: 213
И тя има принос, разбира се  Peace Но такива мъже все те избягват, разочароват те - и накрая се отказваш и решаваш, че няма смисъл да им казваш за това толкова ценно нещо, което ти е останало от тях  Peace Решаваш, че не го заслужават. Ако той наистина я познаваше, щеше да го знае. Да знае, че това дете е резултат от една голяма любов, любов за която тя дори не е мечтала.

И все пак тя му даде втори шанс, така да се каже - Кен трябва да е благодарен за това

# 82
  • Мнения: 3 098
Недейте така. Кенан обича Ламия. Но смята тази любов за недостойна и унизителна за самия него, затова не й дава шанс. Но за любовта трябва смелост. Затова харесвам Джемил (днес май няма кой да ме замеря с домати  Laughing)

Ох, обърках цитата. Като с вързани ръце съм на един скапан комп. Това е относно девствената Ламия и грозденцето от поста на Марица.

Според мен Кенан не оби4а Ламия.Всъщност той не е способен да оби4а някого.Дори и детето си не е заоби4ал.Най_бързо го пришпорват да поиска попе4ителство над Мелек,когато му припомнят собственото детство.Ако оби4аше Ламия и детето,нямаше да процедира по този на4ин.Колкото и да му говорят.А и след като му наговорят разни идиотщини,той нито веднъж не е казал на Ламия"Хайде да обсъдим ето това".Винаги хуква разярен,раздава някакви обиди,квалификации,смешно и жалко за него. Rolling Eyes
Та заради видяното,4утото от него спрямо Ламия и заобикалящите го хора си мисля,4е този 4овек възприема някак извратено света около себе си.И затъва все пове4е.

# 83
  • Мнения: 1 064
Камея, писала съм мнението си за това. Извинявам се на другите за повторението. ББ Значи в миналото Кенан  е принуден да се откаже от любимата, защото го считат за недостоен за нея -беден, син на крадец. Това му остава комплекс за цял живот. Бракът с Джавидан му е един вид реванш, победа над собствената му съдба. С него доказва на себе си най-напред, че докато не са му давали дъщерята на местния богаташ, той има силите да завоюва цяла принцеса

# 84
  • Мнения: 213
Камея, писала съм мнението си за това. Извинявам се на другите за повторението. ББ Значи в миналото Кенан  е принуден да се откаже от любимата, защото го считат за недостоен за нея -беден, син на крадец. Това му остава комплекс за цял живот. Бракът с Джавидан му е един вид реванш, победа над собствената му съдба. С него доказва на себе си най-напред, че докато не са му давали дъщерята на местния богаташ, той има силите да завоюва цяла принцеса
newsm62 Всеки път като се сетя за тези му мотиви много пубертетски ми идва  Sunglasses

# 85
  • Мнения: 1 064
И аз така мисля - Кенан така и не успява да възмъжее. Остава си пубер. И емоционално, и умствено.

Малко офф - усетихте ли земетресението? Аз бая се залюлях.

# 86
  • Мнения: 3 098
Камея, писала съм мнението си за това. Извинявам се на другите за повторението. ББ Значи в миналото Кенан  е принуден да се откаже от любимата, защото го считат за недостоен за нея -беден, син на крадец. Това му остава комплекс за цял живот. Бракът с Джавидан му е един вид реванш, победа над собствената му съдба. С него доказва на себе си най-напред, че докато не са му давали дъщерята на местния богаташ, той има силите да завоюва цяла принцеса
Това съм го пропуснала. Shocked Мерси,4е каза. Hug
Не си заслужава заради хората да си съсипва живота.Мотото му е абсолютно погрешно,но както по_горе писах,според мен той не възприема нищо в нормалният му вид.

# 87
  • Мнения: 213
Тц - тук така гърмеше и трещеше, че само се молих сутринта да тръгнат РС-тата, а после гледах да не ме хване ток в градския транспорт  Sunglasses
Марица, и него ли ще го освидетелстваме да ходи при Питбулето  newsm08

# 88
  • Мнения: 3 098
И аз така мисля - Кенан така и не успява да възмъжее. Остава си пубер. И емоционално, и умствено.

Малко офф - усетихте ли земетресението? Аз бая се залюлях.
Вярно е.Аз познавам един такъв екземпляр,само 4е е грозник.С претенции до небето,абсолютно същият извратеняк.В края на краищата се побърка от собствената си агресия и комплекси.

Мани,мани лоша работа,гледам и не вярвам какво се слу4ва_заметръс,цунами,мълнии,потопи.  Confused

# 89
  • Мнения: 3 098

Марица, и него ли ще го освидетелстваме да ходи при Питбулето  newsm08
Може и да му намести бръмбарите тя_ще го понабие няколко пъти...както му се кани... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт