МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 22, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 718
  • 413
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 13 512
Ееееееееее, сега ме ядосаха. Как така пускат парче, дето го няма в саундтрака. "Гордост" - как е на турски да потърся?
Gurur

# 391
  • Мнения: 13 512
Момичета този пич дет свири на пиано с Кенан не е ли певецът на музиката на филма?
da, той е

# 392
  • Мнения: 106
Ееееееееее, сега ме ядосаха. Как така пускат парче, дето го няма в саундтрака. "Гордост" - как е на турски да потърся?
гордост
ж., само
free online dictionary
ед. büyüklenme, gurur, kibir;
download
şeref,
free
şan,

online dictionary
iftihar.
deutsch

справка eurodict


# 393
  • Мнения: 1 922
Извинявам се са споделения край,но мислех,че всички тук го знаят,именно от тук го научих и аз и се заинтригувах да го гледам,изтрих го.Благодаря за линка  smile3525

# 394
  • Мнения: 106
господи, най-красивата сцена в целия филм била просто сън. разплака ме

# 395
  • Мнения: 2
еееех колко красиво и романтично  беше,защо не беше наистина.... Sad

# 396
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Тия двете, барабар с Шюкрю, ако ги няма във филма, ще е само сълзи и сополи Simple Smile

# 397
  • Мнения: 0
Енисето май е боядисана в по-тъмен цвят.

# 398
  • Мнения: 2
Афифето май трябва да си търси нова работа,щото тук нещо няма бизнес при батко?

# 399
  • Мнения: 332
Вече няма да го гледам този филм. Добре че отивам на море. Такава буца ми е заседнала в гърлото. Цял час съм ревала. Толкова се разстроих, че не знам какво да кажа. Просто не разбирам - явно и Кенан обича Ламия, защо е такъв бунак и я нараняваше толкова много. Това мъжете са големи глупаци. Гордост. Бунак. Много тежка серия. И егати и съня, нищо не видях, през цялото време се бърсах и духах.

# 400
  • Мнения: 1 064
Ееееееееее, сега ме ядосаха. Как така пускат парче, дето го няма в саундтрака. "Гордост" - как е на турски да потърся?
гордост
ж., само
free online dictionary
ед. büyüklenme, gurur, kibir;
download
şeref,
free
şan,

online dictionary
iftihar.
deutsch

справка eurodict

  bouquet
Така се афектирах, че не се сетих!

Монда, мерси и на теб!

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 19:17 от B l a n k a

# 401
  • Мнения: 88
Много силен епизод,доста си поревах.Но това все пак е филм и всичко е направено по сценарий....... Confused

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Вече няма да го гледам този филм. Добре че отивам на море. Такава буца ми е заседнала в гърлото. Цял час съм ревала. Толкова се разстроих, че не знам какво да кажа. Просто не разбирам - явно и Кенан обича Ламия, защо е такъв бунак и я нараняваше толкова много. Това мъжете са големи глупаци. Гордост. Бунак. Много тежка серия. И гати и съня, тищо не видях, през цялото време се бърсах и духах.
Ванче,и аз ревах,като магарица.

# 403
  • Мнения: 0
Кен прозря истината и най-вече си призна сам на себе си какво изпитва, но твърде късно. Аз бих предпочела финала на филма да е като съня, но...

# 404
  • Мнения: 112
благодаря ви много.

Общи условия

Активация на акаунт