ОКТОМВРИйската бригада за рожден ден се стяга

  • 34 350
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 55
Вики може и да съм пропуснала, но чревен секрет изследвали ли сте?
Ниел ама свекърва ти голяма "майтапчийка" - думи нямам, не се
връзвай на глупости  Hug
И сега се сетих пак за Спасчо, на моя приятелка детенцето беше 10 дни
така и след появата на новото зъбче всичко се оправи. Може и това да е
не се притеснявай.
Ама, че объркано стана.

# 676
  • Мнения: 99
Май не са зъбите, сега говорех с един педиятар на телефон и той ми каза че няма теория това да е от зъбите Cry

Утре ще го носим в частната клиника за деца срещу Лайпциг (извинете не знам как се казва). Да го видат и дано да не се наложи венозно да го лекуват Confused

Иначе човека ми издиктува какво трябва да се дава в такъв случай:

- мляко на Нестле алл 110, Хумана и Милупа - диетични,
- Оризова каша
- оризова вода леко подсолена
- чай от шипка
- варени картофи със сол
- бисквити
- солети
- сухари
- узрял банан
- попара от сухар и сирене без захар и без мазнина
- Ентерол три праха дневно и Хидрасек два праха дневно.

Аз почти всичко от това спазвам, но разтройството продължава, хубваво че пие много течности, иначе не знам.А, мен педиятарката ми каза да му давам Ентерол 1 разтворен в 60мл вода за цял ден и че разтройството щяло да трае докато не изникнат зъбите ooooh!!Писна ми вече, изглежда ще се прахвърляаме в тази клиника...

Толкова от мене ще пиша утре как сме минале. Confused

# 677
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Май не са зъбите, сега говорех с един педиятар на телефон и той ми каза че няма теория това да е от зъбите Cry

Утре ще го носим в частната клиника за деца срещу Лайпциг (извинете не знам как се казва). Да го видат и дано да не се наложи венозно да го лекуват Confused

Иначе човека ми издиктува какво трябва да се дава в такъв случай:

- мляко на Нестле алл 110, Хумана и Милупа - диетични,
- Оризова каша
- оризова вода леко подсолена
- чай от шипка
- варени картофи със сол
- бисквити
- солети
- сухари
- узрял банан
- попара от сухар и сирене без захар и без мазнина
- Ентерол три праха дневно и Хидрасек два праха дневно.

Аз почти всичко от това спазвам, но разтройството продължава, хубваво че пие много течности, иначе не знам.А, мен педиятарката ми каза да му давам Ентерол 1 разтворен в 60мл вода за цял ден и че разтройството щяло да трае докато не изникнат зъбите ooooh!!Писна ми вече, изглежда ще се прахвърляаме в тази клиника...

Толкова от мене ще пиша утре как сме минале. Confused

Стискам палци скоро да се оправи детенце.Иво имаше разстройство само 1 седмица и беше лятото от някакъв летен вирус.Беше кошмар,понже не искаше да си пие водата с прахчетата...

# 678
  • Мнения: 85
Пепениче, Hug
Вики, стискам палци всичко да е наред PraynigНе се отчайвай HugТвойта педиатърка е направо за бой, как може да го остави толкова дни с диария?  #Cussing out
Да ви кажа Стефано днес подивя от скука вкъщи, а мен подлуди дваж ooooh! Само мрънка иска все да го държа да се качва и слиза от колата му, (купихме му за РД акулулаторна кола, голяма беля Mr. Green)иска да се катери по мебелите, да си взима неща от високото..тъкмо седна и той почва да ме кара да ставам да си играем Mr. Greenсега съм го оставила на баща му Mr. Greenда видим колко ще издържи Mr. Green Та по този повод наистина мъжете не могат да ни разберат...

# 679
  • Мнения: 173
Честити рожденици на патерица! Добавям и Симеон на Mira_MB, Денислав на sisilia и Теодор на microelena -  рожденици вчера. Да са весели, засмени, умни, надарени, палави и щури мамини сладури!

Почти не останаха рождени дни, Музе, дойде ли ти музата за заглавийце? Последно ще питам за нов колаж с едногодишните октомвийчета имате ли желание? Ако да, да се организираме за новата тема. Гледам албума от предишния колаж седи, може пак там да качваме снимки. Обаче Мецанка да даде съгласие, че е нейна папката.

# 680
  • Мнения: 99
Бяхме днеска в детска клиника Вела и доктора каза че е добре, не е обезводнял, видя му акото (щото Спас точно в кабинета ни изненада ooooh!) и каза че не е много страшно.

Все пак ни изпрати да дадем изпражнение за изследване в лабораторията Писанец, за да видим дали не е бактериозно, резултатите ще се готови до сряда.До тогава каза да продължаваме с диетата и ако продължи да е така изглежда ще трябва да мине на антибиотик.

Честит рожден ден на малките слънчица!

# 681
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Аз да се оплача-Иво е с много подсечено дупе,цялото е на ранички и ще трябва да питаме чичо доктор как да го оправим това Sad и от 2-3 дена пищи много силно и доста реве,като цяло е доста неспокоен.Да видим какво ще ни посъветва доки  Confused

# 682
  • Мнения: 99
Аз да се оплача-Иво е с много подсечено дупе,цялото е на ранички и ще трябва да питаме чичо доктор как да го оправим това Sad и от 2-3 дена пищи много силно и доста реве,като цяло е доста неспокоен.Да видим какво ще ни посъветва доки  Confused

Днеска ми ги каза доктора:

- Мустела - Стела актив - Mustella Stela activ, и
- Seba Med - Diper rash creame (за проблемни зони).

# 683
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Аз да се оплача-Иво е с много подсечено дупе,цялото е на ранички и ще трябва да питаме чичо доктор как да го оправим това Sad и от 2-3 дена пищи много силно и доста реве,като цяло е доста неспокоен.Да видим какво ще ни посъветва доки  Confused

Днеска ми ги каза доктора:

- Мустела - Стела актив - Mustella Stela activ, и
- Seba Med - Diper rash creame (за проблемни зони).

Мерси.Нашия ни беше предписал едни антимекотични преди време и каза пак с тях да караме.след баня с бебешко олио да не се изсушава дупето и капки фенистил.За сега с тях,ако не мине,може и да пробваме тези .

# 684
  • Мнения: 85
Момичета,   bouquet
Вики, добре че докторът му е видял акото, за да се успокоиш и ти. Дано да не е бектериално и бързичко да се оправи Praynig Hug
Галя, ползвала съм продукта на "Себамед" и съм много доволна PeaceПлачка така, сигурно от болка милото  SadБързо да се оправяте Hug
Кали,  bouquet супер е идеята за нов колаж, че те мишките ни много пораснаха Heart Eyesпък се и разхубавиха Heart Eyes
Стефано направо пощръклява в тези часове Whistling, нали е свикнал по това време да е навън Wink, как ще я караме зимата не ми се мисли, вече ми свършиха идеите за забавления Joy
Момичета , притеснявате ли се с този"свински грип", че аз доста...Ще предприемете ли някакви мерки? ThinkingАз давам от една седмица всеки ден по 2.5; 3 мл. Саностол, е най-вече заради злоядството, но и за подкрепяне на организма. Но мисля, че най-вече трябва да му огранича контактите, например днес го водих сутринта в един детски център, е непрестано се оглеждах някой да не е болен ooooh!.То и не става съвсем без никакво излизане...
Толкова засега, толкова ми отпусна шефа Joy
Целувки  bouquet

# 685
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Момичета,   bouquet
Вики, добре че докторът му е видял акото, за да се успокоиш и ти. Дано да не е бектериално и бързичко да се оправи Praynig Hug
Галя, ползвала съм продукта на "Себамед" и съм много доволна PeaceПлачка така, сигурно от болка милото  SadБързо да се оправяте Hug
Кали,  bouquet супер е идеята за нов колаж, че те мишките ни много пораснаха Heart Eyesпък се и разхубавиха Heart Eyes
Стефано направо пощръклява в тези часове Whistling, нали е свикнал по това време да е навън Wink, как ще я караме зимата не ми се мисли, вече ми свършиха идеите за забавления Joy
Момичета , притеснявате ли се с този"свински грип", че аз доста...Ще предприемете ли някакви мерки? ThinkingАз давам от една седмица всеки ден по 2.5; 3 мл. Саностол, е най-вече заради злоядството, но и за подкрепяне на организма. Но мисля, че най-вече трябва да му огранича контактите, например днес го водих сутринта в един детски център, е непрестано се оглеждах някой да не е болен ooooh!.То и не става съвсем без никакво излизане...
Толкова засега, толкова ми отпусна шефа Joy
Целувки  bouquet

Мерси Simple Smile дано наистина.А относно грипа и аз мисля да му огранича контактите на малчо,пък да видим.То и без това времето е мрачно,превалява и е доста студено за разходки при нас.Доста съм наплашена.

# 686
  • Мнения: 3 485
Привет-мривет и от мене (три болни и един здрав , мъж ми естествено Mr. Green, туй племе нищо го не лови)

Честит празник на патерички на рожденичетата

Не се плашете от грипа - грип като грип. Научете се да "слушате новините между редовете". Спомняте ли си съвсем скоро за двамата ученика, с доказан вирус свински, как казаха по новините, че децата си били вкъщи и се лекували с антивирусни препарати. Peace Ако е чак толкова страшен, мислите ли, че щяха да ги оставят вкъщи тези хлапета. Жертви има, както има всяка година от всеки грип. Повечето от тях са със съвсем срината имунна система или са чакали до последния момент. Загиват от усложнения - пневмонии и разни такива. Не отиват навреме на лекар.

(Нещичко за изкуствените витамини - за да се усвоят добре от организма, те се свързват с калция Peace) какво ви говори това? Hug Чаша пресен сок, няколко листенца магданоз и витамините са налице. Да не говорим колко допълнителни има в Ад.мляко. Има и в пресните манджички на обед. Не се плашете от недостиг на витамини.


Слагайте в папката . Само дето не помня паролите, ама май ги има на първа страничка newsm78 Mr. Green

Много здраве на свекървите, да си ядат ушите Wink

# 687
  • софия
  • Мнения: 118
благодаря на всички които се сетиха за нас. Hug

# 688
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Качих 7 снимки на Иво на стария колаж.Не знам там ли трябваше...

Честито на рождениците след нас Simple Smile Да са живи и здрави!

# 689
  • Мнения: 189
"ОКТОМВРИйче със чорап в ръката чака дядо Коледа пред елхата"
На прима виста дет се вика-толкоз от мен.
Във вторник ще ме кръцкат,хем съм куражлийка,ама взеха да ми тракат мартинките,дано излязат бързо после резултатите,че най-мразя да чакам. Praynig
"На болните-здраве,на здравите-по една медицинска сестра" пожелава все баща ми на майтап.
Мен от грипа не ме е страх. Naughty
Сок от морков,или каквито и да  епресни плодчета и зеленчуци хруска звяра всеки ден,така че-да идва,ще го уплашим,че Хриси вече вика "буууууууу" hahaha
Айде,утре пак,че на легло ме чакат Laughing Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт