Лято, слънчице, море- ДЕКЕМВРИйче дупе ще пече!

  • 10 438
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Здравейте момичета.
Нинка мерси за кафето,ама ще трябва да ми сервираш поне още 2 за днес защото съм така  smile3507
Биси се събуди в 4.30 и започна да играе,после да реве.И искаше някой да я гушка.Застава на дупката между обиколниците и ни гледаше...  Laughing Казах на баща й,че така не мога да заспя,като се е втренчила в мен и той ми вика дай я при нас.Взех я ама и при нас не заспа,а започна да си пее наща по сред нощ  Shocked И така издържахме до 6.15ч и я нахранихме,просто нямаше кой да чака повече.После мъжо дремна 1ч и отиде на работа,милия.
Такова нещо не беше ставало до сега...  ooooh!
Благодаря на всички за поздравите за Биси  Hug
Гледам за бебета си говорите и се прекланям пред смелоста на мамите с подобни желания! Аз нямам такива мераци и няма да имам дълго време  Confused Обаче пък умирам от любопитство да разбера коя е мамата?  Thinking  Grinning
мимина браво на твойто момче за преобръщането и честито зъбче,и бързо избиване на второто.Да са му белички и здравички всичките зъбки.  Grinning
Гевито страхотни снимчици,аз пак им се наслаждавах.Една голяма  Hug за Славянка!
Ужасна случка с ръба на шкафа.Слава Бого,че всичко е наред с принцеската.  Heart Eyes
Да нинка верно е,че след тези бури съм  afwitch
Добре дошли Ради и Диди  Hug И да пишете по-често.  Peace

# 46
  • Мнения: 2 013
П.С. Нена това клипче с "ма-ма" ме разтопи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Браво на сладурката.Ех,как чакам и аз тези две срички!  Rolling Eyes Имам чувството,че мойта маймуна никога няма да каже нещо различно от баба.  Tired

# 47
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 686
Ками мене искаха след 3годинеи да ме пуснат да раждам по нормален начин. Това е новата тенденция! Аз се кефих много, но отново по мед. причини родих секцио!

# 48
  • Мнения: 551
П.С. Нена това клипче с "ма-ма" ме разтопи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Браво на сладурката.Ех,как чакам и аз тези две срички!  Rolling Eyes Имам чувството,че мойта маймуна никога няма да каже нещо различно от баба.  Tired
Joy Joy Joy няма страшно Рени все някога ще каже и ма- ма. А пък Славяна знае само та- та не мисля обаче, че има в предвид баща си, защото казва така на всяка играчка която види и то с един такъв тон все едно се кара  Laughing
Мимина честито първо зъбче  Hug Леко и безпроблемно изкарване и на второто  Hug
Благодаря за милите думи за моята калпазанка   bouquet
Маймуната пак прояви характер отказа категорично да яде попара. Пробвах първо без захар, после сложих малко, слагах и АМ и оризова каша и пак не и не  ooooh! Не знам дали има по- злоядо дете от моето.
Ние за уикенда пак изчезваме не ни мислете и недейте да пишете много, че пак ще запълня темета като се върна  Joy

# 49
  • Мнения: 2 013
Нина нямаш си идея просто колко ти се възхищавам.  Hug
Геви на тебе ти е смешно,ама на мен не.От както забременях мечтая за тази думичка.Явно е обаче,че ще трябва да почакам.  Rolling Eyes
 hahaha
Ама и вие сте за завиждане,все пътувате.  Grinning И на мен толкова ми се маха от тази София,дори и за 2 дена.Айде да ни вземете с Биси като ръчен багаж.  Mr. Green Дребни сме.  Rolling Eyes
За хапването спокойно.Вчера мойта ми отказа млякото (както винаги) и аз не и дадох пюре  Rolling Eyes Казах си,като огладнее ще си го изпие,че и още ще иска.
В крайна сметка пропуснахме едно хранене,а следващото започна със 180мл АМ  newsm53

# 50
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 686
Тя Йоана незнаеше друга думичка освен ма-ма, а таткото викаше докато не каже та-та нЕма да се занимавам с нея!  Confused
Сега Никола само вика та-тииииииии и го извива яко, а като се появи ТАТИ вика Ей та-те.Голям подмазвач да знаете. Мама невика - само тете, баба и как/на Йони като се появи/. Е изадължителното АМ-АМ като е гладен и ме гледа така жално...
Rolling Eyes

За попарата не му мисли Геви. То моята калпазанка отказваше до към 2годишна попара, а аз и я заместих като закуска ссъс ситна юфка!  Peace

# 51
  • Мнения: 187
здравейте
благодаря на вси4ки за пожеланията  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 152
Ух този дъжд.... ooooh! изобщо мокър август ни чака.  Crazy

По колко часа спят през деня дечковците? Карина вече спи не повече от 2 часа. Ето заспа в 13 и вече в 14,15 е готова за игра. А и сутринта след 8,30 не беше спала... Crazy

А относно мамата, която пак ще има бебе  Heart Eyes не знам дали не ни е забравила вече.  Sad Както й да е аз не съм веща по въпроса, за който се чуди, но й пожелавам същата радост и здраве, за да си ги гледа тази съкровища!  Grinning

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 15:08 от Сасано

# 53
  • Мнения: 42
А относно мамата, която пак ще има бебе  Heart Eyes не знам дали не ни е забравила вече.  Sad Както й да е аз не съм веща по въпроса, за който се чуди, но й пожелавам същата радост и здраве, за да си ги гледа тази съкровища!  Grinning

newsm10
А Жорко спи по 2 пъти на ден горе- долу по 2 часа, но понякога и па 3 пъти , но за по- кратко

Рени, ще си истински щастлива, когато Биси ти каже ма- ма, но разбира какво казва. Аз всеки ден чувам всякакви срички, вкл. и ма-ма, ама не се радвам чак толкова, защото още не разбира и не знае какво казва. Но като се обърне към мен  и каже мамо......направо ще се разтопя. Ето за този момент живея Two Hearts
Геви, не се притеснявай , и моя не я харесва, а яде пюретата когато е на кеф. Случвало ми се е едно и също пюре да го откаже 2-3 пъти, а после да излапа цяло бурканче
Петя, радвам се че вече си имаш компания!

Ето и малко снимки от нас http://picasaweb.google.com/georgishishkov

# 54
  • Мнения: 187
сага и аз съм в голяма 4уденка коя е мамата,но и пожелавам още една бременност,изпълнена с хубави емоции


ето 1 снимка и от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=349062&pid=14046446

# 55
  • Мнения: 2 013
radi81 и аз си мечтая за осъзнато "мама".  Heart Eyes
Плажните ви снимки са убийствени.  Grinning Толкова красиво семейство сте!Сладури пу-пу
Миленка всички сме в чуденка.  Crazy
А индианската палатка на Марти е страшна.  yes

# 56
  • Мнения: 616
Геви имаш разкошно дете! Очарователна малка госпожица  Hug Heart Eyes

Йоанка
благодаря ти мила  Heart Eyes

ехее Марти каква готина палатка си има  Laughing сладур  Hug

Честити месечинки на всички малчугани   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте на всички  Sunglasses
Уф, тази Славянка, Геви, много е сладка  Heart Eyes   Hug

мимина, браво на Диман, за зъбките и за обръщането  smile3501 Да го цункаш от нас, този златен сладурчо  Hug
radi81, разгледах ти снимките. Цялото ви семейство е страхотно  Heart Eyes
Миленка, голяма палатка си има Марти  Simple Smile

Честити месечинки на всички, които празнуват днес  Flowers Sunflower

Случайно разбрах коя е мамата    Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 318
Мимина, Диди   bouquet  Малката е вече по-добре. Ентерол-а направи чудеса с коремчето Peace

Ради, този Жорко голям сладурко е станал и все лъчезарен и усмихнат  Hug

Геви, много чаровна малка госпожичка  Heart Eyes

Моето диване дълго време повтаряше "мамамама..." Това беше първата сричка, която чух. Откакто превключи на "баба" обаче, друго не признава Joy

На нашата декемврийска куражлийка пожелавам лека бременност Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 250
Рени и Биси   newsm51

Общи условия

Активация на акаунт