Лято, слънчице, море- ДЕКЕМВРИйче дупе ще пече!

  • 10 439
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 399
Отново всички сте много мили,благодаря ви!  Hug
Ками,съвсем на скоро се запознах с една мама,която е родила по нормален път второто си дете година и половина след секцио по мед.показатели!Това,което ме шокира при нея бе,че след спешно секцио във Варна е отишла толкова скоро след това да ражда нормално в малък провинциален град  #Crazy ,което за мен си е доста смело,да не кажа безразсъдно! Thinking Добре,че е нямало усложнения...  Whistling Когато ми сподели същата мама,че изхранила и двете си деца с домашно кисело мляко от 40-я ден,а после им давала само купешко,спрях да й се чудя на смелостта... ooooh! А когато взе да ме убеждава колко по-полезно е второто от АМ,вече почти не я чувах... #Crazy
Та тъй... Grinning
Днес купих дъждобран за количката,излязох от магазина и веднага заваля дъжд  Laughing Пъхнах се в първото барче,което ми се изпречи пред погледа и там се натъкнах на един младеж-бармана,който върна надеждите ми,че не всичко в младите е загубено...толкова внимателно и мило същество,имаше още една "бедстваща" мама  Laughing и той се погрижи за нас като истински кавалер,и с бебета ни си "поприказва",абе страхотно момче!Докато помагаше на другата мама  ,аз казах на сервитьорката "Брей,не стига,че хубав,ами и добричък!" (наистина беше много хубав  Embarassed ),а тя милата толкова влюбено го погледна и така въздъхна... Joy направо ме върнаха в тийнгодините ми,когато и аз така въздишах... Blush
Извинете за лирическото отклонение,но Диман спи,навън вали,а аз скучая... Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 399
Забравих да кажа...Ради,очарователно семейство сте!  bouquet

# 62
  • Мнения: 464
Ей супер ще чакам колкото трябва  Peace само да е нормално. Искам да усетя тръпката  Grinning
Хахде де изплюите камъчето коя е мамата

# 63
  • Мнения: 14
И аз си мисля за второ, ама едва ли ще се навия на нормално раждане.  То зависи от бременността де. При мен секциото си беше нормален завършек на всички перипетии и на надупилото се моме Laughing  А и годинките ми не се връщат назад, след 2-3 години няма и кой да ме чака нормално да раждам. Но важното е да се пръкне живо и здраво чаве.... Laughing Laughing  Живи и здрави да сме всички, ще направим още един опит Laughing

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
ПРИВЕТ,

РАДИ МНОГО СТЕ ГОТИНИ  Heart Eyes!

ГЕВИ МНОГО СЛАДКА КУКЛИЧКА  Heart Eyes Е ТАЗИ СЛАВЯНА!

БРАВО на Биси  Heart Eyes !Рени благодаря ти за споделения опит!

Еми най-страхотната снимка за аватара ти  Heart Eyes !

Йоанка и ние пълзим назад доста успешно  та и падаме, а напред по скоро се огъваме  Hug!За чая  благодарско Hug!

Честито на бременлинката-декемврийка!Лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet!

Ние първо казахме мама, неосъзнато, след това баба, а сега сме на тата.Последното е единственото осъзнато и тати се разтапя Heart Eyes!

Лека вечер   bouquet

П.П. Нинка благодарско за темичката и за всички сутрешни кафенца  Hug


# 65
  • Мнения: 86
хоп троп и аз тука, кога ще чета обаче няма идея, камо ли да пиша  newsm78

Имаме си гости от Виена - двете братовчедки на Владче, таткото ни замина за Китай и ще луднем с бабата и дядото  #Crazy

ХАйде лека, отивам да спя и да трупам сили за утрешния ден!!!

П.С. Забравих да се похваля с пробило зъбче  smile3532

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 23:18 от 6u6inka

# 66
  • Мнения: 2 149
Анимки на Дидо от РД на приятелско дете!
http://www.teagirl.snimka.bg/album.php?album_id=408462

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Чаена сладур голям е Дидо  Heart Eyes !

Днес празнуваме 1 година от сватбата и 13 години заедно!Почерпете се за нас!



Хубав ден   bouquet !

# 68
  • София
  • Мнения: 179
Ани, честита годишнина. Още много години заедно изпълнени с любов и радостни моменти с децата (т.е. поне още едно красиво бебче като Габи Laughing).

Честити зъбчета на Диман и Влади. Да са бели и здрави.   bouquet

Хайде и аз да честитя на бременната мама и да й пожелая здраво и прекрасно бебче на финала.    bouquet

Аз чакам моят разбойник да се събуди и мисля да излезем на разходка, макар че е мрачно времето.

Желая лек ден на всички.  Hug

# 69
  • Мнения: 399
Ани,  #Crazy 13г заедно!!! Браво на вас!   bouquet Много любов и само сълзи от радост! Hug
Слънчево настроение на всички! Grinning

# 70
  • Мнения: 15
Честита годишнина, Ани! Само любов и разбирателство да ви следват и още едно човече да ви се усмихва занапред!
Шуши, честито зъбче!
Много е лошо времето и днес, писна ми вече...Ще хващам тати да ни разхожда в някой мол.

# 71
  • Мнения: 20
Момичета един бърз въпрос имам
днес ще давам за 1 път жълтък на Давид и въпроса ми е за белтъка,не се ли дава и той и ако да по колко,за жълтъка разбрах ама за белтъка  Thinking

# 72
  • Мнения: 19
Честита годишнина и от мен! Любовта и разбирателството да са ви спътници в живота до дълбоки старини!  bouquet
И ние да почерпим, днес Митака става на осем месеца.

Нещо ни е изчезнала тортата, извинете.
И искам да попитам, че не успях да прочета подробности - за нови снимки и данни на децата. Какъв е срокът (ако не съм го изтървала) и на кого да пращам.

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 13:39 от Karacheviyska

# 73
  • Мнения: 399
eses,белтък след годинката! Peace

# 74
  • Мнения: 20
Благодаря Мимина,
иначе честити годишнини и месечинки  Hug много здраве,любов и радост
Ние иначе сме добре, в последно време "говорим" ка-ка, ба-ба, да-да и тн ама ни спомен от мама ни от тати,само като се разплаче казва мам. В петък отиваме да ги кръщаваме- тати и Давид и после на морееееее  Hug нямам търпение вече,от май месец не сме излизали от софия и вечееееееееее не се търпи.
При нас няма нищо ново затова и не пиша тези дни ,защото не се сещам какво да кажа  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт