My Toys - В света на играчките - 19!

  • 26 589
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 156
Stryper, тези животни и аз ги поръчах, сториха ми се занимателни за Стефания /от 10 евро които са, нали/
чудих се и на но се въздържах за сега, май ми се иска бързо да порастне това дете  Tired


Да - 10 евро или 9,99 - нещо такова беше.
И на мен ми се сториха интересни.

# 16
  • Мнения: 368
Някой иска ли да се включи в обща поръчка ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 595
момичета, по колко време ви се бавят поръчките напоследък


Пуснах в понеделник, следващия вторник дойде първия кашон и в сряда втория, но поръчката беше малка. По-големите ги бавят повече.

# 18
# 19
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Някой иска ли да се включи в обща поръчка ooooh!
При такива предложения нека пишем за кой град става въпрос.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 93
ако някой поръчва днес, ще се включа с една рокличка.

# 21
  • Мнения: 2 543
И аз бих искала да се включа в поръчка от София с няколко книжки. Моля, имайте ме предвид.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 78
момичета,нова тема-много сте бързи.аз да се похваля ,взех на малката уолкъра на Чико-страхотен е голяма занимавка е и на  малката аи на нас  Whistling ,а уневерсалния комарник върши чудесна работа,само дето съжалявам че го поръчах черен.за сега каквото съм купувала от тук винаги оставам доволна
мини   bouquet

# 23
  • Мнения: 245
Код за 10 евро намаление за нови клиенти, валиден до 30.09.2010г.- ynthjcwpka9k .
                                                                                                                   

# 24
  • Мнения: 400
Някой може ли да ме посъветва какво да избера за 7 годишно момиченце? Нямам идея какво харесва,само знам,че обича да рисува Thinking

Комплектите с пластелини на Плей До! Има и едни мозайки /перли/ на Хама, но в сайта няма голям избор от тях. Тях ги купувам от БГ.

# 25
# 26
  • у дома
  • Мнения: 7 142
За магнитните животни от 10Е няма да съжалявате!Това е любимата играчка и на двете ми деца...много съм доволна,а близо месец се чудех,защото на снимката ми изглеждаха малки,но една мама ми ги препоръча и ми даде размерите...

# 27
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
За магнитните животни от 10Е няма да съжалявате!Това е любимата играчка и на двете ми деца...много съм доволна,а близо месец се чудех,защото на снимката ми изглеждаха малки,но една мама ми ги препоръча и ми даде размерите...
Би ли дала линк.

# 28
  • Мнения: 511
И аз, за да не се цепя от колектива на "въздържателите" моля за линк към тези животни....... то след толкова реклама кво да правя....

# 29
  • Мнения: 46
Животните наистина са страхотни, ето линка https://www.mytoys.de/catalog/show/de_DE/DEU/KID/de-mt.to.ca02.03.01.05/1762772

Chocolina пиши ми, дрешките ти дойдоха  Hug

По късно ще дам отзиви и за другите неща които пристигнаха днес  Peace

Общи условия

Активация на акаунт