Център "Гарабитов" ?

  • 65 849
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
днес като бях на йога имаше майка и дъщеря които казаха че в момента пият сиропа майката каза че и е 4 ден и се чувства много добре а момичето е на варианта пиеш сиропа половин час преди ядене и се храниш момиченцето не беше много пълно и каза че е свалило за 4 дни около 2 кг незнам дали възраста има значение но момичето беше тинейджърка а за килограмите с риск да се повторя не беше много пълна по скоро закръглена

# 16
  • Мнения: 413
Темата за сиропа я има „Как отслабнах 10 кг. за 10 дни”  - пила съм и наистина се сваля, стига да издържиш докрая. Но по същият начин смятам, че няма нужда да се купува скъпия сироп. Няколко лъжички мед+лимоните и лютия пипер ще свършат същата работа. А за цените по-горе - възмутително е, така да се подиграват с хората. #Cussing out

# 17
  • при морето
  • Мнения: 911
Еее,ама вие не знаете какво искате-хем пари да не давате,хем да ядете,хем резултат да има.
Аз чувам страхотни отзиви вече от две приятелки,които са свалили-за 10 дена по 8кг.

Ми тез,които не искат да дават пари-да си ядат мед и лимони,!Смешни са ,стига вече! Hug
Аз също ще го пробвам,преди малко го поръчах,дано да дойде по-скоро!Обещавам да пиша за резултатиге Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 293
сиропа  е с много гаден вкус, прилича на маджун

# 19
  • Мнения: 7
на мен сиропа не ми е гаден даже ми харесваше с повече джинджифил но за да има добър ефект трябва и йога тя не натоварва както фитнеса даже се чувстваш след нея пълна с енергия или поне някакви леки упражнения

# 20
  • Мнения: 16
Аз ще ви кажа моя опит: поръчах си пих 10 дни - отслабнах 4 кила и 800 грама 5 кила Simple Smile  са си цяло чудо като се има на предвид че при мен йо йо ефекта действа с пълна сила дори и да гладувам - качвам.
Като се има на предвид че пия максимум по 5 6 чаши един път ядох пица /на 8 ми март Simple Smile/ ефекта от 5 кила си струва.
Не знам какви упражнения правят на йогата в центъра, но аз гледах клипове на Сейди Нардини в ютуб-а за отслабване  и ги правя по 1 път вечер  без изобщо да знам как се диша.
Сол не съм пила на 8 мия ден пих един разхлабващ, чай само  от който някак си корема ме боли.
Корема ми се прибра на 3 тия ден - обикнвоено подут като на бременна въшка.
Да ви кажа обаче без усилия и упражнения,  йога и воля  няма как да стане.
Гладът е само в галвата - като гледах реклами с ядене ми се прияждаше неистово въпреки че не бях гладна изобщо. От там идва моя проблем с изкарването на 10те дни.
А дори и нищо да не свалите ефекта от прочистването е страхотен.
Хората са си казали че сиропа е прочистващ не е осталбващ.
Пълна съм с енергия и се чувствам страхотно, ако не споменавам първият ден в който ужасно те боли глава, чак до повръщане!!
Нали уж идеята е да си възстановиш правилната работа на метаболизма - с йога, като първо се изчистиш и след това той да си  върши работата

А по въпроса за хората с 20 30 кила в повече....
Аз бях 77,6 кила сега съм 72.8
Смятам че със правилното захранване и йога ще смъкна и повече Simple Smile и след 3 4 месеца пак ще повторя сиропа.

Утре ще се захранвам. Ако задържа килата ще ви кажа.
Само не знам освен ориза трябва ли да пия сироп?

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 22:47 от cvetomira

# 21
  • в къщи
  • Мнения: 90
  bouquet адравейте,какво да кажа само хубаво за сиропа правих го 8 дни и ефекта беше поразителен,за тези 8 дни свалих 6кг,а каква кожа си иматее...като на бебе,страхотен е този сироп,само дето не направих правилно захранване,и йо йо ефекта веднага се показа,за 3 дни си ги качих пак Sad,особено сега с курабийки и козунаци....кажете как да се устои Laughing,и да обобщя ,сиропа си е супер,само внимателно после,че ми прималя за тиия 50 лв дето ги дадах Laughing

# 22
  • Мнения: 0
След захранването,продължава ли се със сиропа.За тия 10 дни се свалят най-много 8 кг. а ако искаш да свалиш 15-20 кг.какво трябва да се направи?

# 23
  • София
  • Мнения: 293
повтаря се курса, докато се стигнат желаните кг.

# 24
  • Мнения: 0
Благодаря на Violetkatana,има ли значение след колко дни може да се повтори?

# 25
  • Мнения: 2 336
интересна ми е темата и се записвам да я чета.
Мъжът ми е много заинтригуван от този сироп, за да бъда по точна Simple Smile

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Благодаря на Violetkatana,има ли значение след колко дни може да се повтори?

Ако искаш почети тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496825.0
На въпроса ти - пълната версия 7-10 дни - два пъти годишно, като може да се редува с цикличната версия / веднъж седмично /.

# 27

Общи условия

Активация на акаунт