Бягаме на планина и на море, но Пловдив пак си ни зове - 26

  • 39 966
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Съжалявам, пишете ми пак. По едно време децата правеха нещо на компютъра ми и всичките ми лични изчезнаха. Естествено виновни няма и те нищо не са направили. Както винаги  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 370
Здравейте,момичета.Аз също съм в Тракия до пощата  Grinning.Имам малко бебенце и може да си правим разходки заедно някой път Hug

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Здравейте,момичета.Аз също съм в Тракия до пощата  Grinning.Имам малко бебенце и може да си правим разходки заедно някой път Hug

Чудесно !Дайте да си оргазнизираме една среща  Laughing

# 63
  • Мнения: 410
Пиши на лични на този,който е пуснал темата да те включи.

А ако не ме запише? Защото аз писах преди няколко седмици, но не ме записват?  Simple Smile
и аз писах ама ме няма???

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пиши на лични на този,който е пуснал темата да те включи.

А ако не ме запише? Защото аз писах преди няколко седмици, но не ме записват?  Simple Smile
и аз писах ама ме няма???

Виж няколко поста пред твоя:

Съжалявам, пишете ми пак. По едно време децата правеха нещо на компютъра ми и всичките ми лични изчезнаха. Естествено виновни няма и те нищо не са направили. Както винаги  Mr. Green

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Нека и аз да се запиша тук .. да не пропусна някое интересно пловдивско събитие Simple Smile

# 66
  • Мнения: 15
Вики заповядай при нас в парка до у-ще Дим.талев.

# 67
  • Мнения: 700
Може би не е това мястото да задам въпрос си, но не мога да намеря по-добро. Embarassed

 Има ли мами от с. Марково ? Как се гледат малки деца в селото?  Доволни ли сте от детската градина  и от училището? Има ли забавления за децата, някакви школи извън училище.
Ако имате познати, може ли да споделите къде ходят децата им на ДГ и училище - в селото или в Пловдив.
Може и информация на лични, за да не досаждаме на другите мами. Благодаря!  bouquet

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Може би не е това мястото да задам въпрос си, но не мога да намеря по-добро. Embarassed

 Има ли мами от с. Марково ? Как се гледат малки деца в селото?  Доволни ли сте от детската градина  и от училището? Има ли забавления за децата, някакви школи извън училище.
Ако имате познати, може ли да споделите къде ходят децата им на ДГ и училище - в селото или в Пловдив.
Може и информация на лични, за да не досаждаме на другите мами. Благодаря!  bouquet

За Марково не знам - за Белащица върши ли ти работа?

# 69
  • Мнения: 700
Може и за Белащица. Още не сме се установили, но Белащица и Марково са на първо място в списъка ни. Благодаря!  bouquet

# 70
  • Мнения: 458
Здравейте,
да попитам къде в Пловдив има детски прихолог.
Директорката на ДГ на сина ми настоява да го водя, зщото е доста буен.
Благодаря.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Мисля, че при тях - http://www.brod-plovdiv.com/ видях табелка за психолог на една от вратите.

# 72
  • Мнения: 32
Здравейте,
да попитам къде в Пловдив има детски психолог.
Директорката на ДГ на сина ми настоява да го водя, защото е доста буен.
Благодаря.

Аз съм водила моя син в при дет. психолог в кабинет в психо диспансера. Бяхме с направление, там има и дет. психиатър и логопедичен кабинет. Но във вашия случай не знам дали не сте за дет. невролог, попитай вашето джи пи. Аз съм много доволна от д-р Пискова.

# 73
  • Мнения: 117
Здравейте и от мен. Ако има мами в района на ВМИ ще се радвам да се запознаем Grinning
Пиши на лични на този,който е пуснал темата да те включи.

А ако не ме запише? Защото аз писах преди няколко седмици, но не ме записват?  Simple Smile
И аз много пъти съм писала  на ЛС да ме включат в списъка , но все още не съм там Rolling Eyes

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте момичета,

Към майките от Кючук Париж - моля за мнение за добър педиатър в ДКЦто. По - специално имате ли мнение по отношение на Д - р Апостолова и Д - р Мендева.

Може и на лични да ми пишете. Предварително благодаря на всички отзовали се на питането ми.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт