Бягаме на планина и на море, но Пловдив пак си ни зове - 26

  • 40 041
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 621
PETIA1975,аз живея точно до този парк,ако искаш да си пишем на лични за срещичка Wink

# 76
  • Мнения: 621
xelita,ние сме при Апостолова.Има неща,които ми харесват при нея,и такива,които не ми харесват,50 на 50.Но такова е положението,нямаме избор в Кючук Париж

# 77
  • Мнения: 85
Здравейте мами, чак сега успявам да пиша пак!
Анели и dolls - аз съм на еднакво разстояние от Сани и пощата - живея на булеварда от страната на пощата - пишете -  да се видим за разходка - утре ще гледам да влезна във форума!

# 78
  • Мнения: 19

Здравейте и от мен. Ако има мами в района на ВМИ ще се радвам да се запознаем Grinning
.




Аз съм в района  на Вми  може да се уговорим да се видим някой ден. аз съм с/у  щъркела

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 09:14 от desita79

# 79
# 80
  • Мнения: 15
ВИКИ писах ти на лични,ще се радвам да се запознаем.

# 81
  • Мнения: 169
И аз търся жилище под наем в Кичука. Ако някой предлага да пише. Ние сме младо семейство с едно момиче на 2г6м. Търсим жилище до 300лв. Не държим да е обзаведено. Имаме си и мебели и ел. уреди. Държа само да има отделна спалня и да е чист.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 14 129
Само в Кършиака знам за жилище, което се дава Simple Smile

# 83
  • Мнения: 6 206
Здравейте момичета,

Към майките от Кючук Париж - моля за мнение за добър педиатър в ДКЦто. По - специално имате ли мнение по отношение на Д - р Апостолова и Д - р Мендева.

Може и на лични да ми пишете. Предварително благодаря на всички отзовали се на питането ми.   bouquet
Питаш по ЗК или не. За бебето ли искаш да избереш педиатър?
Д-р Мендева не работи със ЗК.
Аз имам изключително доверие на д-р Николов.

# 84
  • Мнения: 410
охо Пловдив-губите се из гъбите май Mr. Greenзла вещица-благодаря за списъка на 1-ва стр.ама да поправиш рожденната дата на Оливия-04.04.2008.мерси!

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте момичета,

Към майките от Кючук Париж - моля за мнение за добър педиатър в ДКЦто. По - специално имате ли мнение по отношение на Д - р Апостолова и Д - р Мендева.

Може и на лични да ми пишете. Предварително благодаря на всички отзовали се на питането ми.   bouquet
Питаш по ЗК или не. За бебето ли искаш да избереш педиатър?
Д-р Мендева не работи със ЗК.
Аз имам изключително доверие на д-р Николов.

Питам за лекар по ЗК. Аз не знаех, че Мендева не работи със ЗК  newsm78
Просто четох по нещо за нея и Апостолова в нета и затова искам малко повече инфо.

Благодаря   bouquet

# 86
# 87
  • Мнения: 606
Здравейте,
да попитам къде в Пловдив има детски прихолог.
Директорката на ДГ на сина ми настоява да го водя, зщото е доста буен.
Благодаря.

Радка Цонкова
много добър психолог, но координати- потърси ги в нета. Препоръчвам ти я като име! Пиши дали си доволна?

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 14 129
охо Пловдив-губите се из гъбите май Mr. Greenзла вещица-благодаря за списъка на 1-ва стр.ама да поправиш рожденната дата на Оливия-04.04.2008.мерси!
Ми бляла съм някъде и съм копирала емотиконата от някъде заедно с рождената дата  ooooh!
В списъка има бъдещи мами от преди 2 години. И не знам какви бебчета имат, за да ги коригирам. То не че за тия 2 години не могат пак да са бъдещи мами  Laughing

# 89
  • Мнения: 410
охо Пловдив-губите се из гъбите май Mr. Greenзла вещица-благодаря за списъка на 1-ва стр.ама да поправиш рожденната дата на Оливия-04.04.2008.мерси!
Ми бляла съм някъде и съм копирала емотиконата от някъде заедно с рождената дата  ooooh!
В списъка има бъдещи мами от преди 2 години. И не знам какви бебчета имат, за да ги коригирам. То не че за тия 2 години не могат пак да са бъдещи мами  Laughing
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт