Август 2009 тема №57

  • 10 354
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 140
Здравейте мами!
Откриваме бебевалежа с новината за Сандра, която е родила вчера към 18:30ч малката голяма Катерина 4100гр. Раждането е било секцио.

Жули честит рожден ден! Това не значи, че не можеш да си направиш най-страхотния подарък днес! Бъди много щастлива и обичана!



# 16
  • Мнения: 485
Честито на мама  САНДРА да и е жива и здрава малката Катерина , бързо възтановяване и скорошно пребиране вкъщи !

# 17
  • Мнения: 2
Честит Рожден Ден на giuli ! Много здраве и любов ти желая и съвсем скоро един хубав подарък -твоето бебче !
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Честито бебче и на Сандра !Да е живо и здраво! newsm53 newsm53 newsm53

# 18
  • Мнения: 145
Жули, честит рожден ден! Да си жива и здрава и скоро да получиш най-хубавия подарък!
Честито на Сандра с голямото бебе..сега остава и руми да каже какво става..стискам палци
 Hug

# 19
  • Мнения: 485
Чувствам се невероятно когато отворя темичката и като прочета само колко бебчета са се родили  newsm44
Летен дъжд от бебешоци през месец Август  smile3521 newsm51 newsm51


newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59    giuli .

# 20
  • Мнения: 521
Честито бебче на Сандра, голяма кукла да й расте.
Джули, честит рожден ден. И аз ти пожелавам прекрасен порадък бебче, макар че гледам, че имаш още време до раждането.
Аз бях на доктор в сряда и пак не ме гледаха вагинално, нито водите ми гледат, нито за разкритие. А на монитора ясно се видя, че контракции имам.
Е да, ама сега нищо .... грам контракция нямам, а така вече нямам търпение  Laughing

# 21
  • Мнения: 735
Честито бебче на Сандра!
Честит рожден ден на Джули!


Мен нещо кръста ме наболява и май ще си полегна малко...

# 22
  • Мнения: 1 241
Честита рожба на Сандра! Да расте здрава и усмихната!

Джули, честит рожден ден! В скоро време ти пожелавам най-хубавия подарък!

Данче, обезсолената извара много помага за тези отоци и за албумина също. Дано се оправиш бързо! А следродилната депресия е почти неизбежна, не се оставяй на лошите настроения.  Hug

Сложих линк към новата тема в старата, за да е по-лесно за намиране. Благодаря на мамата, която я е направила!

# 23
  • Мнения: 29
Честит Рожден Ден на giuli ! Много здраве и любов ти желая и съвсем скоро един хубав подарък -твоето бебче !
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Честито бебче и на Сандра !Да е живо и здраво! newsm53 newsm53 newsm53

# 24
  • София
  • Мнения: 591
Мамчета аз съм си пак тука. От сутринта съм без контракции и моя доктор ме върна в къщи, а аз си мислех че ще раждам вече. Цяла нощ съм се разхождала из апартамента за да не ме боли и сутринта като тръгвах за доктора си викам айде ще ме приемат и ще раждам, а то като ми мериха тоновете една контракция нямам. Даже в момента имам чуството че въобще няма да раждам скоро. В понеделника влизам в болница да ми го предизвикат раждането защото се преносваме осем дена. Сега отивам да спя че от две нощи не съм мигнала секунда от тези контракции.

# 25
  • Мнения: 219
Честито бебче на Сандра, за сега най-голямото ни бебче  Hug
Честит рожден ден на Джули, всичко най-хубаво, най-щастливите мигове ти предстоят, бъди жива и здрава, и много обичана!

Тия бебоци много им е добре в мама. Не им се излиза, ама хич. Иначе снощи беше пълнолуние, може да е повлияло на някой. Аз трябва да ходя на тонове, а така ме мързииии. Иначе и мен не са ме гледали за разкритие, и май няма и да ме гледат. А за водите и т.н., те като ви гледат на ехограф си ги гледат тия работи докторите, само дето на нас не ни казват.

dyndla тъкмо си мислех, че още нямаме новини от тебе. Лелееее, как може да имаш 2 дена контракции и нищо. Дано да тръгне само събота-неделя, да не се налага да го предизвикват  Praynig

# 26
  • Мнения: 27
Данче, обезсолената извара много помага за тези отоци и за албумина също. Дано се оправиш бързо! А следродилната депресия е почти неизбежна, не се оставяй на лошите настроения.  Hug


Дю, извинявай за глупавия въпрос, но изварата да я хапвам или да си я налагам по отоците?  Embarassed Rolling Eyes Hug
Обадих се на мажа ми и ще дойде да ни вземе да обядваме навън  Heart Eyes От сутринта до сега не съм спряла да плача, сега като ме види ще се уплаши  ooooh!  Tired

Лелееее Дундла, дано скоро родиш, мила  Hug

Честито бебче на Сандра!!!

# 27
  • Мнения: 145
Ей, Данче, я се стягай..чакай да незнам и аз много много..Случило ти се е най-прекрасното нещо на света..защо си тъжна? Горе главата!

# 28
  • Мнения: 2 382
Данче, не се мажи с извара Laughing.Дано навън се почувстваш по-добре Hug.На разходки не ходите ли?Прекарвай повече време навън и сред хора.
Честито бебче на Сандра  bouquet!
Джули, честит рожден ден Hug.Пожелавам ти скоро да гушнеш най-прекрасния подарък Hug!
Денди, дано да хвърляш по едно око на темата Hug!За леглото не се притеснявай- в началото и количката ще ти свърши същата работа.Бебка, ако е много крива, я слагам в кошчето за кола и мирясва на момента.
Ние вчера направо прекалихме с разходките и аз съм като разглобена.Днес времето е ужасно, но смятам да я облека добре и да тръгваме пак по улиците.
Аз също съм с ужасни отоци по краката .За една нощ се събудих + 2 кг и краката са ми като дереци ooooh!.

# 29
  • Мнения: 196
Честито бебче на Сандра, голяма кукла да й расте.
Джули, честит рожден ден. И аз ти пожелавам прекрасен порадък бебче, макар че гледам, че имаш още време до раждането.

Данче както е казала Ивуша стягай се и недей да плачеш! Толкова прекрасно бебе си имаш и мъж до теб и всичко си е ОК! Вярно, че сега  докато се настрои организма отново ще  е по-трудничко, но наистина такива прекрасни неща се случват!

Аз бях на лекар - няма индикации за скорошно раждане, тоновете са наред, шийката както писах и преди не е тръгнала да се изглажда. Бебка беше много активна, отговаря си на седмиците напук на моите притеснения, че е малка и така.

Общи условия

Активация на акаунт