Книга за гости в ДиС.

  • 8 138
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 550
А кои са тия с високия имидж, дето не искат да си го развалят? Посочете никове, ако може...

# 46
  • Мнения: 608
12.Ако сте лошата любовница,отнела таткото от невръстните му дечица-ГОСТ,ако решите да пишете темичка,в която сте доброто мами,вярна съпруга и любеща снаха- НИК

Докато бях "гостенка" само четях и в един момент реших да се включа с регистрация.Не съм анонимна май никога,не ми допада на открития нрав.Справки за ЕГН,адрес и банкова сметка обаче-на ЛС  Laughing

# 47
  • Мнения: 220
В много форуми ГОСТът не може да публикува мнения и теми.
Как ще се отрази въвеждането на подобно правило във
форумите  на BG-Mamma  Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 15 509
Не влизам като гост, нали ще се види от IP-то кой е писал, няма смисъл.Ако не искам нещо да се знае, няма да го пиша, а ако пиша нещо, ще си го пиша с името, не анонимно, независимо кой ще засегна.

# 49
  • Мнения: 156
пускала съм една гостенска тема, понеже ме беше малко срам да искам конкретният съвет от вас през ника си - не че някой ме знае де, но просто така го чувствах. естествено, 90% от потребителите ме направиха луда калинка Simple Smile. т.е имало е защо да гостувам.

да вляза гостенската, за да напиша на някого как го намирам за много смотан, не ми се е случвало. 

# 50
  • Мнения: 81
Нам-си-кой-номер-подред: Гостът бързо да се ориентира кои са драките във форума и да захапе една/един от тях - гарантиран висок рейтинг!

# 51
  • Мнения: 379
Нам-си-кой-номер-подред: Гостът бързо да се ориентира кои са драките във форума и да захапе една/един от тях - гарантиран висок рейтинг!
ти пък  Naughty - не им се вика драки, а жени с богат опит  Laughing - така те се самоопределят.
ама то и да не си гост а обикновен съфорумец /разбирайте регистриран/ захапеш ли някоя от тях - рейтинга ти е сигурен  Peace

# 52
  • Мнения: 608
Нам-си-кой-номер-подред: Гостът бързо да се ориентира кои са драките във форума и да захапе една/един от тях - гарантиран висок рейтинг!

Май три пъти ме ухапаха досега и без да се крия като гост Grinning Голяма работа-мъжа ми цунка раничката,сложи ми лепенка и пак съм тук. Joy

..номер-Размажи някой от форумците,покажи пълен негативизъм,слагай пуканките и биричката до компа и гледай супер шоу. hahaha

# 53
  • Мнения: 3
Макар и рядко да си изказвам мненията,пишейки тук,досега не съм се регвал като "гост"
Принципно смятам че колкото и лаконично да се изказва някой,да лъже,да маже,да те четкосва-реша ли че не ми е по вкуса го схрусквам моментално.Въобще не се церемоня къв е,що е,какво влияние имал,какъв пост заемал и т.н. И псувам и плюя и въобще не цепя басма.
Нямало е причина да счета да се прикривам ,да изпитвам угризения за някоя тема която възнамерявам да пиша,смятам се за прям-мога както да приема реалността,така и да кажа истината за този или онзи открито без да се притеснявам.

# 54
  • Мнения: 593
Абе, хора, както точно се "регва като гости"? Все си мисля, че думата "регвам" произлиза от "регистрирам", така че това словосъчетание ми звъчи някак парадоксално... Как хем си регистриран, хем си гост?  newsm78 Да не би да си регистриран с ник Гостnewsm78

Ох, заболя ме главата да мисля...

# 55
  • Мнения: 15
За мен, няма значение дали е гост или регистриран. Всеки е свободен да пише както намери за добре.

# 56
Ей тъй на-горе има едни бутончета-мамма,начало...изход.Излизаш през него и хоп-хем те има,хем те няма.Аз съм elica676,просто малко демонстрация.

# 57
Опаля  Grinning, и аз съм тук  Hug

# 58
Това ми е сефтето като гост  Laughing. Яко  Mr. Green.

# 59
  • Мнения: 25 889
Това ми е сефтето като гост  Laughing. Яко  Mr. Green.

Не е чак толкова яко. Модераторите те виждат коя си и вече разпространяват клюката по скайп и кю.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт