Книга за гости в ДиС.

  • 8 152
  • 178
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 194
12. За Бога, не оставяйте в  темата си само едно единсвено мнение.

Поддържайте огъня!

Въпреки,че е забавно как някой пуска фитила и после се развиват емнайсе страници с разсъждения без да се яви авторът. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 25 894
13. Задължително започнете темата с думите: "Регистрирана съм, но пиша като гост, защото много хора тук ме познават. Заедно сме от 9т., 6 м. и 15 дни, женени сме от 3 г., 3 м. и 29 дни, имаме малка принцеска на 2 г., 5 м. и 4 дни...". В изложението не забравяйте да споменете трите имена на милото, детето и свекърва си, ЕГН-тата им, адресите, телефоните, както и цвета, и номера на колата на девера. А, да, също и пълно описание на външността на зълвата, така че и слепец да я разпознае при случайна среща в мола.  Peace

# 32
  • Мнения: 1 008
Не съм писала,като гост.
Веднъж исках,но не можах да разбера как става.
Доста опитвах да вляза,като "гост",но не стана.
Тогава исках да дам съвет на една потребителка относно
заплатите.Вярвам,че мнението ми щеше да и помогне,обаче
от друга страна съм подписала декларация за конфиденциалност.

# 33
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
14. плюйте по свекървите за съчувствие

# 34
  • Мнения: 0
15. Запишете си някъде как сте се представили в другите теми. Ако сте казали веднъж, че сте на 27 не казвайте в друга тема , че сте на 30. Юзърите не могат да проследят мненията ви, но модовете могат. Подобни неща лееееко ги изнервят  Grinning

# 35
  • Мнения: 2 448
16. Завършете с "не търся съвет, просто имах нужда да споделя и сега ми олекна."

# 36
  • Мнения: 0
17. Ако ще рег-вате втора тема с друг ник - нека да е с доста по-различно заглавие. Иначе много бързо ви хващат, че сте един и същ човек  Grinning

# 37
  • Мнения: 25 894
16. Завършете с "не търся съвет, просто имах нужда да споделя и сега ми олекна."

18. Но не забравяйте по-късно да се възмутите как този форум е пълен със злобни кучки, които не оставят човек да потърси съвет и помощ, ами само гледат как да го сръфат. После се фръцнете драматично и призовете мод да заключи темата.

# 38
  • Мнения: 15 619
18. Но не забравяйте по-късно да се възмутите как този форум е пълен със злобни кучки, които не оставят човек да потърси съвет и помощ, ами само гледат как да го сръфат. После се фръцнете драматично и призовете мод да заключи темата.
Може и лелки, по-обидно е. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 474
Задължително е госта да си отговори регнат сам Laughing...за да "следи" темата си  Mr. Green

П.П. Пускала съм анонимна тема в началото и за здравословни проблеми, които не желая да знае целият форум. Няма какво да си кривим душата, четат всякакви хора и не винаги написаното тук се тълкува добре от познати.

# 40
  • Мнения: 2
.............. не винаги написаното тук се тълкува добре от познати.
Не говори добре за познатите. Но хора сме все пак не можем сами.

# 41
  • Мнения: 194
18. Но не забравяйте по-късно да се възмутите как този форум е пълен със злобни кучки, които не оставят човек да потърси съвет и помощ, ами само гледат как да го сръфат. После се фръцнете драматично и призовете мод да заключи темата.
Може и лелки, по-обидно е. Mr. Green

На лелки обиждат баш лелките.

Особенно ако са по - възрастни от набедената"лелка" Mr. Green

# 42
  • Мнения: 379
16. Завършете с "не търся съвет, просто имах нужда да споделя и сега ми олекна."

18. Но не забравяйте по-късно да се възмутите как този форум е пълен със злобни кучки, които не оставят човек да потърси съвет и помощ, ами само гледат как да го сръфат. После се фръцнете драматично и призовете мод да заключи темата.

19.Винаги давайте съвети - ама никога и за нищо на света не пропускайте да дадете такива особено в тема в която е очевадно,че съветът ви е ненужен и не на място - нещо като "на всяка манджа мерудия". Особено доходоносно /разбирайте постопредизвикващо/ е да се включите в темата на да кажем снахите и да ги плювате.

20. И моля ви нека някой пусне като гост тема със заглавие "Голям ли е пенисът на мъжът ми СПОРЕД ВАС?" и обяснение "Дълъг му е колкото шише /да кажем/ от лакочистител. Това достатъчно ли е СПОРЕД ВАС?" и след това оставете да ви изядат чудейки се от кои точно шишета е и на колко години сте - хихихи  Joy - предвкусвам помията която ще се излее. ААААА и нека никът ви е "недозадоволена"  Laughing

# 43
Е как пък един гост не писа ... само следят  Simple Smile

поради технически причини не успях да се включа по-рано в темата, но ето ме сега, нямам против да коментирам и да съм от полза на обществото  Stop може да влизам като гост, но присъствието ми е магнетично, знам го със сигурност  Naughty ето, и тема ми посвети  Joy

# 44
  • Мнения: 603
Е как пък един гост не писа ... само следят  Simple Smile

поради технически причини не успях да се включа по-рано в темата, но ето ме сега, нямам против да коментирам и да съм от полза на обществото  Stop може да влизам като гост, но присъствието ми е магнетично, знам го със сигурност  Naughty ето, и тема ми посвети  Joy
Ако се "регнеш" ще почнеш да гониш имидж и вече няма да си толкова магнетичен/а...

Общи условия

Активация на акаунт