Август, слънце и море, а МАРТенчето все расте, расте... (8)

  • 16 196
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 56
Здравеите,мацки!
Стелее обих се да се хиля с това клип4е :lol:4ак си предстаих и моя Димитри как се присъединява с един скок  към групата Laughing
И днес ме мъ4и това гадене...няма отърване...по цял ден дъв4а лимони с захар...

# 241
  • Мнения: 521
И днес ме мъ4и това гадене...няма отърване...по цял ден дъв4а лимони с захар...

Само да не ядеш корите, че ги обработват с разни гадости и парафин!   Stop

# 242
  • Мнения: 190
Аз може би ще съм в София по това време за 2-3 дни и се чудя дали да не си направя там първата ФМ newsm78, защото във Варна нещо съм резервирана към лекарите, които я правят.Как мислите-има ли смисъл да я правя в София или да си ги направя и трите при един специалист във Варна?И още нещо БХС кой го назначава?Или сам отиваш някъде и казваш, че искаш да си го пуснеш?
ми ти преценяваш, ако искаш аз мога да ти дам координати на моята лекарка да си запишеш час при нея. На мен доктора който ме насочи там каза, че вече всички имат хубава апаратура, но е много важно лекаря да разбира и да може да разчита това, което вижда. Мисля, че и сам можеш да си запишеш час, нали си го плащаш.

# 243
  • София
  • Мнения: 404
здравейте и от мен  Hug

Тинчето, аз се обадих в Шейново да се запиша на БХС (включва и ФМ), казаха ми да се обадя като наближа 12 г.с и да се запиша. няма нужда да ми бъде назначено. все пак другата седмица като се регистрирам ще видя дали докторът няма да ми препоръча другаде да го направя.

При мен изникна друг проблем като съм на работа. налага се да ям през не повече от 2 часа, защото иначе ми става много лошо. като си бях вкъщи хапвах често по нещо и не ми правеше впечатление, но сега прави на всичките ми колеги, че почти постоянно ям. Но пък като минат повече от 2 часа без да хапна нищо започва да ми се вие свят, да ме обливат горещи вълни и почти съм на път да припадна. Добре че още ми вярват, че се тъпча така заради спирането на цигарите  Grinning, но пък ако продължавам да трупам само на корем и гърди скоро ще ме хванат.

Добре дошли на всички нови мартенски мами!!!
хубав и усмихнат ден!   bouquet

# 244
  • Мнения: 521
Става ти лошо защото ти пада кръвната захар. Вземи си пакет бисквитки и си гризвай по една на 10 минутки...

# 245
  • Мнения: 30
Здравейте сладки мами,
от половин час чета и не мога да смогна.Много сте изписали.
Тинчето,аз ще ходя на БХС в Майчин дом-там е без записване.
Добре дошли на всички нови мами и от мен.Леко и безпроблемнно бременеене preggo и дано всички гушкаме здрави и хубави бебета  през Март  ylinfant  ylinfant newsm32 newsm32 newsm32

# 246
  • Мнения: 1 165
ahoney, кръвната захар ти пада, както ти е писала Tink.Аз понеже съм с диабет до какви хипогликемии стигнах тези дни направо ужас.Лекарите казаха, че в началото на бременността се случвало дори и при недиабетички.
За Майчин дом една позната ми беше препоръчала мисля, че Тодорова се казваше докторката.

# 247
  • Мнения: 41
Момичета, аз не издърждах и си записах час за ултразвук при един док близо до офиса с мн добра техника. В петък тръгваме за морето и искам да съм си спокойна, не само да го мисля две семици. Може да е малко тъпичко от моя страна, мъжът ми се накара, като всичко ми било наред всяка седмица ли мисля да ходя, но аз се безпокоя оффф мн съм зле значи.... Tired Да ми казва, че вее в 10-та седмица всичко си е наред и да мога да спя спокойно....

# 248
  • Мнения: 521
Момичета потеглям за докторката да видя кръвните изследвания... стискайте ми палчета моля, че много се притеснявам!
Дано всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig

# 249
  • Мнения: 41
Момичета потеглям за докторката да видя кръвнит еизследвания... стискайте ми палчета моля, че много се притеснявам!
Дано всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig

Всичко ще е наред  Hug

# 250
  • Мнения: 1 165
 fingerscrossed Flowers Four Leaf CloverВсичко ще е наред.Не се притеснявай

# 251
  • Мнения: 68
здравеите и от мен,4естито на новодошлите мамита,успех ви желая  bouquet аз да ви кажа днес съм с много малко неразположение,маалко ми се гади но е достата4но за да немога да си стоя на краката.тинк искам да ти кажа 4е според мен е 4удесна идеята за тези албум4ета,много ще е добре.тасти мноооого се радвам за хубавите новини,дано скоро и кра4ето ти се оправи Praynig аз тук се мъ4а да ям някакви плодове 4е да се оправя малко,после отивам на козметик малко да се поглезя 4470

# 252
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета да ми стискате палци,следобяд съм на преглед,дано всичко е наред,сигурно и изследвания ще ми правят.Досега не се бях записала за ЖК и още никакви изследвания не са ми правили и малко се притеснявам.

# 253
  • Мнения: 41
Стискам палци за всички прегледи днес и за моя включително. имам някакви болки в корема ниско долу и се притесних. Моля се всичко с бебо да е наред   Praynig

# 254
  • Мнения: 190
Стискам палци на всички, които отиват на лекар ще бъде наред няма страшно Simple Smile newsm10

Общи условия

Активация на акаунт