Август, слънце и море, а МАРТенчето все расте, расте... (8)

  • 16 200
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 68
ох а аз неискам и да си помислям 4е моита док оше не ми е казвала за никакви изследваня,но мисля др седмица да я попитам аз,защото все пак тя може да си има нещо в предвид но искам и аз да знам какво става.дали из4аква заради кървенето въпреки 4е от един месец ве4е нямам,но мойе би докато бием инжекциите и аз незнам.но ве4е доста се замислям над това.вси4ки гожорите за някакви изследваня,а аз тук си стоя безмалвна и незнам какво да правя Weary успех на вси4ки за изследванята Praynig

# 256
  • Мнения: 54
Здравейте мами,

Приветствам всички нови мами с пожеланието за леко и усмихнато бременеене.

И на мен още никакви изследвания не са ми правени. Но на 24,08 съм на БХС и ФМ и ще питам вече
 Не се притеснявам много че не са ми правени. Първо защото може би 3-4 месеца преди да забременея си ходих на редовните изследвания и немисля че има нещо притеснително, но все пак трябва и точенето на кръвта да мине някой ден

# 257
  • Мнения: 54
Момичета имам едно питане.

Тъй като на мен вече ми личи че съм бременилка, но ми прави впечатление че корема ми се издува около пъпа, а не ниско долу. Защо съм останала с впечатление ,че трябва да почне да е издува корема ниско долу???

При вас как е положението. То и първото си дете май го носих високо горе и затова имаш кисилини постоянно, ама все пак да ви питам и вас

# 258
  • Мнения: 1 165
Ами моя е поиздут долу.Другото, което забелязахме снощи и много ме учуди, че тазовите кости са ми се поразширили.Милото вика нямаш сланинки, ами точно си се резширила.Вие забелязвате ли ?Аз си мислех, че е прекалено рано , ама.............

# 259
  • Мнения: 54
определено съм се разширила с таза, но това не ме фрапира, защото е нормално и добре да почнеш да се разширяваш в таза още от началото. Но този корем който ми е високо............ направо незнам дали е нормално. А е от бремеността, не е от напълняване или друго сигурна съм

ГОЛЯМА ШМАТКА СЪМ Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Сега гледах едно клипче във Вбокс , от правилното място ми се надува корема. Аз нещо съм изтрещяла явно.

Извинете че ви занимавах с глупости

# 260
  • София
  • Мнения: 439
и моят корем се е издул около пъпа, но според мен това е различно. някъде четох , че след 3 месец и коремът се оправял (спада) и чак по-късно започвало да личи. Аз съм сигурна, че подутият ми корем, не е че вече ми личи, а и аз не съм надебеляла. Мислех, че много съм качила, но всички ми казаха, че съм си същата, и кантарът така каза. Само се налага да си крия корема, че наистина е голям. онзи ден в опита си да скрия корема се бях поразголила малко в деколтето, оказа се, че гърдите ми правят повече впечатление колко са пораснали и за малко колегите да ме хванат, че съм бременна. сега съм се покрила от всякъде  Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 26
И аз си мисля, че коремът ми е порастнал, въпреки, че е прекалено рано, направо си заприличва на бременно коремче. И аз все се опитвам да го гълтам, че да не личи. Да минат още 3-4 седмици, които са фатални и ще започна да се перча с коремчето, нямам търпение. А и си мисля, че особено при жените, които вече имаме деца, тялото е програмирано, то вече знае какво да прави и коремчето хвръква още от началото, така си мисля аз.

# 262
  • Мнения: 41
Цвети и аз съм си вече с корем и моя е по- скоро по високо знам ли... не е точно около пъпа, ами не знам и аз от къде.
При менстранното пък е, че на килограми се оказа, че не съм надебеляла, а не мога да влизам вече в старите си панталони, или ако случайно вляза закопаването е невъзможно.

# 263
  • Мнения: 54
И аз си мисля, че коремът ми е порастнал, въпреки, че е прекалено рано, направо си заприличва на бременно коремче. И аз все се опитвам да го гълтам, че да не личи. Да минат още 3-4 седмици, които са фатални и ще започна да се перча с коремчето, нямам търпение. А и си мисля, че особено при жените, които вече имаме деца, тялото е програмирано, то вече знае какво да прави и коремчето хвръква още от началото, така си мисля аз.

Може и да си права. Принципно вече няколко пъти го чувам, че при раждалите майки бременноста и симптомите се усещат по - бързо, но незнам дали е истина

# 264
  • Мнения: 30
Девойки и аз съм така .Кила не съм качила но корема ми е доста голям и нищо не ми става.
Направо незнам какво става.С първото ми пролича чак в петия месец.

# 265
  • Мнения: 2 926
цветослава
Моят корем си е издут ниско долу.По дрехите не мога да усетя все още, но понеже нося осветено коланче от една църква, по него забелязвам.А иначе точно снощи преди да заспя обяснявах на мъжа ми,че ми се е разширил таза, а той ми се смееше, че му се струвало рано.Но като ви чета вас, май наистина съм се разширила и не си втълпявам  newsm78

# 266
  • Мнения: 54
А аз съм напълняла с 3 кг вече, и определено ханша ми се е разширил с около 6 см. То и гръдната обиколка ми се е увеличила с толкова - 6 см. Силно се съмнявам обаче че този корем ще ми спадне след края на 3-тия месец. Той се е доста голям, като се има предвид ,че съм била като дъска и съм нямала грам корем

# 267
  • Мнения: 54
Вижде едно хубаво клипче
http://www.vbox7.com/play:973e996e

Е разплаках се

# 268
  • Мнения: 25
искам и аз да се включа с въпросите.тези дни не сам писала а и честно казано едва успявах да ви изчета но имах силно болки в бъбреците(или кръста) не мога да преценя точно и отидох по спешност на доктор но не на този дето ми е преглеждащия защото тук в Атина всички почиват през август и остават само няколко дежурни и отидох при друг.та да не ви омайвам повече впечатление ми направи че ми изписа антибиотици които мислех че са противопоказани през бременността.диагнозата беше цистит и се надявам ако има друг минал през такова нещо да ми пише какво е правил.благодаря предварително.....  Hug а всъщност доброто беше че видяхме и бебчо и всичко е ок.много е пораснал и много се зарадвах защото се бях притеснила че рано ми спря повръщането а и гърдите ми не са толкова болезнени както очаквах.....но все пак всичко е наред...  Peace искам да успокоя и другите дето са спрели да имат симптоми НЕ СЕ ПРИТЕСнЯВАЙТЕ..... newsm51 обичам ви

# 269
  • Мнения: 1 912
Мила-лила, не всички антибиотици са противопоказни. По-добре антибиотици отколкото неовладяна инфекция  Peace

Моят корем също е по-високо. Сигурна съм, че това не е матката, много е рано още да е толкова високо. Четох, че за това раннно издуване на корема обяснението е задържане на течности, перисталтика и т.н. При мен сутрин почти няма корем, а ако това е бременен корем ще си е нонстоп

Днес пак съм с някакво жълтеникаво зацапване след повече от седмица затишие и вече ми писна. На всичкото отгоре писах на астроложката от сайта, който беше дала стеллее, питах я за пола на бебето. А тя ми каза, че и трябва по-подробна инфо, защото ми била по-сложна звездната карта и на имейла ми писа (без нищо да й казвам), че вижда проблеми със зачеването и износването на деца  Confused

Общи условия

Активация на акаунт