Ходите ли на фитнес?

  • 1 985
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Аз ходих до преди 1 месец с една приятелка,но понеже тя замина да живее в Пловдив аз спрях да ходя.Не бих казала че тялото ми е зле,но има какво да се прави още та мисля да почна пак да ходя Laughing

# 16
  • Мнения: 7 186
Аз пък най- качествено тренирам, когато съм сама. Ако отида с някоя приятелка почват едни лиготии и смях и освен, че никаква не я свършваме гледаме и да се изнижем бързо към някое кафе да почиваме. Grinning

# 17
  • Мнения: 1 558
A aз не обичам да тренирам сама. В петък бях на тренировка сама. Умряххххххххх от скука.  Иначе 35 минути на кроса не ги усещам, пък тогава имах чувството, че ще откача още на 15-тата минутка.

# 18
  • Мнения: 1 032
Немога да преценя кой вариант да избера. Преди да забременея спортувах активно- ходех на тенис и фитнес съвсем редовно. Даже и когато бях бременна до 6 месец ходих в залата, за да карам колело, обаче сега чакам още една- две седмици да минат точно 6 месеца от секциото и смятам пак да се мятам, защото в момента не се понасям. В интерес на истината фитнеса ми липсва, чуствам се по- голяма кифла от когато и да е и погледът ми постоянно е в паласките и увисналите местенца по тялото

# 19
  • Мнения: 6 155
Да, редовно Wink

# 20
  • Мнения: 5 299
ХодиХ, и се чувствах екстра, но в последно време никак немога да си орагнизирам нещата, че бебата е малко нервна  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 269
Много обичам да ходя на фитнес! Правя го при всяка възможност, за съжаление само в събота и неделя е сигурното ми ходене. През седмицата съм много заета, но понякога успявам и така стават 3 пъти седмично, което е чудесно! Много добре се чувствам, а и настроението ми е супер!

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък най- качествено тренирам, когато съм сама. Ако отида с някоя приятелка почват едни лиготии и смях и освен, че никаква не я свършваме гледаме и да се изнижем бързо към някое кафе да почиваме. Grinning
Същото и при мен. За това вече с приятелки- само на кафе.

# 23
  • Varna
  • Мнения: 89
От 10 дена ходя редовно и се чувсвам страхотно ! Леко ми е ,отслабнала съм 2 кг. Ходя предимно сама, но и ако съм с приятелка не ми пречи да тренирам.
Препоръчвам на всички които имат време да опитат- движението е голяма работа !

# 24
  • Мнения: 1 425
До миналата година ходех редовно, но нещо ми омръзна да съм все затворена. Сега бягам през ден навън, в гората, така се разтоварвам много от стреса, пък и много добре за фигурата.

# 25
  • Мнения: 174
Никога не съм ходила, но спортувах други неща - ски и туризъм редовно, малко тенис на корт, плуване чат- пат. Освен това имам много благодатна фигура, но честно казано след раждането се върнах на старите си килограми, но не съм толкова стегната. И тъй като трудно ще се върна към стария си начин на живот май ще трябва да се задоволя с някакви упращненя.

# 26
  • Мнения: 651
Ходя. С "тата" сме се споразумели-3 пъти в седмицата по 1.5 часа да са си за мене за тази цел, а той е с бебо. Пък и той самия се кефи че искам да ходя на фитнес-ласкае се да му е стегната жената... Wink Wink Но и фитнеса ми е на 2 минути пеш от къщи...
 Е, и аз връщам жеста -като иска да играе шах с ПС-то....аз съм на вахта и така....
 Ама за съжаление таз романтика май няма да я бъде дълго-предстои ми много да пътувам и ще използвам всяко време да съм си с бебо. Е,поне Веекендите дано ме огрее...

# 27
  • Мнения: 6 904
Моя отговор го няма. Не, не ходя на фитнес, не съм спортен тип, тялото ми не е перфектно, но не е и ужасно Laughing
бих могла да кажа абсолютно същото за себе си. Отговорих, че тялото ми е добре, макар че много много не се харесвам.
А във фитнес даже не съм стъпвала. Само малко съм пробвала на няколкото уреда, които имахме в училище.

# 28
  • Мнения: 46 518
Последния отговор.
Много ми е тъпо това нещо фитнеса, ама мноооого  Laughing
Опитвам се да минавам 10 км. на ден пеша, за друго нямам време, а и не обичам  #Crazy

# 29
  • Мнения: 3 562
Ц
Нямам време и пари за фитнес Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт