подсъзнанието може всичко 13

  • 77 245
  • 456
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 950
  bouquetзапис

# 301
  • Мнения: 565
Darena, разбирам те напълно. И аз така се тревожа постоянно, а съм далече. Обаждай му се често и помоли ангелите да го успокоят. Ще се оправи! Пиши как е като ти остане време. Пращам му положителна енергия.   Hug

Момичета, исках да споделя нещо от книгата.  Hug
Знаците са:
-повтарящи се
-необикновени
-имащи лично за вас значение
-идват точно на време и в отговор на ваша молитва или въпрос

Дъгата например, често е знак. Може да се появи не само в небето, но и под формата на текст или картина. Дъга, която е знак често се появява когато не е валяло.
Дорийн казва че ангелите са щастливи да ни пратят толкова  знаци които са ни необходими. Ако не сте сигурни че нещо е знак, просто помолете за потвърждение. Имаше една случка в книгата, която разказваше как една жена помолила за потвърждение че ангелите съществуват. Докато шофирала по радиото в колата започнала песен в която се споменавали ангели и рая. На нея обаче не й било достатъчно и тя помолила за потвърждение. Следващата песен пак била за ангели, и така през целия път всички песни били за ангели.

Прекрасен уикенд на всички!
 Hug  Hug  Hug

# 302
  • Мнения: 1 029
lenny, енциклопедията за минералите е много интересна и много подробна наистина.Днес доста почетох и си набавих информация за камъните, които имам, за да ги използвам правилно и по предназначение. Благодаря Hug
Момичета, искам да си похваля, че днес получих помощ от моят Ангел Hug Просто не мога да повярвам, че толкова бързо ми се отзова.Помолих за нещо и уж случайно то се случи.

Пожелавам светъл и много релаксиращ уикенд Hug

darena  Praynig

# 303
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Dess,Писка Лиска   мерси за преводите bouquet

darena, за татко ти  Praynig Flowers Four Leaf Clover

Момичета, изпращам Ви любов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 304
  • Мнения: 1 652
Благодаря на всички от сърце!   bouquet  bouquet  bouquet

Малко е по-добре вече, но е по-добре и самият той има повече кураж и надежда, че ще се оправи.  Hug Наистина помогна вашата положителна енергия ,а  и Ангелите и Архангелите се отзоваха, както казва Вени, веднага. Hug

благодаря  още веднъж  bouquet Heart Eyes Hug
Прегръщам ви Hug Hug Hug
Лека да е нощта на всички! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 01:39 от darena

# 305
  • София
  • Мнения: 606
elena_ -  Hug  Благодаря на Dess и на Плиска Лиска!  Heart Eyes

darena -  Praynig за татко ти от все сърце  Hug Hug Hug

Много важно е улавянето на ангелски вибрации и усещането на ангелите пазители и тяхната енергетика.
Ще сложа превод на една помощна медитация за връзка с Архангели и лични пазители.

Напоследък живота ми е по-слънчев, спокоен и щастлив.

Медитация Ангели Пазители

Седнете или легнете удобно
Затворете си очите и
Дишайте дълбоко 3 пъти
всеки път вдишайте и издишайте
все повече и повече
Дишай
Издишай
Дишай
Издишай
Дишай
Издишай


Както дъха ви
се завръща
към естественият си ритъм
така и
цялото ви тяло
се изпълва със спокойствие

знайте
вие сте в безопасност
тръгвайки по пътя  
на опознаването на  
Вашите ангели-пазители

Дишайте
в свой собствен ритъм

Бяла светлина
се събира
точно пред
вашите притворени очи
Потапяте се
дълбоко
в рамките на светлината
Изпълва ви
мир и спокойствие

Дишай
в свой собствен ритъм


Позволете на светлината
да ви изпълни и затвори в себе си
започнете
да чувствате
нейната топлота и уют

бялата светлина
ви обгражда
безопасно е
всичко е
толкова сигурно
Добре дошли в светлината
на вашият
Ангел Пазител

Дишай
в свой собствен ритъм


Вашият ангел
ви подава
ръка и ви подканя
да се приближите
малко повече към него

Получавате подарък  
нещо
напомнящо ви
за Вашите ангели
и присъствието им

Дишай
в свой собствен ритъм


Знай, че
може да си поискате
подаръка си
винаги, когато имате нужда от
Вашата ангела закрила и помощ

Благодарете на
вашият ангел-пазител
за разкриване
на любовта и светлината
и за неговото присъствие
около вас

Дишай
в свой собствен ритъм


Вашият ангели  
започват да ви
изпращат светлина  
докато
почувствате любовта
чистата любов
от където
започва
Вашето пътуване
към дома

Когато се събудите
Вие ще се сетите
за подаръка
от вашия ангел пазител
Приемете го  
с любов
и светлина
в сърцето си

Дишай дълбоко
изпуснете въздуха


постепенно
се опитайте да  
се огледате наоколо
докато
нежно се връщате
в
физическото си  
тяло

тук
сега
в този
миг

Когато сте готови
отворете си очите


и продължете  
да дишате
в собствен ритъм

За слушане на медитацията на английски: http://www.angel-guide.com/media-files/angel-meditation-guardian … audio-angel-1.mp3

# 306
  • Мнения: 364

Амитола, а какво значи "барабанни" камъни? по-напред в темите бях попаднала на твой пост, в който пишеш, че някои от камъните не понасят процедурата с морската сол... само че сега не мога да намеря къде си го написала... аз моите камъчета всичките ги оставих в морска сол и вода за една нощ и едното от камъчетата май ми изглежда различно (зелен авантюрин), може и да си въобразявам, но цветът му се е разслоил на по-светло зелено и по-тъмно зелено.... може ли да съм го повредила? дано да си въобразявам... на другите не виждам да им има нещо, но на този не си ги спомням тези ивици...

днес по-късно и аз ще си напиша "желания по новолуние", тези дни подготвих и дома ни, изринах 4-5 чувала с вехтории, отворих път за положителна енергия  Simple Smile



ray, ето  барабанни камъни - отломки от кристали се въртят в барабан, докато се загладят ръбовете и после се полират. За авантюрина ...  Thinking чудя се дали солената вода може да го промени.

# 307
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро ,че та ви от доста време. Чудесни сте!
Понеже, съм още съвсем боса, мога ли да попитам откъде да почерпя повече
информация за направа на карта на желанията?
Намерих  това в една стара ваша тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329494.120
Остава да изчакам подходящото време и луна ...или бъркам? Новолуние или 1ва четвърт?

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 10:04 от evil

# 308
  • Мнения: 10 698
Здравейте, милички   Hug

Дарена, радвам се, че баща ти е по-добре  Grinning
Моите родители също живеят далече и знам какво е да се притесняваш за тях. Само един унил глас по телефона е в състояние да ме притесни...   Confused

Вени, чудесно ново аватарче си сложила  Heart Eyes

evil, времето сега е съвсем подходящо за направата на Карта - онзи ден беше Новолуние  Hug
Така че - действай  Wink И успех!

Деси, Лисичке, Лени, Лили благодаря ви за интересните постове   bouquet
Лили, линкът нещо не се отваря  newsm78

Хубав уикенд на всички   bouquet

# 309
  • Варна
  • Мнения: 3 953
mijjjka благодаря, за бързия отговор. Значи сега мога да започвам?!
И последен въпрос последно секторите се правят по този начин ли?
Цитат
4.Юго-изт                            5. Юг                    6.Юго-зап.                 


3.Изток                            9. СРЕДА                  7. Запад             



2.Северо-изт.                   1. Север                   8.Северо-зап.

-------------------------------------------------------------------------------

пари                         репутация                              брак

семейство                                                                деца

знания                       кариера                                приятели

---------------------------------------------------------------------------------
А, къде държите карта, бях чела някъде, че трябва да е скрита... Thinking

# 310
  • Мнения: 515
Момичета може ли да попитам къде има инаструкции за направата на Картата на Съкровищата. Всмисъл по подробно обяснено, как да е направим,кога да е направим, как да визуализираме и прочие Rolling Eyes Ако някой даде и линк или нещо подобно , ще съм ви много благодарна.  Hug

И да питам някъде мога ли да намеря онлайн книгата на Кехоу -Успeхът и пaритe, на български  Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 10 698
Момичета може ли да попитам къде има инаструкции за направата на Картата на Съкровищата. Всмисъл по подробно обяснено, как да е направим,кога да е направим, как да визуализираме и прочие Rolling Eyes Ако някой даде и линк или нещо подобно , ще съм ви много благодарна.  Hug

И да питам някъде мога ли да намеря онлайн книгата на Кехоу -Успeхът и пaритe, на български  Heart Eyes

В линковете на първа страница има всичко подробно обяснено   bouquet
Мисля, че е най-добре първо да се поглежда там - нали това е смисълът на систематизирането на информацията  Hug

# 312
  • Мнения: 515
Момичета може ли да попитам къде има инаструкции за направата на Картата на Съкровищата. Всмисъл по подробно обяснено, как да е направим,кога да е направим, как да визуализираме и прочие Rolling Eyes Ако някой даде и линк или нещо подобно , ще съм ви много благодарна.  Hug

И да питам някъде мога ли да намеря онлайн книгата на Кехоу -Успeхът и пaритe, на български  Heart Eyes

В линковете на първа страница има всичко подробно обяснено   bouquet
Мисля, че е най-добре първо да се поглежда там - нали това е смисълът на систематизирането на информацията  Hug


 Hug Благодаря ти мила, видях но не разбирам грам руски и затова реших да попитам тук  Hug Нищо ще се разровя и ще се оправя някак си Simple Smile

# 313
  • Варна
  • Мнения: 3 953
VIKI_I аз се сдобих с книгата на Д.Кехоу  не онлайн, а на живо съвсем случайно,
купувайки списание Ева срещу 5.95 лв.още не е изчерпана по будките за вестници,
ако те интересува де. Продават ги в комплект. Обичам книгите и предпочитам да прелиствам...
mijjjka още веднъж благодаря  Hug

# 314
  • Мнения: 515
VIKI_I аз се сдобих с книгата на Д.Кехоу  не онлайн, а на живо съвсем случайно,
купувайки списание Ева срещу 5.95 лв.още не е изчерпана по будките за вестници,
ако те интересува де. Продават ги в комплект. Обичам книгите и предпочитам да прелиствам...
mijjjka още веднъж благодаря  Hug

Благодаря ти  Hug Еи сега ще отскоча до някоя будка за да проверя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт