106 в УСА

  • 16 240
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
ирка, честит празник на лъчи и на цялото ви семейство!   bouquet да расте, здрава, щастлива и все така послушна  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 593
Ирка, да ти е жива и здрава Лъчка!  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 988
Ирка, честита ти рожденичка!  bouquet Да е много здрава и лъчезарна.  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 23:51 от Кюбит

# 18
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ирка, да ти е жива и здрава рожденичката!

# 19
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ирка, да ти е жива и здрава рожденичката и само да ви радва!!!

Момичета, останах без печка, а са броени дни до следващото парти. Ще ми се да я сменя, а не знам нищо за различните видове. Някой да е купувал аплаянси (ама че дума) скоро?

# 20
  • Мнения: 1 800
Ирка, 4естит РД на дъщери4ката ти с пожелания за слън4ево детство!  bouquet

Помагайте- в4ера ми дойде и имам ужасни болки. По принцип е  така, но в последно време не си 4увствам тялото от кръста надолу за първите няколко дни, вси4ко ми пада от ръцете, 4есто придружено с ужасно главоболие. Няма да ви казвам колко хап4ета съм изпила от сутринта, ще ме помислите за наркоманка, а едвам се вла4а до ВЦ-то. Имам среща с лекар края на Септември. Моля препоръ4айте ми нещо- няма зна4ение дали е хомеопати4но, някакъв 4ай или капки, не о4аквам да ми минат болките, просто да е по-поносимо. Мерси!

# 21
  • Мнения: 405
О, Бенсън, милата, отивай в urgent care да ти изпишат нещо от тежката артилерия. То това направо нечовешко звучи.

Ирка, да ти е здрава и весела рожденничката!   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 169
Ох, Бенс това звучи много гадно. Аз освен традиционния Майдол друго не съм ползвала, но и много ми помага.
Наистина бягай да ти изпишат нещо по- сериозно и ме се мъчи.

# 23
  • Мнения: 2 563
Бенс, прави и упражнения за отпускане на матката. 1. Краката нагоре и правиш кръгове. 2. От позиция на 4 крака си отпускаш дупето надолу и опираш главата в пода, все едно си селянин проснат пред краля, простете за идиотското описание.

ЧРД на Лъчка!

# 24
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Благодаря на всички за пожеланията към Лъчи!  bouquet

Те днес са празнували в Бг с баби, дядовци и приятелчета в един детски клуб. Било е много весело! Тук ще го отпразнуваме когато си дойдат в края на месеца. Вече нямам търпение да си идват, а са минали само 2 седмици!  Rolling Eyes


Бенс, това звучи ужасно! Милата ти! Не знам какво да ти препоръчам, по хаповете хич ме няма. Дано по-скоро минава!


# 25
  • Мнения: 2 255
Да честитя и тук РД на лъчезарната Лъчезара ( Laughing).
 Бенсън, на всеки 3-4 месеца по 1 такъв ден имам около цикъл. Все едно батериите ми падат...нямам сили да ходя, да стоя, да седя...лошо ми е плюс ужасно главоболие. С последното се сдобих като притурка на ПМС след като родих...
   АКо пия хапче, ще е 1 адвил, само лежане и спане...

# 26
  • Мнения: 868
Бенсън, опитай Pamprin; OTC е. Иначе съм съгласна, че трябва да видиш лекар, особено ако е ново. Ако кажеш на гинеколог, че е заради болка и някакъв проблем по принцип, не би трябвало да чакаш цял месец. Чака се за wellness или annual exam. Ако говориш с тях, им кажи.

# 27
  • Мнения: 7 091
Ирка, честита рожденичка!!

Аталанта, ако не си купила още печката, звънни ми утре да ти кажа 2-3 работи! Аз ако не забравя ще ти дрънна аз, ама ми е такъв стрес последните дни, та не си разчитам да не забравя!  Hug

# 28
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Бенс, знам че чай от бял равнец помага при проблеми с болки при цикъл и за регулиране, но трябва да се пие поне няколко месеца за да даде ефект, а е ужасно горчиво и гадно. Пие се на гладно. При мен помогна, когато бях в пубертета и имах болезнен цикъл, но не мога да кажа че съм имала чак такива проблеми. Опитай де, няма да навреди, но задължително пробвай да изместиш часът за лекар по-рано.

Въпрос към опитните мами. Тренираме се на гърне, няма проблем с пишкането, отдавна го прави, но номер две е ад. Опитва се да задържа колкото се може повече, а по принцип има редовен стомах и ходи всеки ден поне по веднъж. Откакто махнахме памперса ходи по веднъж на два дни, оплаква се от болки в стомаха и постоянно хленчи че го боли дупето, мисля че е от стискане. Когато вече го напъне много започва да пищи и е ужасен, отвратен че ще го докосне, дори като го мия се пази от водата да не докосне краката. Никога не е имал проблеми да си ходи в памперса и да си го стиска, не мога да разбера от къде тази мания сега. Какво да го правя? Предложих му да върнем памперса, но той отказва "Иво биг бой ooooh!"

# 29
  • Мнения: 1 800
Моми4ета, благодаря за вси4ки съвети тук и на ли4ни. Утре по-подробно ще про4ета и отговоря. Преди няколко 4аса ме отпусна, най-накрая хап4ета се задействаха-  аз пия Майдол сутирн и след това на няколко 4аса ибопрофеин, пове4ето пъти се търпи.

Сипируми, няма на идея, но ще следя, 4е скоро и аз запо4вам с тренирането на гърне.

Общи условия

Активация на акаунт