106 в УСА

  • 16 244
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 169
Тандури да ти е жива и здрава Елена. Много щастие и радост да ти носи!!!  newsm59

# 286
  • Мнения: 3 367
Taндури,ЧРД н Елрна! Здрава и спокойна!
Мнооооооого отдавна ще да съм тук аз,помня когато се чудеше за/против 2ро дете,после как оцели 24ти като дата..оххх

# 287
  • Мнения: 131
Тandoori да ти е живо и здраво детенцето,и да расте много щастливо и винаги засмяно.. newsm59
Биз добре дошла-леко приспособяване наново... Hug
Бубка радвам се, че всичко е наред...ще чакаме с нетърпение Морко... Heart Eyes
Благодаря ви момичета за пожеланията,след вчерашната еуфория от най-после получена работа, сега ме е обхванало едно такова притеснение-даже се събудих днес рано рано...ама аз съм си така винаги!Опитвам се да мисля само за хубавите страни, че от днес още ми се е свил стомаха... Blush

# 288
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Tandoori, да ти е живо и здраво детето! Много послушна и усмихната да е! Честит празник! newsm59 newsm59  ura

# 289
  • Мнения: 301
Ех, че хубави новини Simple Smile

Tandoori, да ти е жива и здрава дъщеричката Simple Smile Моята малка ще стане на 3 през ноември, вече са малки момиченца и растат толкова бързо ...

Честито на Мики новата работа  ... познати са ми тези тръпки и вълнения Simple SmileЖелая ти Успех, бъди уверена в себе си и им го покажи. Не се притеснявай, ние сме работливи и ни харесват Simple Smile

Аз намерих първата си работа за две седмици с Monster.com. Втората - през агенция, но кандидатсвах на обява и така се свързаха с мен. Много е важно за търсещите работа да разберат, че агенциите работят за работодателите. Не очаквайте, че те ще тръгнат да ви търсят работа или нещо подобно. Ако се регистрирате при тях и ако отговаряте на изискванията за дадена отворена длъжност, агенцията ще ви изпрати резюмето на работодателя и толкова. Това го разбрах малко късно, но по-добре късно, отколкото никога .. така де Simple Smile 

А аз да ви попитам къде водите децата си през weekend-ite?! Отиваме на площадки и паркове с толкова хубави люлки, басейна до нас е разкошен, наоколо зелено, птички пеят - и няма никой. И детето като ме попита, Мамо, къде са децата? .. сърцето ми се къса. И при вас ли е така? И ако да, как разнобразявате weekends?

# 290
  • Мнения: 3 367
А аз да ви попитам къде водите децата си през weekend-ite?! Отиваме на площадки и паркове с толкова хубави люлки, басейна до нас е разкошен, наоколо зелено, птички пеят - и няма никой. И детето като ме попита, Мамо, къде са децата? .. сърцето ми се къса. И при вас ли е така? И ако да, как разнобразявате weekends?
при нас има деца по парковте; инак и през седмицата и през уикендите ходим на басейн,библиотека,книжарница,магазин за играчки,мол да скачат на бънджи или да тичат напед-назад, пикник с хайкинг,детски музей,зоологическа градина,театри-куклени или не,стори тайм пак в библиотеката,водни паркове през лятото, ски/туби през зимата.Измислям нови занимания в познати паркове за разнообразие,тоя уикенд с гумени ботуши шляпахме в един гаден вир в парка до нас,но веселба да има..

# 291
  • Мнения: 1 800
4естит 3-ти Рожден Ден на Елена! С пожелания за много здраве и усмивки!  bouquet

# 292
  • Мнения: 2 990
Боже, анет, завиждам им на твойте деца - кога успяваш да им измислиш толкова занимавки?...

Ние този уикенд за първи път обърнахме внимание, че на детската площадка в квартала нямаше деца, но в стрип-мола беше пълно с бебета. Иначе така като гледам в нашия район се правят главно плейдейтс в някоя къща. Оказа се, че има и майчински групи, които се делят на работещи и неработещи и алтернативни и незнамкакви още, и всяка групичка отделно си прави плейдейтс и не се мешат, пък аз си мислех, че само в Ню Йорк ги има тези явления...

# 293
  • Мнения: 405
При нас пък е пълен зверилник по площадките, едвам си намерихме една, на която да е по-спокойно и да не се притеснявам, че някой ще го блъсне. Обаче ми прави впечатление, че масово идват за по 20-30мин и си тръгват, а аз мойто за по-малко от 2ч не мога и да си помисля да го отделя.

Яна, аз нямах късмет с тези групи на майки, но по площадките се запознах с много приятни хора, както и в библиотеката.

# 294
  • Мнения: 1 783
Благодаря на всички! Детето още не се е осъзнало, днес посетихме прискул-а, уж му хареса. Започваме и двамата - той на прискул, аз връщане на работа, от понеделник. Надявам се да си спомни английския от преди 2 години и да не е много травмиращо за него. Иначе е много щастлив, че е с татко си  Heart Eyes.

# 295
  • Мнения: 1 593
Тандури, честит рожден ден на Ели! Да ти е жива и здрава и много щастлива, вие покрай нея също   bouquet

Бубка, леки последни дни от бременността и още по-леко раждане.   bouquet

Бис, добре дошла на Ам. земя  Hug

# 296
  • Мнения: 1 800

Бубс, лек финал! Hug

мишолина, дове4ера ще ти пиша.

Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 01:43 от benson10

# 297
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
При нас пък е пълен зверилник по площадките, едвам си намерихме една, на която да е по-спокойно и да не се притеснявам, че някой ще го блъсне. Обаче ми прави впечатление, че масово идват за по 20-30мин и си тръгват, а аз мойто за по-малко от 2ч не мога и да си помисля да го отделя.
...

Да, и аз го забелязвам това, ние най-дълго стоим на площадката. Другите 20-30 мин. Не ми пречи, ама странна работа, може би са "разграфени" по задачи.

# 298
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви за милите думи, момичета! Simple Smile
Който не я е виждал Ели скоро, снимки от петък :
http://www.anniesartbook.com/2009/08/aaaand-we-have-winner.html

Днеска бяхме по развлечения с Ели, партито ще е в неделя, тогава и тортата Simple Smile Като я направя ще покажа, Кюбит Simple Smile)

# 299
  • Мнения: 1 271
Тандури, Честит рожден ден, на малката красавица! Да ви радва все повече и повече!   bouquet
Чакаме тортата с нетърпение-ама няма да се изненадам-както винаги ще бъде шедьовър!

Общи условия

Активация на акаунт