Ову календара в Зачатие?

  • 3 741
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Момичета календара вече работи Grinning

# 16
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Пак не работи #Silly

# 17
  • София
  • Мнения: 118
Какво става незнам,отново засечка в зачатие..... ooooh!

# 18
  • Мнения: 384
И аз това установих  Cry Вчера си работеше, а днес пак не се отваря. Много често започна да се случва, а на мен ми харесваше сайта, защото е на български

# 19
# 20
  • Мнения: 49
да пак не се отваря  newsm61тея хора как я мислят тая работа

# 21
  • Мнения: 348
Момичета, направих си много хубав календар в Excel, идеята е от зачатие, но пък няма как да се развали, само дето не знам как да го кача за да го видите                                                                                  

# 22
  • София
  • Мнения: 1 555
Да, отново не работи. Аз друг сайт с по-лоша поддръжка не съм виждала.  ooooh! То бива, то може.....но такава излагация няма просто.... ooooh!

То и аз съм си виновна, защо въобще продължавам да се занимавам с него. Само да проработи и си пренасям данните и си  правя календар другаде.  #Cussing out

# 23
  • T"A
  • Мнения: 2 515
В момента работи.

Аз си водя календари и в трите сайта: зачатие, бейбиплан и фертилити френд (там съм с платената услуга).
Записвайте си данните някъде, когато зачатие не работи и после си ги попълнете наведнъж - в крайна сметка, за таймиране на сексуални контакти не се гледа сайта, той е за цялостен поглед над МЦ, така че не е толкова фатално, че понякога им се срива системата  Peace

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 11:01 от Mentha

# 24
  • София
  • Мнения: 1 555
Да, работи вече.  Peace Но аз рано-рано си меря БТ и нямам търпение да въведа данните и да видя графиката. Crazy

# 25

Общи условия

Активация на акаунт