Предстой ни абитуриентски бал

  • 19 595
  • 64
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 147
Дъщеря ми ще бъде абитуриентка през 2010 г. и еуфорията е голяма.Ще се радвам на всякакви съвети от ваша страна.Даже търся агенция , която да организа такива събития, но нещо не откривам.

# 1
  • Мнения: 6 206
За кой град?
Всяка сватбена агенция или за събития организира балове. Ползват украси, фото, видео, всичко като на сватбите.
Която и агенция да се обадиш, ще ти вземат парите. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 380
Не си ли се замислила прекалено рано та чак и агенции. Shocked
И на мен ми предстои тогава и даже през ум не ми е минавал някакъв си бал. В сватба нямам намерение да го превръщам.

# 3
  • София
  • Мнения: 863
Съжалявам за оф-топика, но се пише ПРЕДСТОИ с И накрая, а не с Й. Просто ми вади очите и не се въздържах. Успех с орагнизирането на бала Hug

# 4
  • Мнения: 22 414
Много ви е раничко още, но щом сте се засилили толкова...агенции колкото искаш в големите градове.
Учудвам се на някой хора как бала е по-важен от евентуално кандидатстване след това. ) За него толкова не се притесняват, но....за другото..)

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 147
При дъщеря пълна отличничка, едва ли има за какво да се притеснявам.А, да освен за това в кой ВУЗ да избере да влезе.Но,  това не е мой проблем.Тя ще си решава къде да учи.А, от сега се интересувам относно бала й просто , защото искам той да бъде страхотен.Тя го заслужава, защото е страхотно дете.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 829
СтоЙ! Не мърдай! Време бол!

# 7
  • Мнения: 4 380
Странно, и за да е страхотен трябва да се мисли от година напред и да се наемат агенции ли? Joy

# 8
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Мноооого се изхвърляш с тоя бал.Това да наемете фирма няма да направи бала на дъщеря ти по-хубав.Хубав може да си го направи само тя.Говоря от опит.Миналата година завърших.Разходите на нашите бяха най-мнго 1000лв(рокля,сметката от ресторанта и пр).От купона в заведението аз нищо не рзбрах.Балът ми беше празненството с класа,където нашите и да искаха,нямаше как да се намесят за да ми стане по-весело.Аз си го направих така,и мога да кажа,че се забавлявах мноого повече от "охарчилите се прекалено",че и от останалите Flutter

# 9
  • Мнения: 194
Бал и агенция Shocked?

От моят бал си спомням треската при изборът на рокля Crazy

Самата вечер беше прекрасна и кратка...

Тая агенция поради що е, не разбрах Thinking

Е да, в къщи имаше роднини, но по- важна за мен тогава беше прическата.

Ако масите бяха украсени с финтифлюшки, вярвай, нямаше да ги забележа.

Други неща ме тресяха Laughing

Мисля,че това с агенцията е показност.

# 10
  • Мнения: 2 129
Според мен не пише майката, а бъдещата абитуриентка!
Алоу, ако са ти такива големи възможностите би трябвала сама да се ориентираш в намирането на подобаваща агенция!
И чакаме снимките догодина... Peace

# 11
  • Мнения: 52
Според мен не пише майката, а бъдещата абитуриентка!
Алоу, ако са ти такива големи възможностите би трябвала сама да се ориентираш в намирането на подобаваща агенция!
И чакаме снимките догодина... Peace

Ха ха, да твърде е възможно. И на мен така ми се струва. Па и скромна-"пълна отличничка", "страхотно дете" Laughing

# 12
  • Мнения: 81
....
Ха ха, да твърде е възможно. И на мен така ми се струва. Па и скромна-"пълна отличничка", "страхотно дете" Laughing
пълна отличничка - 'бахти скуката...

# 13
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
 Shocked
Агенция?
За какво, бе?

# 14
  • София
  • Мнения: 16 003
В Красива мама има много теми на абитурентки 2008, 2009 год.
В Деца в училищна възраст има теми на майките на абитуренти.
Изрови ги, прочети как са се подготвяли, как е минал бала и впечатленията после.
Учебната година още не е започнала, има много време да се запознаеш с опита на миналите  по този път.

Общи условия

Активация на акаунт