Предстой ни абитуриентски бал

  • 19 620
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 274
Интересно ми е мнението на момчешките майки. Нашичкият не се вълнува никак за бала си, даже го неглижира, като ангажимент. ooooh! Мисля да го "задължа" да присъства, но с какъв "тоалет" да го спретна, за да има "уау" ефект  Laughing
Не мога да се въздържа да похваля отметката за "НОЙ" - култово е!   Wink

# 61
  • гр.София
  • Мнения: 147
Благодаря на всички , които ме разбраха и подкрепиха.Благодаря и за съветите.

# 62
  • Мнения: X
Интересно ми е мнението на момчешките майки. Нашичкият не се вълнува никак за бала си, даже го неглижира, като ангажимент. ooooh! Мисля да го "задължа" да присъства, но с какъв "тоалет" да го спретна, за да има "уау" ефект  Laughing
Не мога да се въздържа да похваля отметката за "НОЙ" - култово е!   Wink
Синът ми завърши миналата година.Казах му сам да обикаля да си харесва костюм...в началото не искаше,после се нави,явно от приятели...като реши какво иска,отидохме в два-три магазина,където е гледал,избрахме го,по-точно той си го избра.продавачката му предложи две-три ризи,които подхождаха на костюма и той си избра.Обувките купихме от съседен магазин.
Ами май това е...А,събрахме се в събота кръстниците му,леля му,чичо му и баба и дядо...без много дандании.
Аз също съм  Shocked    как едно толкова обикновено събитие се превръща в такъв маскарад!

# 63
  • Мнения: 22 446
Малко не е по темата, но все пак да се изкажа. )))

Тази година така се случи, че гледахме абитуриенти от няколко училища как минават през града.
Много хубаво впечатление ми направи как се бяха облекли момчетата, в спортно-елегантни костюми, не твърде строги, но не и с дънки и ризи. Изглеждаха изключително добре, пораснали, уверени и самите те определено се харесваха. ))
За момичетата няма да коментирам...имаше уникални случаи, но имаше и много стилни. )

# 64
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Догодина и моят син е абитуриент. Струва ми се много далече все още. Агенция в никакъв случай не бих наела, сигурно защото нямам чак  толкова средства и не ми се вижда нужно, но щом авторката може да си го позволи защо не. Мисля са курсове за кандидатстване от есента на първо време.

Общи условия

Активация на акаунт