Докъде бихте стигнали в секса? :))

  • 60 314
  • 560
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 81
искаш да кажеш че само с тези от ДиС и Клюкарника е извращения, но с тези от красива мама става?
Не намесвай КМ... ще отвориш не кутията, а сандъка на Пандора.

# 76
  • Мнения: 3 066
Няма никакви граници когато си с човека когото обичаш до себе си,но тройка и содомия- Sick!

# 77
  • Мнения: 3 057
Как така няма никакви граници, а нещо толкова обикновено като тройката вече да е проблем  Laughing

# 78
  • Мнения: 3 066
Как така няма никакви граници, а нещо толкова обикновено като тройката вече да е проблем  Laughing
Пояснявам:)-когато си счивека когото обичаш тази тривиалната тройка застрашава равновесието:)Simple SmileSimple Smile!Иначе да за всичко останало! Peace

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Стигам до множествени оргазми  Mr. Green
Скука, скука, добре, че xenia вкара малко жар в темата...

# 80
  • Мнения: 3 057
И аз така го прочетох, че всичко би направила за любимия, а не вярвам да има мъж който никога да не си е мечтал за тройка с 2 жени. Значи ако един ден го поиска не може  Sunglasses

# 81
  • Мнения: X
До висините на удоволствието!
А пепи17  от всичко отбира...на всяка тенджера капак!    Joy     Joy      Joy   
Защо ми напомня на един задръстен тийнейджър/ка,в девета глуха, и тук е намерил кой да му обръща внимание?!    newsm78         

# 82
  • Мнения: 3 066
И аз така го прочетох, че всичко би направила за любимия, а не вярвам да има мъж който никога да не си е мечтал за тройка с 2 жени. Значи ако един ден го поиска не може  Sunglasses
Simple SmileАми на моя му предложих тройка с друга жена,но познай ,познай-отказа ми!Май е по-пуритан ,а май го е страх ,че може и после  и друга тройка да поискам и аз ...и егати и смемйствотоп,а:)Simple Smile newsm78 #Crazy Joy
Смятам,че лично за тройката е добре да с еопита когато не ти пука чак толкова много за този с когото си,а не с мъжа,жената и прочие на живота ти!Има време преди да се ожени!

# 83
  • Мнения: 4 792
Животните не са ми слабост. Във всеки един смисъл.

# 84
  • Мнения: 2 448
Личи си че е форум за майки, 6 страници тема уж за секса и почти нищо за секс, най вече неща, които навяват мисли за памперси.  Laughing

# 85
  • Мнения: 81
Личи си че е форум за майки, 6 страници тема уж за секса и почти нищо за секс, най вече неща, които навяват мисли за памперси.  Laughing
Бах, колко си права!  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 58
Има време преди да се ожени!
А ако е пропуснал времето за някоя-друга подробност? (че и ние се сбрахме навремето с уговорка за свободна връзка... до колкото аз разбрах... а после уж аз не съм бил разбрал... Не че ме е тревожило много и не съм се замислял, че новите правила може да са поради достигане на ново ниво в нашите отношения)

# 87
  • Мнения: 81
Има време преди да се ожени!
А ако е пропуснал времето за някоя-друга подробност? (че и ние се сбрахме навремето с уговорка за свободна връзка... до колкото аз разбрах... а после уж аз не съм бил разбрал... Не че ме е тревожило много и не съм се замислял, че новите правила може да са поради достигане на ново ниво в нашите отношения)
Жените мислят многопластово... Явно си пропуснал няколко пласта...  Wink

# 88
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
както се казваше в един култов филм  "Next level!"

# 89
  • Мнения: 46 641
Личи си че е форум за майки, 6 страници тема уж за секса и почти нищо за секс, най вече неща, които навяват мисли за памперси.  Laughing

и пък все едно, че пишеш от вчера, нещата за секса вървят на ЛС, разбира се Wink

Общи условия

Активация на акаунт