ПЛЕВЕН - 114

  • 14 946
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
Дикси,както му правиш реклама на Митко колко ли майки ще скокнат от сега да ти предлагат снахи? Laughing Mr. Green. Страхотно ти е момчето Peace
Нади,честит празник.Бъде все така слънчева и лъчезарна  bouquet Hug
В Ависа съм ходила 2пъти-един заради мен бременна и един заради детето.Няма да потретя Naughty.В Спешно пак съм ходила 2пъти-заради половинката и заради детето-пак няма да потретя недай Боже.От лекарите в Д.Отделение съм очарована,защото от нерви по Хриси и аз се разболях едната нощ,та идва лекар и мен да преглежда Laughing Mr. Green.
Ани-Дани,много си права-дано не ни се налага да ходим по лекари,че май вместо да лекуват,гледат да те уморят ooooh!

Ракията в мазата ни свършва, та приемаме и натурални плащания.

Претенции към плодовете,от които е правена?Мисля да мина на абонамент към Номадка? newsm78 Peace

# 16
  • Мнения: 2 556
Нади, честит рожден ден Heart Eyes Много здраве и късмет!

Абе аз как съм се прецакала така - две деца и нито едното не прави кексове  ooooh! Габи само обича да стърже домати, защото и двамата ядат настъргани домати ежедневно. Други кулинарни умения още не са развили.

Валенце, добре дошла в клуба. Аз винаги сънувам фантасмагории големи, но много рядко сънувам реални познати или близки хора. Всички сънища, в които участват децата, са ми били големи кошмари, спомням си единия, с една приятелка с децата бягахме от извънземни  Crazy Накрая тъкмо да се затворим зад една врата и да се спасим, чувам че Кари ме вика и се обръщам - тя тича към мен. А в същото време аз я държа и за ръката (клонирали са ми детето един вид). Така и не можеше да се разбере кое е истинското дете, айде спирам дотук, че нататък беше в пъти по-страшно #Crazy

# 17
  • Мнения: 5 620
Наде, честит рожден ден! много здраве и щастие ти желая!

# 18
  • Мнения: 560
Аз съм си голям фен на Авис. Според мен изобщо не е прехвалена- ползвала съм услигите им многократно и винаги съм била доволна от абсолютно всичко. Знам,че в дръжавните болници условията  са такива не по вина на персонала, но за мен са недопусними. Няма да изпадам в подробности, може и да  съм попаднала не на кого трябва, или незнам и аз какво, но бях изумена.  Shocked
Но най-добре на никой да не му се налага да ходи в която и да е болница Praynig


Нади, да си жива и здрава! Много късмет, любов, усмивки  Hug

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 14:04 от vesy1

# 19
  • Мнения: 207
Нади, честит празник!!! Много здраве и много усмивки!!!  bouquet

Аз се включвам с изключително  Embarassed тъп въпрос, ама къде е това Детско, за което говорите?

# 20
  • Мнения: 560
Аз се включвам с изключително  Embarassed тъп въпрос, ама къде е това Детско, за което говорите?

В Окръжна болница-отделението е отзад  Peace

# 21
  • Мнения: 22 437
Честит празник Нади! Щастие, успехи и всичко най-хубаво!


По отношение на болници, спешно и т.н. И ние веднъж ходихме в спешното, със сигурност няма да повторя. ))) Нищо не направиха, стояха и цъкаха с език, детски лекар коремен хирург си измисли безумно изследване, което другият лекар, който трябваше да направи категорично отказа. Каза, че няма да тормози толкова малко бебе с подобно нещо.

# 22
  • плевен
  • Мнения: 644
Ето ме и мен.Малко кофти тема сте захванали за болници,на никого да не се налага!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 556
Да, и аз си преоцених приоритетите, като ме стреснаха скоро с една доста сериозна евентуална диагноза. Няма по-важно от здравето, дано сме здрави и ние, и децата!

# 24
  • София
  • Мнения: 9 861
Валенце, Номадка каза, че си всигнала високо кръвно, а за по нататъшни справки питанията към мен като нейн мениджър. Ракията в мазата ни свършва, та приемаме и натурални плащания.
LaughingАз високо кръвно за радост не вдигам Flutter,обаче често границите ги доближавам до нива,при които не би трябвало да съм жива. Rolling EyesРакия не пия,обаче откакто Номадка написа една рецепта с тиквички...мммм...обаче вкъщи никой освен мен не обича тиквички.Ядат ги само пържени,пък аз не ща да им пържа Laughing.Та,ако номадка ми направи едни...ооо,ще бъде чудно.
Тесс,ужасни сънища сънуваш.Аз най мразя да сънувам децата си.Обаче филма по бтв снощи явно ми подейства на психиледахте ли го?С Джоди Фостър.
Дикси,ако нас с теб ни хване полицията може да ни осъдят ,че караме децата си да работят. LaughingПо Коледа бях снимала Мими как "прави" баница,а през това време Бубка чисти с прахосмукачка.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Точно заради това пропуснах филма снощи. Психарски. Гледала съм го преди.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 239
Нади, Честит Рожден Ден!
Жива и здрава и все така усмихната. Hug

Валенце, аз го гледах филма. Не беше лош. Аз пък цяла нощ чалгаджийката Преслава сънувах, разпитвах я от къде си пазарува дрехи. Това по повод,че се разправяхме с приятелка,че в Мол-а в Стара Загора има много голямо намаление и чалгаджийкиите пазарували от там. Ама що Преслава само не разбрах. Joy

# 27
  • Мнения: 2 556
пламси, ами Преслава поне глас има, явно насъм си проявила вкус  Grinning

# 28
  • Мнения: 5 026
Гледах го и аз. хареса ми.
Дикси, страшен кулинар Simple Smile Бужака гледа снимките с мен и вика "Ми ти що не ми даваш да правя като Мити?"
Тес, все забравям да спомена,че се радвам,че си ок  Peace

# 29
  • Мнения: 2 556
Психарски филми аз много обичам, но сега не съм гледала ТВ сигурно от 2 седмици. Пускам си разни на компа, като ми се догледа нещо.

Ох, и аз се радвам, че съм ОК, както се казва камък ми падна от сърцето Hug

Общи условия

Активация на акаунт