ПЛЕВЕН - 114

  • 14 960
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 070
Мен ако питате предпочитам в 9-10 - че да са приспани децата, 19 го предложих, защото знам, че обикновено така правите срещите и заради децата си тръгват повечето хора към 10

20ч тогава? аз може да се прибера, да кърмя и пак да изляза, 19 си е жега да

Кати, да се допълня към личното съобщение - ако са ти важни парите може да си вземеш и по-евтиния, почти няма разлика, а и двата модела ще поевтиняват още, този по-старият сестра ми го взе за 270, а аз за 200 - през няколко месеца цените падат драстично!
Може и да изчакаш, ако не ти е спешно и да си вземеш по-новият като му падне малко цената  Peace

# 271
  • Мнения: 189
Моля ви,кажете ми къде мога да намеря чисто бяла дрешка за кръщенето на Хриси Praynig.От рокля се отказах-не мога да намеря освен тези тип малка булка,а не са подходящи.Иска ми се блузка,жилетка нещо такова,но чисто бяло-без щампи,пайети,рисунки и тем подобни.Но да е беличко. Crossing Arms

# 272
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз за 20 съм ок за срещата.
Днес разбрах,че в градините ще искат бележка за платени местни данъци и такси. Иначе нямало да вземат децата. И по случая в данъчното било няква лудница. Така че действайте преди да е дошло време за градинка да няма върнати.

# 273
  • Мнения: 5 026
Днес разбрах,че в градините ще искат бележка за платени местни данъци и такси. Иначе нямало да вземат децата. И по случая в данъчното било няква лудница. Така че действайте преди да е дошло време за градинка да няма върнати.
Аз вчера ходих до Данъчното, нямаше хора. За 1 седм-3лв, за 3 дни 4,50, за веднага-7лв такса. Това за 1-я родител.

# 274
  • Мнения: 2 070
Ето малко снимки от ваканцията  ни:
http://www.album.bg/sweetheart_bg/images/16752517/
Дикси,така е-като имам бедна банкетна култура Laughing Mr. GreenНоооо,има време-ще се науча и аз Peace

Интересно ми е как се чувства баща ти с три дъщери и две внучки, женоря само  Laughing

С чисто бели неща е пълно навсякъде, сега има и много намаления по скъпите магазини - много неща са на половин цена - например в уличката на бившия куклен театър - в магазин Пинко има готини неща, в самия Мол, в Крейзито и Марикитата - има големи намаления, нали обикалях в неделя, та ми направи силно впечатление
Защо трябва да е бяло? такова ли е изискването или ти така искаш? искаш да и е новичко ли? Защото иначе мога да ти предложа някакви неща от на Ели

Общината се насира буквално казано
Разбирам, че искат да си докажат плащането на данъците, обаче тия такси за какво? Принтирането струва жълти стотинки, много са нагли
От двамата родители какво? З акакви данъци става дума? На имотите ли? Аз като нямам нищо трябва ли да вадя документ? Или на имота, на който се водя на постоянен адрес, тоест където данък плаща майка ми?

# 275
  • Мнения: 2 556
Здравейте, аз на 19 и 20 няма да мога да се включа за съжаление, защото сестра ми ще ми е на гости. Пожелавам ви да купонясате и за мен!!!

# 276
  • Мнения: 2 556
plamsi, ами ако не са в Плевен данъците пак ли ги искат  Shocked

# 277
  • Мнения: 2 070
Да, това също щях да питам и аз, едва ли искат бележка, ако не си плащаш данък тук, но пък да не направят така, че детето да не може да посещава градина, както в Сф искат да бъде

Тес, взимай и сестра си де

# 278
  • Плевен
  • Мнения: 239
plamsi, ами ако не са в Плевен данъците пак ли ги искат  Shocked
Да, това също щях да питам и аз, едва ли искат бележка, ако не си плащаш данък тук, но пък да не направят така, че детето да не може да посещава градина, както в Сф искат да бъде


Хич не знам. Трябва да се пита там. Обаче така или иначе разкарването е задължително. Sad

# 279
  • Мнения: 2 556
Деси, сестра ми по принцип не мога да я вкарам в заведение, камо ли на среща на БГ мами. Нейната мечта е да обикаляме пеша града и Кайлъка, последния път бяхме ходили пеш 7 часа, питаш ли ме  Crazy

# 280
  • Мнения: 87
Хохо, Бойко и Милена затова не са идвали на форумска среща, още не са плащали сметката, само замазват положението по градинките с еко-кукуруз  Mr. Green

Будапеща - градината - 20ти - 19ч? Да не ни е жега а?  newsm78
Еми оправното си е оправно и в тоалетната да го затвориш, пак буркани ще направи. Grinning
Глей ся аз принципно първо не харесвам такива трапезни организации щото много се разсейвам кой кво що и не ми се чува гласа, но извън това ще трябва да се жертва единия от нас за бавачка та другия да може поне един час да не се занимава с бебешки работи, та за това изобщо и не се записвам за среща.  Cry
Иначе действително в момента е навсякъде с някви крайни намаления, даже и аз си купих за 10лв. чехли от мола Mr. Green като влязох в Тенденс и ми се изви свят от объркване, щото всичко беше по 10лв. Ама това беше миналата седмица може и още да е така.

# 281
  • Мнения: 2 556
Аз ще изчакам да мине данданията през Септември, после където има място, ще запишем Кари. Тя много настоява да ходи на детска градина, та няма как да й откажа. Обаче ще изчакам да мине първоначалната истерия, че май има деца, записани в повече от 1 градина и уж няма места, а после се освобождават.

# 282
  • Мнения: 22 475
Добър ден от мен. )))

Най-сетне се завърнахме от Шумен, кофти че е затворена Бяла и се обикаля още 30мин, аз ако можех да мрънкам, щях да го правя повече и от Калина. ))) откачам на дълъг път.
Иначе в Шумен биваше, времето беше ок, в общи линии си изградихме собствен режим. Малко със спането беше трудна работата, но ставаше номера. ))

Изчетох ви набързо, но в новата тема ще се включа вече по-сериозно. ))

Гледам за срещата говорите, последно кой ден и къде?

# 283
  • Мнения: 2 111
Днес разбрах,че в градините ще искат бележка за платени местни данъци и такси. Иначе нямало да вземат децата. И по случая в данъчното било няква лудница. Така че действайте преди да е дошло време за градинка да няма върнати.
И за детската кухня искат такава бележка от септември.Иначе няма да дават купони.

# 284
  • Мнения: 1 953
Оффф, тия данъци.
Всичко ли? Кола, жилище, смет....
Дали може да се влиза с количка в НАП-а?

Тия пък. И за млечна кухня  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт