Отново екшън с баткото

  • 1 341
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Мамино патенце. Как няма да му скучно и мъчно. Ми то млада душа - иска да тича, скача, рита....
Мери, не ми се вярва да ви вземат пари англичаните. Но сигурно ще му направят пак снимка за тях си. (то и иначе на какво да базират по нататъшното лечение newsm78)

А мама за колко време ще ти помага.

# 16
  • Мнения: 508
Мери аз вчера забравих да честитя на Елена 4-я месец:).А Йорко ще се оправиииииииии-няма страшно.Хайде идвайте си вече че ни домъчня.

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Леле,Мери,така като гледам Жорко се грижи  при "вас да е весело"  ooooh!
Бързо оправяне на мал4о и дано си намери някаква занимавка докато е "арестуван" с гипса,4е ина4е вярно е голяма скука  Confused

# 18
  • Мнения: 5 183
О, милото дете   Sad
Доста неприятна история ... Дано се възстанови бързо и безпроблемно.
Той колко е голям?

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Шемет, благодаря за сайта, страхотен е!!! Баткото вече втори ден виси и играе там  Laughing
Хонда, бабата идва за 2 месеца при нас Wink Имахме планове да сменим тапетите в стаята на Жорко, но сега с това краче, дано не ни се объркат плановете.
За сега ще летим утре, така ми се прибира в къщи  Blush. В четвъртък имам час за ваксинация на бебка, а баткото са казали да го водим в болницата в спешното, на общо основание  Confused Ще си изчакаме чакалото.
Още не съм му казала, че след като се свали гипса, в началото няма да може да скача и тича както преди. Чудя се кога и как да му го сервирам  newsm78

# 20
  • Мнения: 934
Лек път!
И ние летим утре. На мен пък ми се остава, но няма как! Лошо няма, де.

Баткото ще се оправи бързо, след два месеца сигурно няма и да си спомня даже!
Живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт