Понякога ми става тъжно...има ли и други?

  • 6 229
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Ей, спокойно бе дете! Всички нормални жени имат такива моменти. Не е толкова страшно. Какво като ти личи! Ами нека видят, че ти е тежко. Понякога не е вредно да се поглезиш. Железните жени обикновено са губещи. Товари ги кой от където свари. Отпусни се, поплачи си, поглези се!
ПП: Ако не искаш да се чувства виновен, просто му кажи това, което казваш на нас. Искреността никому не е навредила.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Не е необходимо непременно да плачеш. Аз, например това упражнение не го мога. Мисли над проблема, ситуацията или какъвто и да е причинителя на тази емоция. Но мисли така, че да не остане неразшифровано кътче. По някоето време ще ти писне и ще забравиш за основната идея да се чувстваш по този начин.

# 17
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Не е необходимо непременно да плачеш. Аз, например това упражнение не го мога. Мисли над проблема, ситуацията или какъвто и да е причинителя на тази емоция. Но мисли така, че да не остане неразшифровано кътче. По някоето време ще ти писне и ще забравиш за основната идея да се чувстваш по този начин.

Е, защо да не поплачи? научно си е доказано, че плача разтоварва стреса и напрежението. То си има за какво да е даден плача на хората  Wink

# 18
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Защото не знам какво да отговоря като ме питат. Или не ми изнася да го кажа. Още повече, че човекът до мен се държи много добре, не искам да се чувства виновен за моите психични разстройства.

Аз съм имала такива моменти, когато ме е понесло някакво течение напред, не надолу, всичко уж си върви нормално но..... Като че ли нещо не достига, времето минава, идеите и мечтите за собствения ни живот са били други.... Аз нищо не мога да спра и сякаш вече не съм способна да променя собствения си живот.  Confused

# 19
  • Мнения: 1 813
Защото не знам какво да отговоря като ме питат. Или не ми изнася да го кажа. Още повече, че човекът до мен се държи много добре, не искам да се чувства виновен за моите психични разстройства.

Аз съм имала такива моменти, когато ме е понесло някакво течение напред, не надолу, всичко уж си върви нормално но..... Като че ли нещо не достига, времето минава, идеите и мечтите за собствения ни живот са били други.... Аз нищо не мога да спра и сякаш вече не съм способна да променя собствения си живот.  Confused

 Rolling Eyes
 Cry
 Hug

# 20
  • Мнения: 4 892
аХ`Не!, май има причина? Открийте я, разкарайте я и живейте.  Hug
Ако е моментна тъга - тя сама ще си иде.

# 21
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Да, някак смътно се прокрадват истини... Аз имах този период, когато се усетих на 35 и разбрах, че трябва да почвам да мисля за зрелия си живот, да преосмисля цели и приоритети.... Човешкия живот се оказа кратък и много години излетяха неусетно.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Не е необходимо непременно да плачеш. Аз, например това упражнение не го мога. Мисли над проблема, ситуацията или какъвто и да е причинителя на тази емоция. Но мисли така, че да не остане неразшифровано кътче. По някоето време ще ти писне и ще забравиш за основната идея да се чувстваш по този начин.

Е, защо да не поплачи? научно си е доказано, че плача разтоварва стреса и напрежението. То си има за какво да е даден плача на хората  Wink

Не съм писала, че отричам цивренето? Който го може, и така е намерил начин да се разтоварва - ОК.  Препоръчах просто елементарно държане, ако ситуацията не позволява да си с подпухнали от плач очи. Има моменти когато не е нужно всички да разбират за проблемите ти.

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
На всеки се случва да ,не си сама,на мен също понякога ми става тъжно без причина или е било нещо насъбрано,което се е отприщило в един момент.Отдели си време за теб,поплачи или смени малко обстановката и ще ти мине.

# 24
  • Мнения: 1
Добре де Ахче кажи на дамите защо ти е толкова тъжно разкажи им всичко но не го пречупвай през твоето виждане кажи го така както е Simple Smile .Добри жени са ще помогнат Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 761
И на мен ми се плаче, а нямам сълзи и точно от това ме е страх.

# 26
  • Мнения: 1 813
Добре де Ахче кажи на дамите защо ти е толкова тъжно разкажи им всичко но не го пречупвай през твоето виждане кажи го така както е Simple Smile .Добри жени са ще помогнат Simple Smile
Аз пред себе си не го казвам, а за форума...
май трябваше да пусна анонимна тема и да си изплача мъката.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Добре де Ахче кажи на дамите защо ти е толкова тъжно разкажи им всичко но не го пречупвай през твоето виждане кажи го така както е Simple Smile .Добри жени са ще помогнат Simple Smile

Това твоя приятел ли е? Май трябваше да пуснеш анонимна тема.

# 28
  • Мнения: 1
Добре де Ахче кажи на дамите защо ти е толкова тъжно разкажи им всичко но не го пречупвай през твоето виждане кажи го така както е Simple Smile .Добри жени са ще помогнат Simple Smile

Това твоя приятел ли е? Май трябваше да пуснеш анонимна тема.

не дами аз съм лошият който разплака ахчето призрак от миналото Wink

# 29
  • Мнения: 1 813
Добре де Ахче кажи на дамите защо ти е толкова тъжно разкажи им всичко но не го пречупвай през твоето виждане кажи го така както е Simple Smile .Добри жени са ще помогнат Simple Smile

Това твоя приятел ли е? Май трябваше да пуснеш анонимна тема.


Това е бившият ми приятел така като гледам, но отказвам да повярвам просто от кога е регистриран.

Общи условия

Активация на акаунт