Re: АПРИЛска мама чака сърчице да чуе 2

  • 15 059
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 992
Аз имам въпрос -  кога се ходи на БХС? Първия път не съм ходила, защото не знаех, че трябва и доктора нищо не ми каза.  Rolling Eyes

Tini, прочети повече в линка на първа страница "Прегледи и изследвания"! Мисля, че се ходи между 11-14 г.с. Този път и аз ще отида! Миналия път ходих само на едно 3D в 20 г.с. и това беше! Сега, предвид възрастта Flutter, а и съм с отрицателен резус-фактор, ще обърна повече внимание на изследванията!

# 241
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
поздравления за всички рожденници Gift Пожелавам ви много щастие и здраве.

Аз сега се върнах от лекар и имам добри новини. Всичко се развива по план, вече има ембрионално развитие, имаме си и сърчице.
Според последната менструация съм в 7 седмица и 3 ден, но по развитие на ембриона 6 седмица и 6 ден (само 4 дни е разликата). По развитие на ембриона имам и нов термин - 08 Април 2010.
След 3-4 седмици съм пак на лекар да видим как се развива и да направим разни изледвания, че нали съм А1В (-) и аборта ми се брои като 1 бременност.
Иначе се чувствам сравнително добре - малко ми е лошо понякога, но като се насиля да хапна малко се оправям. Гърдите са ми понаедрели и по деколтето имам разни червени петънца и пъпчици (лекарката каза, че е от хормоните).
Другата седмица отиваме на море, но ще трябва да се паза от слънцето с висок фактор, че с тези вхърчащи хормони ще стана цялата на петна.

Rene88 ние също не сме казали още, защото изчаквахме да видим все пак дали се развива добре. Тези дни ще трябва да кажем поне на родителите, но след това ще завалят едни въпроси Crazy, че направо ще ме побъркат. Нали сме 9 г. заедно и още се водим гаджета, той не иска да се жени, ама  #2gunfire

Много писах нещо, айде до скоро момичета - хубавейте и дебелейте на воля - сега ви е паднало  Grinning Grinning Grinning

# 242
  • Мнения: 85
Благодаря ви милички за отговорите, виждам че всички сте на моето мнение че е рано за казване, но тъй като решихме да правим сватба, това ни притиска да кажем.
Ама като се замисля и да се знае и да не се знае каквото е писано това ще стане.
Цунки на всички

# 243
  • Мнения: 2 401
zar4e, честит рожден ден, да е жив и здрав бъдещият батко! Simple Smile
И аз не бързам с казването засега знаем само двамата с мъжа ми, а другата седмица ще кажа и на майка ми сигурно и на една близка приятелка, а пък другите ще почакат още месец, два, три.. Laughing

# 244
  • Мнения: 126
Здравейте и от мен Hug
За БХС - мисля че към третия месец се ходи. И аз първия път не съм ходила, а за този - още не съм решила.  marini - накара ме да се замисля с този - резус фактор - и аз съм така; май наистина при втора бременост е добре да се следят по-подробно нещата в този случай.
Иначе аз започвам да усещам неприятните моменти от първата ми бременност - не мога да спя и не ми се яде нищо. Така бях тогава 9 месеца. После качих килограми докато кърмех, а не докато бях бременна...
Целувки и лек ден от мен.

# 245
  • Мнения: 6 176
zar4e,честит ти рожденик,много много да ви радва  bouquet

# 246
  • последна надежда
  • Мнения: 243
magyatn2009    Ние с моя мъж се женихме миналата година, когато детето беше първокласник. Той беше най-щастливият шафер и после гордо разказваше на съучениците, какво точно е станало.

Сега се шегуваме че второто като навърши 7 ще правим църковен брак за да може и то да присъства на сватбата ни.

Родителите много мрънкаха как така дете без брак, но тогава казахме че нямаме пари. Ако могат да ни подсигурят самостоятелно жилище ще се бракуваме. ако не ще заделяме парите за дом, вместо за сватба.

sladkish4e и на мен ми е студено нощем. И с първата бременност беше така в първите месеци.

zar4e Честит ти рожденникл Много да те слушка и да е грижовен към бебето.

На БХС и аз ще ходя.

А за казването веднага ме разкриха колежките. Че то с мойто и гадене и подутия корем. Казахме на по-близките. То и детето разгласява...

# 247
  • Мнения: 38
Sladkis4e,и на мен понякога през ноща ми става по хладно.Не е треска 4ака,ама  сигурно е нормално....
А аз се притеснявам малко и искам да ви попитам-преди малко като се изпишках и имах малко бяло слузесто те4ение,в смисъл по-гъсто едно такова и се прото4и малко....като сопол Sad  няма някакъв специфи4ен цвят-бяло-жълтеникаво да кажем...?Съжалявам за подробността,но за да обясня подробно.На някои от вас слу4вало ли се е такова нещо?Много се притесних.. Sad   утре съм на лекар,ама да не е нещо сериозно пък,ако трябва да ти4ам сега още???моля ви ,пишете ми,4е тук в англия по по друг на4ин стоят нещата с прегледите....

# 248
  • последна надежда
  • Мнения: 243

anni2002 теченията са често срещани при бременност. Кажи на доктора и той ако прецени ще ти вземе цитонамазка. Тук в БГ се полага една безплатна по време на бременността. Почти съм сигурна че не е нещо притеснително и ще отшуми от само себе си.

# 249
  • Мнения: 38
Ох,дано вси4ко да е наред  Praynig
Iveeta, благодаря ти.Сега пак пишках и беше нормално.Ще гледам да се следя днес,и дано е нормално до утре.А аз като отида на доки,непременно ще кажа  за това по-странно те4ение?

# 250
  • Мнения: 3
Момичета аз от време на време усещам нещо като бодежи ниско долу отвътре сякаш. Не е постоянна болка и не е силна. Просто понякога усещането е такова като бодеж отвътре. На някоя от вас случвало ли й се подобно нещо?
Аз утре съм на лекар и смятам да го питам...но все пак.......
Стискайте палци утре всичко да е наред и да можем да видим най-прекрасната точица със сърчице!!!

Прегръщам Ви!

Слънчев и усмихнат ден Ви желая скъпи бремелинкииии newsm51

# 251
  • Мнения: 51
vesi mesi, и аз го усещам това, но незнам защо не ме плаши. Може би защото не е силно. Но мисля че е нормално. Не може без никави усещания да мине бременността. Знам ли... За всеки случай питай утре и кажи какви са резултатите.
Стискам палци

# 252
  • Мнения: 2 401
vesi_mesi, съвсем нормални са тези бодежи и придърпвания, мисля че причината за това беше нарастването на матката, аз пък даже взех да се чудя защо този път не усещам нищо такова, може би ми е рано още! newsm78

# 253
  • Мнения: 3
Оооох как се радвам че не само аз съм така.
Просто ми е първа бременност и всичко е толкова ново и непознато. Затова и питам и се радвам че получавам вашите отговори.
Разбира се утре ще питам и ще пиша какво ми е казал. А до тогава ......боже колко бавно минава времето. preggo

Прегръщам Ви момичета и Ви целувам!!! newsm51

# 254
  • Мнения: 38
Vesi-mesi,това не бива да те тревожи.И аз понякога имам леки придърпвания,и на доста места съм 4ела 4е ако не е силн болка,е нормално...Така 4е не се притесняваи,гледаи да по4иваш пове4е! а аз пак моля,ако някои му се е слу4вало да има такова по-гъсто те4ение като слуз,да ми пише.Сега нямам и дано нямам пове4е,ама се стреснах,4е съм така наплашена Sadсега гледам да лежа и аз,незнам дали има някакво зна4ение за това,но пък не ми пре4и  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт