Re: АПРИЛска мама чака сърчице да чуе 2

  • 15 053
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 339
Здравейте момичета!
sladkish4e СЕга като си помисля няколко пъти вечер решавам, че се разболявам, защото ми е много студено. Пия чай и т.н. Явно и при мен има нещо такова.
zar4e Честит ти рожденик. Да е жив и здрав и много щастлив!
vesi_mesi успех утре на прегледа и дано всичко мине добре Simple Smile
Момичета, аз от вчера съм с кафеникаво течение и съм на село и полежавам... Стискайте ми палци моля!  Praynig

# 256
  • Мнения: 1 990
EliMeli, стискам палци всичко да е наред! Praynig
anni2002, и аз имам от време на време подобно течение, особено като стана от сън! Помня, че и преди ми беше така и тогава май си слагах свещички "Polygynax". Но доколкото знам не е плашещ симптом! Питай утре...
За разпространението на новината - този път бях по-нетърпелива и от по-рано споделих с повече хора! Предния път чаках да стана в третия месец, но сега не се удържах, а и както ми е лошо непрекъснато, няма какво правдободобно да измисля!

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 17:25 от marini

# 257
  • Мнения: 0
Имам проблем. Ако има някоя мама от Сливен да ми пише. Не знам към кой акушер-гинеколог да се насоча, страх ме е от некадърни доктори и съм се наслушала на лоши неща. Ако сте срещали някъде из нета нещо за сливенските АГ-та пишете ми
Hug
Здравей!
Казвам се Петя и съм от Ямбол, смятам да раждам в Сливен.За сега се записах в Ямбол да ми следят бременността , но за раждането 100% в Сливен - в Окръжна Болница .Аз точно от некадърни се притеснявам - в Ямбол са много! Sick newsm78
За специалист съм чувала  д-р Пенков , който има частна клиника и работи с Касата .
Ще се радвам да комуникираме! Laughing

Пиши ми  bouquet

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 18:38 от look_ani

# 258
  • Мнения: 339
Мерси Марини!
Момичета, да ви предупредя за къпините. Досега само ми се гадеше и ми беше лошо на стомаха. Днес за първи път  Sick, защото се хапнах доста къпини, нали съм на село и явно семчиците дразнят много... Резултатът е на лице!

# 259
  • Мнения: 0
Здравейте момичета !
Вчера чух сърчицето на моето бебе- Невероятен момент! GrinningПожелавам и вие да чуете сърчицата на свойте рожби! baby_neutral
Следобед обаче получих розово течение - нещо като зацапване #CrazyУжасих се и хукнах по лекари.Назначиха ми Дуфастон 2 пъти по 1 таблетка .За сега нямам повече зацапване . baby_neutral
Сутринта ме гледаха отново на ехограф и бебето е ок  PraynigСега лежа в къщи по нареждане на АГ и си вземам хапчетата.
Между другото терминът ми трябва да е на 01.04.2010г.
Желая на всички мамчета лека бременност! Grinning :peace
Имам въпрос : Някой имал ли е подобно зацапване?

# 260
  • Мнения: 2 494
Здравейте, милички, днес видях моето фъстъче- плодното сакче е 8.2мм Heart Eyes Grinning много съм щастлива!!!!!!!! Лекарката каза, че всичко е наред, след 3 седмици да отидем да видим, цитирам "Колко човечета са и да чуем сърчице или сърчица"  Laughing Е, предполагам, че си е едно човече, то си е Божа работа!!!!!!! Само да е здравичко  Praynig Praynig Praynig
Имам си даже снимка  baby_neutral Като сравнявам със снимката на Йоанка същата седмица, на нея не пише размери, но горе долу е същото сакчето  Flutter Hug Страхотно е, чакам с нетърпение следващия преглед да видим тупкащото сърчице  Two Hearts

Казахме на Йони, страшно е щастлива и цяла вечер ме разпитва за бебето, ама то в корема ли ти е вече, ама колко е голямо, кога ще се роди и т.н.  Wink Laughing
Само да помоля Марини да ме премести за 14 април, нещо не съм слетнала правилно  Embarassed Grinning

Добре дошли на новите мамчета!!! Лека и безпроблемна бременност!!!!!!!
Целувки на всички!!!!!

# 261
  • Мнения: 473
Извинявам се че така нахлувам в темата ви, но нека помогнем на Поли  Praynig
http://www.facebook.com/profile.php?id=1623164709&ref=name#/ … 486425&ref=mf

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406298.msg12199006#msg12199006

# 262
  • Варна
  • Мнения: 46
look_ani спокоо моето беше кафеникаво и си изчезна от само себе си, дори и да се появи е за ден два и край и е съвсем бледо, но си пия Дуфастон 2 по 1 доктора ми каза до края на третия месец да го пия. Щом всичко с бебо е добре спокойно. Обясниха ми че може да се появява тогава когато е трябвало да имаш МЦ или е трябвало да си в овулация. Казаха ми че това преминавало когато нарастнела матката........който е раждал вече да каже кога става това......иначе моя термин си е за 29,03 но ще е най рано 2-3,04 Simple Smile)))

# 263
  • Мнения: 351
Благодаря на всички за пожеланията за рожденника. Изкарахме много весело. Събраха се 5 дечица само, но то през Август си е нормално - всеки е на някъде... Важното е, че малкия се забавлява.

За зацапванията -  Praynig за вас! Дано всичко е наред! Аз имах еднократно такова миналата бременност. Получи ми се след полов акт. Та сега държа мъжа ми на сухо...  Embarassed Пусти страх! Е, не че ми е до секс с това гадене... Вчера 'открих сезона' на  Sick. По цял ден ми е лошо и, честно казано, и от срещата утре ще се въздържа! Не се сърдете, момичета!  Hug

Лек ден, с по-малко  Sick и тревоги!

# 264
  • Варна
  • Мнения: 46
zar4e почивай повече, аз хем не ходя на работа но като почна да чистя из вкъщи усещам като прекаля и веднага лягам, че и мен ме е страх а до тая пуста 12седмица имам още цели 4 и съм на тръни, но се успокоявам че пия и Дуфастон и се пазя и няма да ми се случи нищо лошо.......трябва да мислим позитивно, друго не ни остава Hug Grinning Laughing

# 265
  • Мнения: 351
didipeicheva, аз сега нямам оплаквания. Единствено повръщането, но все ще мине... някога...  newsm78  Иначе също не ходя на работа. Синът ми почва градина от 01.09. и тогава ще започне истинската почивка. Grinning (Не, че ме изморява кой знае колко детето, но все трябва нещо да сготвя, да се разходим...)

# 266
  • Мнения: 1 380
Благодаря ви мили момичета на всички за отговорите.
Тази нощ нямах треска.
Вчера се консултирах с хомеопатката и ми премести лекарството за вечер, та снощи спах само с чаршафче.
За зацапването: не съм имала подобен проблем и дано да нямам.
Късмет на момичетата, които питаха за това. Praynig
Още не съм ходила на гинеколог, но и не бързам.
Мисля, чак края на септември на отида, за да чуя направо сърцето.
С първата бременност имах неприятни спомени от ранна диагностика и от некадърни лекари, та знам, че  "бързата работа срам за майстора."
а и нали съм с най-късен термин поне за сега, така, че ще си кротувам още.
Лек и ползотворен ден на всички. Heart Eyes
Скоро излезе списание 8 и има статия за моите патила, като бременна.
Ето линк, но не са публикували статията в целият и вариант, а само са загатнали
http://www.ossem.eu/article.aspx?pg=arl193

# 267
  • Варна
  • Мнения: 46
zar4e аз с готвенето приключих още преди седмица нищо не ми понася само като ми замирише на манджи ми се повдига и то най вече от всевъзможните подправки......горкия татко го кара на сухо няма как......аз от 15.09 почвам лекции и ще имам разнообразие, защото това седене вкъщи ме убива и мисля само простотии и както при всички май им бушуват хормоните, ту ми е весело в следващия момент ми се плачи чак аз не се понасям........а следващата ми консултация е чак на 14.09 дано да мине по бързо това време Simple Smile))

# 268
  • Варна
  • Мнения: 46
sladkish4e браво и се радвам, че си успяла да поспиш без треска, дано скоро се оправиш съвсем и да нямаш повече проблеми. Поне веднъж си минала по тоя път, а на мен ми е за първи и всичко ми е странно непознато и изпитвам страх от всичко което става с мен.........

# 269
  • Варна
  • Мнения: 46
Забравих да ви кажа какво ми се случи тази сутрин рано рано, мен нали вече ме гони безсънието. В двора си имаме една голямаа котка, доктора ме предупреди да нямам досег с никакви животни до края на 3месец, но тази сутрин бях седнала на последното стъпало и животното се мъчи, мъчи да се добере до мен, отначало с мъжа ми си мислехме, че иска да влезе вътре, в един момент го пуснахме да видим какво ще направи, а то горкото дойде и легна на корема ми и не мърда........Чувала съм че котките усещали, не знам на мен за пръв път ми се случва и ми стана много мило  Grinning Blush

Общи условия

Активация на акаунт