Чувстват ли бебетата болка ?

  • 5 474
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 508
Стига де и вие...почнахте да се оливате. Има някои бебета, които не изпитват болка. Според вас, когато Стивън Сегал или Чък Норис са били бебета, да не би да са ревали или да са изпитвали болка, а?...а?!

Бойко Борисов със сигурност не е чувствал болка като бебе. Болката е чувствала Бойко Борисов. Joy

# 31
  • Мнения: 626
В моментът,когато имаме налице неврони,има болка.
Свекърва ти вместо да чете Даниел Стийл,да хване малко учебника по биология предлагам аз.

# 32
  • Мнения: 58
А на свекървата за какво й е това твърдение?
Иска да бие бебенцето ли?
Ами това пак не е причина/оправдание...
ако чувства, не го биеш за да не го боли
ако НЕ чувства, не го биеш, защото няма полза

# 33
  • Мнения: 11
А на свекървата за какво й е това твърдение?
Иска да бие бебенцето ли?
Ами това пак не е причина/оправдание...
ако чувства, не го биеш за да не го боли
ако НЕ чувства, не го биеш, защото няма полза
Има и още един вариант : Свеки да е садистка и да и доставя удоволствие да удря бебенцето  Sick

# 34
  • София
  • Мнения: 2 508
Е пак няма смисъл, ако бебето не го боли...

Това ми напомня на един друг виц:

Майка и баща намират под леглото на дъщеря си цял садо-мазо арсенал. Майката пита отчаяно:
- Какво ще я правим?!
Бащата отговаря:
- Със сигурност няма да я биеме...

# 35
  • София
  • Мнения: 7 214
Интересна статия, явно има и такива, които не усещат болка:

http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=15&t=972

Да не би свекърва ти да е позабравила руския, и да не си е допревела нещо подобно, писано на руски?  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 850
  охххх , горката ти , много съжалявам че има такива свекита и хора , ако може така да се нарекът !  Shocked

# 37
  • Мнения: 58
  охххх , горката ти , много съжалявам че има такива свекита и хора , ако може така да се нарекът !  Shocked
еее, чак пък "горката ти"  Party , все пак момичето не се възмущава, а иска да й обясни.  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 558
Е,щом става въпрос за свеки,нищо не може да ме изненада ooooh!

# 39
  • Мнения: 10
 ShockedСвекито ти не е в ред с главата.....всички изпитваме болка...
цапардосай я ама здраво и виж дали ще я заболи може тя да е първата която не чувства болка newsm78
дръж бебчето на страна от нея...изпринтирай й цялата тема и ще й затвориш устата hahaha

# 40
  • Мнения: 81
wondertedy7, за бебетата не знам, но свекървите не чувстват болка. и тъщите. пробвай.

# 41
  • Мнения: 431
Ох, тук големи подигравки, а в темите за пробиването на уши - препоръки да се дупчи рано, защото бебетата ги боляло по-малко. Обърках се.

# 42
  • София
  • Мнения: 13 237
Аз за болка не знам, но опредлено смятам, че бебетата не ги сърби  Crazy
Дъщеря ми изкара варицела на 2 месеца. Беше страшна картинка.. пъпки ужасно много и не я сърбя. Сигурна съм в това, защото бебе на 2 месеца дето не може да си координира движенията не може и да се почеше. А като не може ще реве. Тя изкара целия период напълно спокойна и доволна  Rolling Eyes А аз знам какво е, понеже карах варицелата 14 дни преди нея  Wink
Мисля, че още нервната система не е добре развита, ама чак да не чувстват никаква болка...  Rolling Eyes Може би по-скоро има значение каква е интензивността на дразненето.
А свекърва ти в каква връзка го твърди това? Какво я провокира.. (извинявай ако си написала преди това, но нчмам възможност да изчета всичко сега)

# 43
  • Мнения: 1 558
Сигурно като имат колики или им никнат зъбки,плачат от.........кеф???? newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 3
wondertedy7 напълно те разбирам. Вече четири месеца се боря с едно такова многознаещо същество. Пробвах и с добро и с лошо, но каузата е пердута. Каквото и доказателство да намериш тя пак ще си държи на нейното. Моята хубавица например твърди че мъжът ми на 2 месеца е тежал 9 кг. - при условие, че се е родил 3500, и малкия все и се вижда заслабнал, даже изцепи, че щял да се разболее от хипотрофия.Абе въобще трагедия. Така, че свиркай си и не и обръщай внимание.

Общи условия

Активация на акаунт