Финалът наближава- ОКТОМВРИйче радост ще дарява

  • 9 026
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • благоевград
  • Мнения: 164
Да се запиша и аз в новата темичка  Peace
Ние с бебо сме добре той мн шава  Heart Eyes
Днес съм се отдала на пране  wash простиране  hang и гладене  1ironing
А сутринта напазарувах ританки на дребосъчко 

Върнах се от сф с един 4увал бебешки работи  Heart Eyes /толкова ми е беше хубаво да ги купя /
А милата ми баба е оплела тарлъци на малкия  knit  ама са толкова бонбонени 4е .......... Grinning

styllisima тази снимка е един път просто  hahaha hahaha

# 61
  • Мнения: 23 402
Стайли, Simple Smile мернах я тази снимка из нета преди малко като търсех инфо за сутиени.

# 62
  • Мнения: X
Момичета,да ви се е случвало отдолу да ви реже.Аз имам чувството че малката направо напира да излиза. #Crazy
Незнам как да ви го обясня точно,но блъска точно там.

# 63
  • Мнения: 5
Anhelika,  ако искаш сега болничните за второто детенце да ти се превеждат по друга банкова сметка, когато занесеш удостоверението от банката, в която искаш вече да ти се внасят паричките, ще кажеш на счетито,че искаш да си смениш банковата сметка, тя ще ти даде да попълниш декларация за смяна на обстоятелствата, която се подава пак в НОИ от счетито и готово, ще си получаваш парите по новата банкова сметка. Това можеш да го направиш с първия болничен, който сега ще носиш във фирмата. Доколко аз знам, ако греша моля някой да ме поправи, това автоматично прехвърля всички плащания на обезщетения вече по тази нова банкова сметка, което означава, че ако имаш още нещо да получаваш и за първото си детенце-вече пак в новата банкова сметка ще се превеждат паричките и за него. За това последното не съм много сигурна, но за това, че  можеш да подадеш декларация за смяна на обстоятелствата и да си получаваш паричките за второто детенче по новата банкова сметка-съм сигурна. Така, че сега ти остава да идеш да си изкараш удостоверение от новата ти банка и заедно с него да занесеш и болничния, когато ти го издадат, тогава можеш да споделиш със счетито си, че искаш да си смениш банковата сметка и за това и носиш удостоверение от новата ти банка и тя ще ти даде и обясни какво да попълниш, така, че тя да го декларира в НОИ, като ти носи и болничния.

# 64
  • Мнения: 23 402
Момичета,да ви се е случвало отдолу да ви реже.Аз имам чувството че малката направо напира да излиза. #Crazy
Незнам как да ви го обясня точно,но блъска точно там.
Да,аз точно това усещам.Понякога е болезнено,понякога са само като удари.

# 65
  • Мнения: 99
Деси открих я и аз случайно в един друг форум, майчетата са си я пуснали за малко смях, та я "откраднах" от там  Wink  

А за сутиените, мисля, че трябва да се пробват първо  Peace Аз тези дни мисля да пообиколя за сутиени и мисля, че трябва да са памучни и меки за да не ме притесняват и те излишно. Иска ми се и дрехи за кърмачки, в с мисъл блузки които ще мога да обличам есента и зимата и няма да се налага да вдигам блузи за да кърмя  Crazy

# 66
  • Мнения: 23 402
Деси открих я и аз случайно в един друг форум, майчетата са си я пуснали за малко смях, та я "откраднах" от там  Wink  
Иска ми се и дрехи за кърмачки, в с мисъл блузки които ще мога да обличам есента и зимата и няма да се налага да вдигам блузи за да кърмя  Crazy
Осен тип "Прегърни ме" ,както и някакви с копчета отред,не се сещам други подходящи.Не се бях замисляла да се загледам отсега,ако видя нещо подходящо.

# 67
  • Мнения: 65
Доколко аз знам, ако греша моля някой да ме поправи, това автоматично прехвърля всички плащания на обезщетения вече по тази нова банкова сметка, което означава, че ако имаш още нещо да получаваш и за първото си детенце-вече пак в новата банкова сметка ще се превеждат паричките и за него.

Не ги прехвърля автоматично...точно това писах в предния си пост,че за да превеждат паричките за Дени в същата сметка,като тази на новото бебешорче трябва да се подаде молба за смяна на банковата сметка ( но не става автоматично като даде новата сметка за сегашните болнични ).В противен случай,болничните за втората бременност и обезщетението за Дени ( в случая първото дете ) ще са в различни сметки.
А и е хубаво майчинството и детските да са в различни сметки,че да знаете с точност за кое колко ви превеждат

# 68
  • Мнения: X
Еми те на Дени ще си останат в онази,а на бебата живот и здраве в другата. Peace

# 69
  • Мнения: 1
Ето ме и мен в новата теми4ка,много сте бързи в писането,но успях да ви из4ета.
С беб4о сме добре,рита много нежно ,сладура ми той.За сега нямам никакви болежки,дано я карам така до края.
Жени,много кофти цялата ситуация.Ние  от няколко месеца живеем с моята,но изобщо не си мъл4а,каквото мисля и ме дразни си го казвам без проблем,пък и тя ве4е ми свикна.Не ни се меси в отношенията,няма смелост,защото знае 4е милото винаги е на моя страна,на няколко пъти й се скара и от тогава е като войник.Хубавото е 4е по цял ден е на работа и не се заси4аме много.
Много ми хареса сутиена,който е показала Деската,а този на Стайли е уникален просто.
Относно козметиката нямам никаква представа каква да ползвам,но най добри отзиви 4увам за Веледа и Себамед.Мажа си корем4ето с Мустела,но сега видях 4е имало вредни съставки,явно трябва да го сменям с друго.

Приятен ден и хубава седмица.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ето ме отново Sunglasses
 

В предната тема говорехте за съня мисля-значи аз си спинкам като порче Blush,слава Богу.Понякога се събуждам до тоалтената ,но това е един-два пъти максимум.
Като цяло се чувствам супер.

Бяхме излезли с малкия да си свърша някоя работа и минах през магазина,та  купих пакет Памперси за новородено,мокри кърпи и разни други дреболии за болницата.Да взема и аз да се стегна малко по малко,че срамота.

По въпроса за памперсите вие какви мислите да вземате-аз взех Памперс,защото нямаше друга 1-ца,но доколкото си спомням не бях изобщо доволна с Криско и купувах Либеро тогава Thinking.Сега има и някакъв нов вид Памперс......Вие какво мислите?

Кола маска и аз си правя редовно,направо не си представям живота без нея.С миналата бременност седмица преди да родя си правих.Не ми се възпалява кожата или да ми се получват пъпчици,пък и почти не ме боли,така че няма да спирам.

Кремове за депилация съм чувала,че  не са подходящи за бременни Thinking.всеки случай прочетете упътването.

Сутиен за кърмачки и аз искам да си купя.Много добри отзиви чувам за Триумф и сигурно такъв ще взема,защото удобния сутиен е нещо много важно.

Козметика ще взема на Себа Мед-много съм доволна от тях.Имат душ гел,подходящ от глава до пети,както и миещото блокче е супер.
Мустела не съм доволна,а пък от Бюбхен Криси се изрина и не ги ползвам вече.

Веледа има в почти всяка голяма аптека в големите градове.сигурна съм,защото си има и тема за Веледа в ''Майките'' и там консултант на фирмата беше публикувала списък на аптеките,където може да се намери.

Трябва да ставаммм,че мъжа и той иска да се ''зариби'' в рибешкия форум Tired ooooh!.Всеки с влеченията си Laughing

# 71
  • Мнения: 4
Аз се мажа със мустела... но явно каквата си е кожата такава си е. Вчера Цецо видя че около пъпчето съм яко вече със стии...  Sad И не само там разбира се... на гърдите,на дупето и на бедрата. Изобщо цялата съм като зебра станала а имам още да раста...
Сестра ми пък,не се мажеше с абсолютно нищо и няма една чертичка,до кожа си е.
Но важното е бебо да е добре  Hug
Момичета днес адски глад ме гони,а все още не знам какво точно ми се яде и само отварям хладилника грабвам нещо хапвам го и не съм доволна  Laughing

# 72
  • Мнения: 6
Здравейте мами !
Само да споделя инфо за всички сключили граждански брак и не успели да си сменят личните карти - СРОКЪТ Е ЕДНИ МЕСЕЦ СЛЕД СКЛЮЧВНЕ НА ГР. БРАК. не съм много сигурна дали има глоба или не:)
за мамите от Варна не се разхождайте до Голяма община ще ви препратят към районната към която се /ще се водите по адресна регистрация Simple Smile
Надявам се да съм била полезна.
Връщам се да ви чета от 11 часа днес не съм влизала и вече нова тема........... Hug

# 73
  • Мнения: 4
Ние вчера вехме памперси на памперс new baby 2-ка,изобщо нямат 1-ница,но 2-ката е от 3 до 5 така че .. взехме си и мокри кърпички Simple Smile Исках да взема козметика някаква ( или себа мед или бюбхен ) но не беше добре заредено и оставих за друг път Simple Smile
МНОГОООООООООООООООООООО съм щастлива,и вече нямам никакво търпение да си гушна беболинчето  Embarassed Hug Дано не слуша лудата си майка и да си седи вътре на топло поне до 9-тия месец Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 668
Аз за памперсите преди не бях доволна от памперс и ползвах Хъгис, ама сега въобще си нямам идея... Взех 2 пакета памперси по 24 бройки за болницата и ако раждам нормално единият ще ми е в повече...
Откъде да си взема нощница за болницата??? Това ми е последното, което не съм взела, а вече искам да стягам багажа... Предния път бях взела една, която беше особено дебела и май я изхвърлих - сега страдам, ама късно...

Общи условия

Активация на акаунт