Раждане секцио без избор на екип

  • 7 139
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 194
Имам медицински причини, била съм със луксация като малка, а и ми е тесен таза  Hug
Благодаря за отговорите на всички  Simple Smile

НинаБ, а ти ходи ли на записи на тоновете на бебето в МД?    bouquet

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 12:48 от AnMary

# 16
  • Мнения: 27
nelinka_malinka ,
аз също съм имала луксация като малка и имам тесен таз, но ходих на ортопед,прегледа ме и според него ставите ми са нормални и не вижда причина за секцио. Така че евентуално ако по време на раждането се види,че бебето е голямо може и да се наложи секцио, но за сега съм за нормално раждане без избор на екип.

Ще раждам в МД и утре ми е термина, но като гледам беба няма да си излезе.Така че и мен ме интересува записа на тонове в МД - къде се прави - в патологията на 7етаж ли ? И трябва ли предварително да се записва час?

# 17
  • София
  • Мнения: 17 595
Имам медицински причини, била съм със луксация като малка, а и ми е тесен таза  Hug
Благодаря за отговорите на всички  Simple Smile

НинаБ, а ти ходи ли на записи на тоновете на бебето в МД?    bouquet

Това... може и да се "заобиколи" като причина, ако не си платиш. Уви.

# 18
  • Мнения: 1 485
Явно избора на екип е повече от задължителен Confused

# 19
  • Мнения: 224
И на мен ми предстои раждане секцио и мисля да не си избирам екип...

# 20
  • Мнения: 304
От това,което видях докато лежах в болница ,стигнах до извода,че ако ще се прави секцио,по-добре да е с избор на екип.Вече за самото плащане (дали ще е рушвет или парите ще отиват към болницата) си е отделен въпрос.Аз имам още време за реакция,но ако ми кажат секцио определено ще си направя някакъв пазрлък с доктора,който съм си избрала.А иначе със спешните операции нямаш мног право на избор.

# 21
  • Мнения: 165
Момичета, а тоновете на бебче къде ги следят - при наблюдаващия лекар или в болницата?

# 22
  • София
  • Мнения: 12 555
Момичета, а тоновете на бебче къде ги следят - при наблюдаващия лекар или в болницата?

Зависи.
Принципно би трябвало ЖК-то да следи тоновете.

Общи условия

Активация на акаунт